Sevi cienoši cilvēki nekad nepieļauj šīs lietas

Advertisement
Advertisement

Vajag atcerēties šos punktus!


Daudzi no mums apzinās, ka lielu pārmaiņu periodā mums vajag kardināli izmainīt savu dzīvi. Šie laiki prasa drosmi, godīgumu un skaidrību, lai mēs transformētos savā Augstākajā Es.


Ja Jūs patiesi cienāt un mīlat sevi, Jūs nepacietīsiet nevienu no nākamajām toksiskajām darbībām.
Sevi cienoši cilvēki nedrīkst pieļaut:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Citu apmierināšana

Jums ir jādara tas, kas padara Jūs laimīgus, un dzīvot ar savām izjūtām. Aizmirstiet mēģinājumus pārliecināt citus. Viņi tikai mēģinās Jūs izsist no ierindas un dos 1000 iemeslus, kāpēc Jūs nevarat sekot savai sirdij. Jums ir jāpaceļas virs citu cilvēku uzskatiem un darīt to, ko vēlaties. Jebkurš sevi cienošs cilvēks vērtē savu uzskatu vairāk, nekā svešu cilvēku uzskatus.

2. Negatīvs uzskats

Ja Jūs gribat, lai Jūsu realitāte izskatītos pozitīvāka un enerģiskāka, tad Jūsu domām jāatbilst tam, ko Jūs vēlaties. Ja Jums ir negatīvs uzskats par sevi, pasaule izskatītos pelēka un nomācoša. Bet, ja Jums ir pozitīva attieksme pašam pret sevi, Jūs ieraudzīsiet bezgalīgas iespējas un svētlaimi visur, kur noraugāties. Cienoši sevi cilvēki mīl un baro sevi ar pozitīvām domām, attiecībām, karjeru un mērķiem.

3. Pauzes izaugsmē

“Komforta zona - lieliska vieta, bet tur nekad nekas neaug...” Ja Jūs paskatīsieties visapkārt, pasaule liksies par briesmīgu vietu, un tik daudzi cilvēki nolemj palikt savā drošajā vietā pēc iespējas ilgāk, lai izvairītos no kaut kā neērta. Sevi cienoši cilvēki mīl pavērt apvāršņus un redzēt, cik tālu vien var, lai attīstītos kā personība.
4. Pakļaušanās

Jūs nevarēsiet augt un attīstīties, ja Jūs būsiet norūpējies tikai par to, kā sekot baram. Lai patiesi uzplauktu šajā pasaulē, Jums ir jāizcērt savs personiskais ceļš un jāiemācās uzticēties saviem instinktiem, bet nevis nogurušiem un izmocītiem citu uzskatiem. Iemācieties justies komfortabli savā personiskajā ādā un uzticēties savai intuīcijai, un Jūs redzēsiet, ka Jums ir atvērta jauna pasaule.

5. Darbs, kas nav ieredzēts

Diemžēl, vairums cilvēku dara darbu, kuru viņi neieredz, lai apmaksātu rēķinus. Bet jums nevajag kļūt par statistiku. Jūs varat pamest šo darbu, kas Jūs izsmeļ un meklēt kaut ko citu, kas patiesi piepildīs Jūsu dvēseli. Sevi cienošie cilvēki rok dziļi, lai atrastu to, ko viņu sirds vēlas, bet pēc tam seko šim aicinājumam. Protams, dažreiz Jums vienkārši vajag censties no visa spēka, kamēr neatradīsiet kaut ko labāku, to, kas atbalstīs Jūs psiholoģiski un emocionāli.

6. Veselības ignorēšana

Jebkurš sevi cienošs cilvēks nostāda veselību pirmajā vietā, tāpēc, ka viņi zina, ka bez tā viņi nevarēs baudīt dzīvi pilnā mērā un atrast savu labāko “Es”.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Aizvakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017