Senais indiešu horoskops ieskatīsies jūsu apziņas dziļumos. Krišnas garantētā precizitāte!

Advertisement
Advertisement

Mēs esam tā pieraduši pie 12 Zodiaka simboliem, ka pat nedomājam, ka ir vēl arī citi. Zodiaka sistēma, kuru mēs izmantojam tagad, tika izgudrota senajā Babilonā I tūkstošgades pirms mūsu ēras vidū, bet citas kultūras sadalīja debesis citos simbolos.

Raksta turpinājums - lapa #1
Šodien mēs jums pastāstīsim par Zodiaka zīmēm, kas pastāv Indijas kultūrā, kā arī par to īpašībām, lai jūs varētu salīdzināt un izlemt, kura zodiaka sistēma ir precīzāka. Tikai indiešiem tas sastāv no 27 nakšatrām - Mēness cikla pusītēm, no kurām katrai ir piešķirts savs dzīvnieks.
13.-26.aprīlis - zirgs

Jūs esat atvērti visai pasaulei, alkstat pēc panākumiem un sabiedrības atzinības, taču galvenā motivācija ir jaunu izjūtu meklēšana. Skaidra mērķa trūkums var padarīt jūs ievainojamu, bet tikai ne attiecībās. Vissvarīgākais jums ir brīvība, kuru partnerim jāciena, bet ar to nevajadzētu aizrauties, lai nekļūtu par savu vēlmju vergu.
27. aprīlis - 10. maijs - zilonis

Individuālists, kas gatavs uzņemties visgrūtākos pienākumus. Tajā pašā laikā viņš prot no dzīves paņemt pašu labāko, ieskaitot partnerus, tikai viņa īpašnieciskums var sabojāt visu. No otras puses, ziloņi ir gatavi uz daudz ko, lai apmierinātu savu partneri, taču, neraugoties uz saviem lielajiem centieniem, viņi var pēkšņi zaudēt interesi.
11. maijs -24. maijs - aita

Pastāvīgi mētājas starp galējībām - drosme un gļēvums, radīšana un iznīcināšana, bet parasti viegli tiek galā ar problēmām. Netrūkst zināma lēnuma un piesardzības. Labs līderis, dedzīgs mīļākais, bet ļoti pasīvs partneris. Viņš ir iekarojamais nevis iekarotājs.
25. maijs - 7. jūnijs - pūķis

Viņi ir ļoti jutīgi, lai gan to slēpj zem vienaldzības maskas, bieži vien ir radoši cilvēki, kuriem ir smacīgi dzīvot sabiedrībā. Partneri meklē vienu un uz visiem laikiem, bet greizsirdība bieži vien traucē izpildīt šo plānu, un paši meklējumi dažkārt noved pie mīlas trijstūra.
8.-20. jūnijs - čūska

Aktīvi un drosmīgi, pastāvīgi meklē situācijas, kurās varat parādīt intelektu vai autoritāti. Pastāvīgi ir nepieciešams stimuls, kas radīs jaunus izaicinājumus. Attiecībās meklē partneri, kam jābūt līdzvērtīgam, bet labāk, lai viņš būtu apbrīnojams. Jums vairāk patīk spēlēt aizstāvēšanos.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019