Pēc kā vadās vīrieši, izvēloties sievu

Advertisement
Advertisement

Vīrieši no Marsa, bet sievietes no Venēras. Viņi ir tik dažādi, ka reizēm ir grūti vienam otru saprast tāpat kā cilvēkam citplanētieti.


Vīrieša loģika kardināli atšķirās no sieviešu. Viņam ir savi principi, saskaņā ar kuriem viņš veido dzīvi un neviena sieviete nevar viņu piespiest no tiem atteikties. Šīs lietas vīriešos ieliek daba.

Raksta turpinājums - lapa #1
Stiprajam dzimumam ir divas pamatvajadzības, kas nosaka viņa uzvedību. Tā ir vajadzība uzvarēt un nepieciešamība just brīvību. Un, lūk, ko katra no tām iekļauj sevī.
Kāpēc vīrieši neprecās

Protams, ka vīrietis nekad neprecēs sievieti, kura neapmierina viņa pamata vajadzības.

Vajadzība iekarot

1. Vīrietis vēlas būt labākais. Starp līdzīgiem sieviete izvēlēsies to, kurš vismaz ar kaut ko izceļās. Katrs vīrietis savā darbības sfērā cenšas maksimāli izvirzīties.

2. Jo vairākas darbības sfēras viņam pieejamas, jo vairāk vinnējuša stāvoklī viņš jūtās. Zaudēs vienā lietā, toties citā būs virsotnē. Viņš vēlas aptvert neaptveramo un pārspēt citus vīriešus it visā.

3. Nepieciešamība iekarot vīrietī rada sāncensības garu. Kad viņš redz pievilcīgu sievieti, tad sāk demonstrēt savas labākās īpašības, lai pārspētu konkurentus, sacenšoties par viņas uzmanību.
4. Тas, ka vīrieši nemācās no savām kļūdām un nekad nemainās, nav taisnība. Vīrietis, kurš uzskata, ka cietis sakāvi, jūtās apspiesti. Un cenšās visu labot, izdarīt tā, lai rīt būtu labāk nekā vakar.

5. Tieksme iekarot stimulē vīrieti paaugstināt savu zināšanu, iemaņu, prasmju līmeni, attīstīt talantu, lai būtu veiksmīgs.

6. Iekarot – tātad, aizsargāt savu ģimeni un tai dot visu nepieciešamo.
Nepieciešamība pēc brīvības

1. Šī vajadzība rada visas labākās vīrieša īpašības. Nepieciešamība just iekšējo brīvību liek vīrietim pieņemt patstāvīgus lēmumus un uzņemties lielāko daļu atbildības par visu notiekošo.
2. Kad sieviete izrāda vīrieša īpašības, paziņo, ka pati zina, kā darīt, viņa visu dara pati. Vīrietis vairs neiejaucas. Tāpēc jābūt uzmanīgākai ar patstāvību.
3. Vīrietis atstāj sev tiesības dzīvot atbilstoši savam dzīves grafikam. Ja viņš mīl un ciena sievieti, tad viņu adaptē kopdzīvei.

4. Viņam nepatīk kritika, uzraudzība, spiediens. Kolīdz jūt spiedienu un mēģinājumu viņu vadīt, tā dara visu pretēji.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019