Šajā, 2018.gadā, es nepieļaušu šīs 5 lietas!

Advertisement
Advertisement

2018.gadā es nepieļaušu, lai mani indējošās attiecības ienāktu manā dzīvē!


Es pārstāšu uzskatīt, ka to esmu pelnījusi, un nedomāšu, kā uzturēt attiecības, kas man, kā liekas, ir to vērts. Es vairāk neiegrimšu ciešanās cerībā, ka viss nokārtosies un es atradīšu labo ļaunajā. Es vairāk nešaubīšos un ļaušu cilvēkiem aiziet, lai cik viņi būtu man svarīgi, jo, šajā gadā es lieku sevi pirmo prioritāšu sarakstā.

Raksta turpinājums
2018.gadā es vairāk nepiekritīšu visiem un visam.

Es, visbeidzot, esmu pamodusies no bezgalīga murga, kad es pastāvīgi piekritu un teicu “jā” visiem, uzskatot, ka tas padara mani labāku, visiem mīļu un vērtīgu. Es, visbeidzot, atjēdzos, zinot, ka atteikums nepadara mani līdzīgu cilvēkam, drīzāk, kā vienu no miljoniem. Šogad, vārdu “jā” es teikšu ļoti reti, un tas būs tikpat vērtīgs, kā zelts.

2018 gadā es vairs neklusēšu.

Es vairāk neuztraukšos par to, ko domā par mani apkārtējie, kad es izteikšu viņiem to, ko es domāju. Es likšu uzklausīt manu uzskatu. Es ilgi klusēju un šogad izārstēšu savu mēmumu. Viss, ko es uzskatu par vajadzīgu, būs izdzirdēts, un dzirdēs tie, kam tas ir jādzird. Monologi, kas skanēja manā galvā, kļūs par dialogiem. Es pārstāju klausīties un tagad man ir ko pateikt.
2018 gadā es vairs nenēsāšu līdzi savu pagātni.

Es noteikti sākšu gadu no tīras lapas, pieņemšu to kā jaunu iespēju izbeigt ar veco un kļūt labākai. Es vairs neļaušu savai pagātnei diktēt, kādus soļus man ir jāsper. Es vairāk neļaušu bailēs par pagātni apstādināt mani gaišas nākotnes radīšanai, ko es vēlos darīt. Ir pienācis laiks atstāt pagātnes bagāžu un turpināt ceļu bez tā.


2018 gadā es vairs nebaidīšos.

Iepriekšējos gados es daudz ko esmu iemācījusies, un viss ir nācis ar grūtībām. Neveiksmes man lika baidīties no riska, bet, kāda būtu mana dzīve, ja es neriskētu? Tāpēc, šajā gadā es atsakos bīties no iespējām, kas radīsies manā ceļā. Es vairāk nebaidos no sāpēm, ko var izraisīt mana izvēle un iespējamās kļūdas, tāpēc, ka es zinu, ka no tā nevar izvairīties, un mans pienākums ir pieņemt neizbēgamo.

Es tam esmu gatava! Tas ir mans gads!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017