Sievu un mīļāko reitings pēc Zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Sievu un mīļāko reitings pēc Zodiaka zīmes. Tad nu noskaidrosim, kura mums te ir pirmajā vietā!

Raksta turpinājums - lapa #1
12.VIETA – SKORPIONS

Viņa ir velnišķīgi laba, neticami pievilcīga un šausmīgi gudra. Turklāt, tiek uzskatīts, ka tieši tāpēc sieviete – Skorpions ir sliktākā sieva pasaulē. Vīrietis, kurš iekļūst viņas tīklos, nonāk īstā verdzībā. Protams, kalpot tādai vērtīgai kundzei ir godpilna un patīkama lieta, bet kamēr pieradīsi pie viņas sarežģītā rakstura, paspēsi iedzīvoties plikā paurī, erektīlā disfunkcijā un zaudēt autoritāti draugu acīs.

11.VIETA – ZIVIS

Аstrologi saka, ka apprecēt Zivtiņu ir tāpat kā paņemt kaķēnu, jo no viņas nav lielāka labuma. Zivis ir būtnes ne no šīs pasaules, kaut arī ļoti pievilcīgas. Praktiskums nulle, veselā saprāta vēl mazāk, toties emocijas pāri malām. Turklāt viņa vīrieti nezāģēs, bet drīzāk klusi paraudās vienatnē.

Kaut kāda mīklaina iemesla dēļ stiprā dzimuma pārstāvji nonāk nopietnā atkarībā no sievietēm – Zivīm. Saraujot attiecības ar šīm mākoņos lidojošām dāmām, ilgu laiku uzskata, ka dzīve bez viņām ir tukša.

10.VIETA - LAUVA

Тikai paši drosmīgākie vīrieši var izšķirties par tādu savienību. Sieva – Lauva – tā ir greznība, pafoss, slavināšana un viss tikai augstākajā līmenī. Labākās mašīnas, rotaslietas, automobiļi – viņas apetīte nav pieticīga. Teorētiski ar tādu plēsoņu izšķirties var, bet praktiski pēc šķiršanās ar Lauvu visas sievietes šķiet kā bālas viņas kopijas.

9. VIETA – STRĒLNIEKS

Sieva – sātans, sieviete – uguns: tieši viņa apstādina auļojošu zirgu un ieiet degošā istabā. Blakus viņai reti kurš vīrietis jūt savu pārākumu – šis vulkāns savā ceļā noslauka visus šķēršļus.

Turklāt, sievietei – Strēlniekam vienmēr ir taisnība. Un vēl kas: šajā ģimenē kā sieva teiks, tā būs.
8. VIETA – DVĪŅI

Bīstamākais sievas veids. Visviltīgākā. Viņa ir tik vērīga, ka redz cilvēkiem cauri. Un zina, kas patiesībā ir viņas vīrs. Pat necentieties no viņas kaut ko slēpt vai dot mājienu par noslēpumu – šis aģents 007 varenāks par jebkuru čekistu. Precēties ar tādām sievietēm nolemj tikai izmisuši vīrieši.

7. VIETA – AUNS

Liktenīga sieviete, dzejnieka sapnis. Sieviete – Auns – labākais, kas varēja notikt ar vīrieti. Vismaz viņa pati tieši tā domā. Viņa cīnīsies līdz pēdējam, bet vīru pāraudzinās. Tiek pielietoti visi iespējamie paņēmieni un viņa ir pārliecināta - tas viņam tikai par labu!

6.VIETA – SVARI

Gudra, skaista, meistarīga pavāre, lieliska mīļākā – jā, tāda ir sieva – Svari. Tieši Svarus dēvē par katra vīrieša sapni. Taču ir viens ‘bet’ – tas viss vīrieti sagaida tikai tajās dienās, kad viņas augstībai ir nosliece uz labestību un maigumu.
Visu pārējo brīvo laiku iecerēto sagaida izsmalcināta smadzeņu skalošana un sarežģīti iestudētas histērijas.

5.VIETA – JAUNAVA

Sieva – Jaunava – tas ir labākais draugs, kompanjons un līdzcilvēks. Viņa tik dedzīgi iestājas par partnerību laulībā, ka izvēlās vajadzīgo rakursu pārī abiem - un pretoties viņas spiedienam veltīgi.

Un, pat ja vīrietim ir ilūzijas, ka vada viņš, tad agri vai vēlu viņš sapratīs, kurš mājās ir saimnieks. Starp citu, Jaunava neko nedara pa tiešo – viņas virtuziotāti radīt jebkādu ilūziju var pat apskaust.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 3 Aizvakar 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019