Plastiskās ķirurģijas centra eksperts atzina Meganas seju par visskaistāko karaliskajā ģimenē

Advertisement
Advertisement

Skaistuma jautājums vienmēr ir interesējis cilvēkus, īpaši sievietes. Bet, kad lieta nonāk līdz slavenām personībām, tad dažādi eksperti vienmēr strīdās par viņu ārējiem dotumiem. Tagad speciālistiem uz grauda Keita Midltone un Megana Mārkla. Abas sievietes ir jaukas, bet plastiskās ķirurģijas centra eksperts Džulians de Silva atzinis tieši Meganu par britu karaliskās ģimenes skaistāko sievieti. Un to viņš izdarīja absolūti nevadoties pēc savas gaumes.

 
Raksta turpinājums - lapa #1
Izrādās, jau sen izveidota ideālas sejas formula pēc zelta griezuma principa. Tas ir plastisko ķirurgu darba pamats, veicot operācijas. Meganas Mārklas seja skaistuma maskai atbilst par 87,4%, tajā pat laikā piemīlīgai Keitas sejiņai piemīt mazāk izteikta simetrija. Mēs nolēmām tev pastāstīt, kādas sejas proporcijas tiek uzskatītas par ideālām un kādā veidā to nosaka.
Sejas proporcijas

Pazīstamais žokļu – sejas ķirurgs Stīvens Markvardts pagājušā gadsimtā strādāja ar to, lai kopš dzimšanas vai avāriju rezultātā deformētas sejas padarītu pievilcīgas. Taču operāciju rezultāts ne vienmēr attaisnoja viņa cerības. Tad viņš nopietni ķērās pie skaistuma un pievilcības jautājuma.

Stīvens nefilozofēja, bet ņemot par pamatu Pitagora, Leonardo da Vinči un vācu profesora Ceizinga darbus, apvienoja zināšanas par zelta griezumu un izveidoja ideālas sejas proporciju formulu.
Deguns profilā un pretskatā – tas ir trīsstūris, skaistā sejā trīsstūra malas, saskaņā ar Pitagora teoriju, 1,618 reizes garākas par tā pamatu. Trīsstūris var tikt pārveidots par piecstūri. Kad sejai ir vispatīkamākie apveidi (smaids), tad uz tās parādās piecstūris. Ķirurgs apvienoja visus trīsstūrus un piecstūrus, ņēma vērā visas attiecības ar skaitli 1,618 un izveidoja tā saucamo skaistuma masku.

Mūsdienu estētiskajā ķirurģijā to izmanto visi speciālisti. Tieši tāpēc viņi atrunā daudzas meitenes no Džollijas lūpām vai Skārletas Johansones deguna, jo uz viņu sejas tas izskatīsies nevietā.
Interesants tas fakts, ka, jo labāk maska iederās cilvēkam, jo skaistāka viņa seja. Tas ir pierādīts ar daudzskaitlīgām aptaujām. Tā ir piemērojama kā sievietēm, tā vīriešiem, neatkarīgi no rases. Speciālisti saka, ka maska ļoti labi uzliekama uz visu laiku skaistāko cilvēku sejām. Acīmredzot, ir kaut kas apburošs šajās ideālajās proporcijās. Vēl interesantāku rezultātu ieguva vācu psihologi.
Viņi ņēma pievilcīgu sieviešu sejas foto, tās daļēji pārveidoja pēc ‘bērnu’ shēmas. Piemēram, skaistas sievietes sejai pēc 40 tika pieliktas viņas lūpas, tikai bērna vecumā. Eksperimenta rezultāts apstulbināja visus: vīrieši viennozīmīgi deva priekšroku sieviešu sejām ar bērna iezīmēm.

Ņemsim pat uzskatāmus piemērus – Merilina Monro, Andželīna Džolija (pirms slimības), Miranda Kerra…Vīrieši tiešām kā bez prāta viņu seju dēļ, kurām, kā zināms, piemīt bērna vaibsti. Tagad bērna seja – jauns, moderns novirziens meikapā un kontūrplastikā.
Katrs cilvēks var pārbaudīt, vai viņa seja ir ideāla, salīdzinot ar zelta masku, pateicoties foto apstrādes programmām. Iespējams, tu esi daudz skaistāka nekā domā. Bet, ja tavas sejas vaibsti nav tik proporcionāli, nav vērts satraukties. Katra nepilnība – tā ir individuāla rozīnīte.

Bet ņem vērā, ka mēs runājam par sejas daļu attiecību nevis par atspulgu spogulī. Ir pierādīts, ka cilvēkiem, kuriem sejas kreisā puse maksimāli līdzinās labajai, piemīt nopietni psihiski traucējumi (viņu vidū ir briesmīgākie maniaki un slepkavas vēsturē).

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019