Romantiskas attiecības ar precētu vīrieti un to īpatnības

Advertisement
Advertisement

Ir sievietes, kuras vienmēr iemīlas tirānos, vēl ir tādas, kuras iemīlas neuzticīgos vīriešos. Vienas neveiksmīgas attiecības samaisās ar citām. Vēl ir viena īpaša nelaimīgu sieviešu kategorija - tās iemīlas precētos vīriešos, labākā gadījumā vienkārši aizņemtos. Un tas nebūt nav lāsts vai ļauns liktenis, jo katra sieviete - sava likteņa autore un izdara apzinātu izvēli.

Raksta turpinājums - lapa #1
Attiecības ar precētu vīrieti - ir ļoti sarežģīts attiecību veids. To nevar nosaukt par divu brīvu cilvēku savienību, jo, kā likums, šādās attiecībās tiek ievilktas arī citas personas: bērni, laulātie, radinieki. Mūsu redakcija dalīsies ar jums ar psihologu viedokli, ko darīt, ja esi iemīlējusies precētā vīrietī.
ATTIECĪBAS AR PRECĒTU VĪRIETI

”Precēts vīrietis ir tāds pats vīrietis, tikai ar ierobežotām iespējām”, - mīl jokot sievietes. Uzreiz pieminēsim, ka rakstā būs teikts par sievietēm, kurām ir jūtas pret precētu vīrieti un kuras cer atņemt to sievai, lai izveidotu personīgu laimi.

Tas nekādi neattiecas uz meitenēm, kuras satiekas ar jau precētiem vīriešiem tikai materiālu labumu dēļ vai situāciju, kad vīrietis pats slēpj ģimenes eksistenci.
Kā likums, sievietēm, kuras izvēlas precētus vīriešus ir rinda īpašību. Līdzīga pieredze, vēsture, sāpju punkti un uzvedības modeļi. Bieži zem simpātijas pret precētiem vīriešiem slēpjas personīgas problēmas. Mēs izvēlamies būt vai nebūt attiecībās, kādās un ar ko. Jā, dažreiz tas apiet saprātu, bet tikai līdz 25 gadu vecumam. Tādēļ visi psihologi iesaka atrast iemeslu sevī.
IEMESLI, KĀDĒĻ IEMĪLAS PRECĒTĀ VĪRIETĪ

1. Bērnības psiholoģiskas traumas

Mīlēt precētu vīrieti, tas nozīmē, būt attiecībās otrajā plānā, attiecīgi par rezerves sievieti. Iespēja, ka šādas saistības novedīs pie kaut kā nopietna un laulības ir minimālas, sapņi, ka vīrs pametīs sievu, naivas. Zemapziņā tāda sieviete nespēj iedomāties, ka var būt savādāk. Viņa nezina, ka ir cienīga būt pirmā un vienīgā. Mīlestība viņai - tās ir sāpes un ciešanas.

Iespējams sieviete to ir sapratusi bērnībā: neuzticīgs tēvs vai mūždien neapmierināta un prasīgā māte tā ietekmēja viņas sievietes likteni. Vecākiem viņa bija slogs. Meitenei no bērnības ir nosēdies, ka mīlestību ir jānopelna, jāgaida, jācieš, jābūt pieticīgai... Skumjā bērnības pieredze un iedragāta pašapziņa ir katras šādas meitenes pagātnē.
2. Atbildības noliegšana

Šādas sievietes ir pārliecinātas, ka ne viņas izvēlas precētus vīriešus. Redz, viņš pats piedāvāja vai vienkārši iemīlējās: ”Mīlu precētu vīrieti - un viss! Tāds liktenis!”, ”Viņš pats piedāvāja, bet es neatteicu”. Viņas negrib atzīt, ka tā bija viņu izvēle. Savas atbildības neatzīšana par savu izvēli ir stabila attiecību apļa pamats ar šādu vīrieti, tas ir jāsaprot.

Lai atrisinātu problēmu, ir jāsakoncentrējas uz sevi, nevis uz vīrieti. Tas nav viņš sliktais, bet tu, ja reiz pieņem uzmanības apliecinājumus no precēta, tā vēloties sagraut citu ģimeni. Tas nav likteņa joks, bet tava rīcība. Tiec skaidrībā ar sevi un padomā, kādēļ tev - skaistai pieaugušai sievietei spēlēt šīs spēles, ja var būt laimīga attiecībās ar brīvu vīrieti. Viņam varbūt arī ir ērti sēdēt uz diviem krēsliem, bet tu tak neesi mēbele.
3. Ieradums gaidīt

Vēl viena īpašība, kura piemīt šādām sievietēm - absolūts pasīvums attiecībās. Viņas vienmēr gaida, ka viņš pazvanīs, pametīs ģimeni... Viņas gaida un cieš brīvdienās un svētku dienās. Tas jau ir kā dzīvesveids - viņām savādāk neizdodas. Daudzi gaidīšanas gadi, kurus varēja veltīt sev, attīstībai, ceļojumiem, vienalga kam, izņemot gaidīšanu.

Tādēļ šāda sieviete ir nelaimīga. Saņemot pat niecīgu cerību un laimi, viņa ir gatava gaidīt. Precēts vīrietis - tas nav viņu ciešanu iemesls, bet sekas. Viņa domā, lūk, pagaidīs nedaudz, vīrietis pametīs sievu, apprecēs viņu un sāksies lieliska dzīve. Bet tas ir ērts pašapmāns, nekas vairāk. Šāda pozīcija arī bieži ir ar saknēm no bērnības.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019