Sievietes vēders 4. grūtniecības reizē sāka aizdomīgi ātri augt. Viņa saprata...

Advertisement
Advertisement

Viņa zināja, ka tā viņas grūtniecībai nevajadzētu noritēt. Vēders auga pārāk ātri, neatbilstoši termiņam. Vajadzēja kaut ko izlemt un steidzami…


Hlojai un Rohanam Danstaniem no Austrālijas jau bija trīs bērni. Sieva palika grūta ceturto reizi, cerot, ka beidzot ar meitenīti. Par mazulīti viņi ļoti sapņoja.


Šajā ģimenē jau bija trīs bērni un visi puikas: vecākajam trīs, vidējam divi, mazākajam tikai viens gads. Reizēm bija ļoti grūti tikt galā ar mājas rūpēm, bet pāris nolēma radīt vēl vienu, kamēr Dievs dod. Un, ja būs meitenīte, tad pie viņas apstāsies. Bet viņu paredzēja ārsti.

Raksta turpinājums - lapa #1
Tomēr ceturtā grūtniecība noritēja kaut kā dīvaini. Hlojas vēders ieguva tam neparastu formu un kļuva tik liels, ka viņai bija grūti pārvietoties jau agrīnā stadijā. Kad viņa iznēsāja savus puisēnus, nekā tamlīdzīga nebija.
Viņa domāja, ka uzsprāgs, tēlaini izsakoties un devās pie ārsta. USG rezultāti pāri izbrīnīja. Hlojai vēderā bija trīnīši. Kā gan to neievēroja agrāk? Un vēl saka, ka tagad attīstītās valstīs medicīna ir ļoti augstā līmenī.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 14:23Ilze
91.psalms
0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 1 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017