Pilnīgi slepeni:10 frāzes, ko nav ieteicams teikt vīram. Nekad.

Advertisement
Advertisement

Bieži vien strīdi attiecībās rodas nesapratnes dēļ: tu saki vienu, partneris dzird pavisam ko citu. Un sākās! Jau sen ir pierādīts, ka vīrieši un sievietes ir no dažādām planētām, psiholoģiskā ziņā jau nu noteikti. Komunicēšana mīlētāju starpā spēlē lielu lomu, tāpēc, vajag labi apdomāt, ko saki. No skata skarbie vīrieši ļoti iespaidojas un apvainojas.


Psihologi jau sen mēģina atrast ideālu attiecību formulu. Tādu vēl nav konstatējuši, bet derīgi padomi ir gatavi. Stiprā dzimuma pārstāvju aptauja parādīja, kādas frāzes viņus padara nervozus visvairāk. Mēs pastāstīsim par 10 frāzēm, kuras nav ieteicams teikt mīļotajam vīrietim, ja nevēlies sabojāt garastāvokli viņam un arī sev.

Raksta turpinājums - lapa #1
Saskarsme ar vīru

1. «Kāpēc tu atkal neapsveici manu mammu dzimšanas dienā?»

Protams, mamma ir visdārgākais cilvēks tavā dzīvē. Bet tavam vīram nav pienākums atcerēties dzimšanas dienas un un citus svarīgus tavu radinieku datumus. Labāk, pati viņam atgādini, ka nebūtu slikti apsveikt sievasmāti. Vai arī , uzliec viņam atgādinājumu telefonā. Bet apnikt ar šo jautājumu nav vērts.
2. «Mans bijušais vīrs (puisis, mīļākais) bija labāks par tevi»

Šāda frāze, kā minimums, novedīs pie nopietna skandāla. Un var novest līdz tam, ka jūs šķirsieties. Vīrieši - lepnas būtnes un mīl sevi, tāpēc, dzirdēt, ka kāds ir labāks, un vēl jo vairāk, viņa priekštecis, - tas ir briesmīgi. Šī frāze iegriežas vīrieša ausīs un sirdī kā naži.bet, arī tu lieliski saproti, ar ko beigtos līdzīgs izteiciens, adresēts tev.
3. «Tu neko neievēro. Es, lūk, apgriezu matus, bet tu ne vārda»

Garos matus esi nomainījusi pret klasisko karē frizūru. Protams, tu esi apmierināta, acis iemirdzējās savādāk, kakls atklājās skatienam… Bet vīrietim tu biji skaista mīlēta sieviete, par tādu arī paliki. Viņi vispār neieciklējas uz detaļām. Mati tajā pašā krāsā, un ir labi. Tas pats attiecas uz apģērbu, uzacu formu, nagu lakas krāsu. Viņš ir spējīgs ievērot tikai radikālas pārmaiņas.
4. «Lūk, Anna vīrs tik saimniecisks (gudrs, uzdāvināja kažoku, mašīnu uztic, rūpējas...)»

Šo frāzi nedrīkst teikt pat viskarstākajā strīdā. Tu gribi viņam parādīt kādu pretēju piemēru, ar to liekot kaut ko viņam izdarīt. Bet efekts ir pretējs. Pēc dzirdētā viņš, būdams lepns, vispār neko nedarīs. Un ar pat pateikt, ka ja patīk Annas vīrs, tad uz priekšu...
5. «Tu esi resns( maza auguma, bailīgs, plikpauris…)»

Ideālu cilvēku nav. Kādam ir liels vēders, bet kāds ir ļoti kārns. Padomā, cik aizvainojoši būtu tev dzirdēt kaut ko par taviem trūkumiem. Vīrietim ir tāpat. Vienkārši, viņiem nav pieņemts skaļi teikt par to, kas viņus uztrauc savā ārienē. Iemācies pareizi pielietot vārdus: nekritizē. Bet iedvesmo.
6. «Tu nepatīc manām draudzenēm (kolēģiem, māsām...)»

Murgs, bet daudzas sievietes tā saka. Tu izvēlējies vīrieti sev vai savām draudzenēm? Kāda viņām daļa ir par to, kāds tev ir vīrs? Lai mierīgi nodarbojas ar savu dzīvi. Pie tam, katram vīrietim viņa sievas draudzenes- raganas un līdzīgas tām. Tāpēc, šī frāze vispār ir muļķīga.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019