Seno slāvu ”zvēru” horoskops no senčiem. Apraksta un raksturu precizitāte ir pārsteidzoša!

Advertisement
Advertisement

Vai jūs zināt, ka pirms pieņēma kristietību, slāviem bija pagāni un viņi pielūdza dažādus dievus. Bija saules dievs un pavēlnieks Yarilo, kaujas brigādes aizbildnis Peruns. Slāvi, izmantojot zvaigznājus izveidoja savu `dzīvnieku` horoskopu.


Slāvu tautu kultūra balstījās uz harmoniju ar apkārtējo dabu. Jebkurš dzīvnieks bija apveltīts ar noteiktu spēku, prasmēm un zināšanām, kas atspoguļojas ne tikai mitoloģijā, folklorā un rituālos, bet arī slāvu Zodiaka ciklā.


Katrs šī unikālā horoskopa dzīvnieks atbilst cilvēka dabai un uzvedībai, atkarībā no viņa dzimšanas datuma. Dzīvnieki, kas tiek izmantoti šajā zodiaka ciklā, simbolizē noteiktus cilvēka personības aspektus.


Šis senais slāvu horoskops savā struktūrā ir ļoti līdzīgs mūsdienu, atšķiras tikai dzīvnieku - aizbildņu komplekts. Un pats interesantākai ir tas, ka pirms simtiem gadu uz bērzu tāss gabaliem uzrakstīts, tas brīnumainā kārtā saglabājies līdz mūsdienām un gandrīz nemaz nav mainījies.

Raksta turpinājums - lapa #1
Slāvu horoskops

Piedāvājam iepazīties ar šo unikālo seno slāvu ”zvēru” horoskopu. Uzzini, kāda veida dzīvnieks tu esi, un vairāk uzzini par savām stiprajām un vājajām pusēm!
Āmrija (10. janvāris - 10. februāris)

Ar šo zvēru neviens mednieks neielaižas! Āmrija, kā neviens cits aizsargā savu teritoriju, greizsirdīgi sekojot visiem svešiniekiem, kas iet caur tās teritoriju, un necieš tos, kuri mēģina dzīvot viņu zemē vai vēlas medīt, rakt alas, audzināt bērnus.

Šajā periodā dzimušiem nepatīk būt redzamiem, tāpat kā āmrijas, viņi izvairās no pārskatāmām vietām, viņi ir paškritiski. Āmrijas ir tīras, gludas un veselīgas.

Āmrijas ir tāds zvērs, kuru ciena visi, pat ienaidnieki un pretinieki. Viņām ir savs goda un principu kodekss, kurus tās nekad nepārkāps.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017