Sievu un mīļāko reitings pēc Zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Sievu un mīļāko reitings pēc Zodiaka zīmes. Tad nu noskaidrosim, kura mums te ir pirmajā vietā!

Raksta turpinājums
12.VIETA – SKORPIONS

Viņa ir velnišķīgi laba, neticami pievilcīga un šausmīgi gudra. Turklāt, tiek uzskatīts, ka tieši tāpēc sieviete – Skorpions ir sliktākā sieva pasaulē. Vīrietis, kurš iekļūst viņas tīklos, nonāk īstā verdzībā. Protams, kalpot tādai vērtīgai kundzei ir godpilna un patīkama lieta, bet kamēr pieradīsi pie viņas sarežģītā rakstura, paspēsi iedzīvoties plikā paurī, erektīlā disfunkcijā un zaudēt autoritāti draugu acīs.

11.VIETA – ZIVIS

Аstrologi saka, ka apprecēt Zivtiņu ir tāpat kā paņemt kaķēnu, jo no viņas nav lielāka labuma. Zivis ir būtnes ne no šīs pasaules, kaut arī ļoti pievilcīgas. Praktiskums nulle, veselā saprāta vēl mazāk, toties emocijas pāri malām. Turklāt viņa vīrieti nezāģēs, bet drīzāk klusi paraudās vienatnē.

Kaut kāda mīklaina iemesla dēļ stiprā dzimuma pārstāvji nonāk nopietnā atkarībā no sievietēm – Zivīm. Saraujot attiecības ar šīm mākoņos lidojošām dāmām, ilgu laiku uzskata, ka dzīve bez viņām ir tukša.

10.VIETA - LAUVA

Тikai paši drosmīgākie vīrieši var izšķirties par tādu savienību. Sieva – Lauva – tā ir greznība, pafoss, slavināšana un viss tikai augstākajā līmenī. Labākās mašīnas, rotaslietas, automobiļi – viņas apetīte nav pieticīga. Teorētiski ar tādu plēsoņu izšķirties var, bet praktiski pēc šķiršanās ar Lauvu visas sievietes šķiet kā bālas viņas kopijas.

9. VIETA – STRĒLNIEKS

Sieva – sātans, sieviete – uguns: tieši viņa apstādina auļojošu zirgu un ieiet degošā istabā. Blakus viņai reti kurš vīrietis jūt savu pārākumu – šis vulkāns savā ceļā noslauka visus šķēršļus.

Turklāt, sievietei – Strēlniekam vienmēr ir taisnība. Un vēl kas: šajā ģimenē kā sieva teiks, tā būs.
8. VIETA – DVĪŅI

Bīstamākais sievas veids. Visviltīgākā. Viņa ir tik vērīga, ka redz cilvēkiem cauri. Un zina, kas patiesībā ir viņas vīrs. Pat necentieties no viņas kaut ko slēpt vai dot mājienu par noslēpumu – šis aģents 007 varenāks par jebkuru čekistu. Precēties ar tādām sievietēm nolemj tikai izmisuši vīrieši.

7. VIETA – AUNS

Liktenīga sieviete, dzejnieka sapnis. Sieviete – Auns – labākais, kas varēja notikt ar vīrieti. Vismaz viņa pati tieši tā domā. Viņa cīnīsies līdz pēdējam, bet vīru pāraudzinās. Tiek pielietoti visi iespējamie paņēmieni un viņa ir pārliecināta - tas viņam tikai par labu!

6.VIETA – SVARI

Gudra, skaista, meistarīga pavāre, lieliska mīļākā – jā, tāda ir sieva – Svari. Tieši Svarus dēvē par katra vīrieša sapni. Taču ir viens ‘bet’ – tas viss vīrieti sagaida tikai tajās dienās, kad viņas augstībai ir nosliece uz labestību un maigumu.
Visu pārējo brīvo laiku iecerēto sagaida izsmalcināta smadzeņu skalošana un sarežģīti iestudētas histērijas.

5.VIETA – JAUNAVA

Sieva – Jaunava – tas ir labākais draugs, kompanjons un līdzcilvēks. Viņa tik dedzīgi iestājas par partnerību laulībā, ka izvēlās vajadzīgo rakursu pārī abiem - un pretoties viņas spiedienam veltīgi.

Un, pat ja vīrietim ir ilūzijas, ka vada viņš, tad agri vai vēlu viņš sapratīs, kurš mājās ir saimnieks. Starp citu, Jaunava neko nedara pa tiešo – viņas virtuziotāti radīt jebkādu ilūziju var pat apskaust.
4. VIETA - VĒRSIS

Tāda sieviete jāprec bez ilgām pārdomām, īpaši, ja esi ļoti jautrs un ne visai turīgs vējgrābslis. Viņa ir stipra, gudra, izskatīga, bet galvenais – viņas stiprā daba neatkāpsies, kamēr no mīļotā neizaudzinās veiksmīgu vīrieti. Ja tu esi gatavs pieņemt viņas metodes, piemēram, galvas virzienā lidojošu servīzi un uzskati, ka tas viss ir jautri, tad - uz priekšu!

3. VIETA – MEŽĀZIS

Ideālam vīrietim jābūt ideālas sievietes vīram – tā uzskata šī dāma, kura prot rēķināt, racionāli domāt un nav pakļauta emocijām it nemaz.

Partnera izvēlē sievietes – Mežāži vadās tikai pēc izdevīguma, uzskatot, ka iemīlēšanās – tā ir izlaidība. Un, ja jau viņa izvēlējusies savu vīrieti, tad viņu gaida gara un pašatdeves pilna dzīve, kurā nedraiskosies.

2. VIETA – ŪDENSVĪRS

Gandrīz līderi mūsu reitingā – tas ir tīrais balzāms gandrīz katra vīrieša dvēselei. Mūžīgi jauna, pozitīva, viegla, ķiķinātāja, visa tāda gaisīga un nedaudz pretrunīga, toties nekad neskalo smadzenes un rada enerģijas pilnu atmosfēru.
Starp citu, ja viņai uzstādīt ultimātus vai banāli mēģināt sarunāt, tad var uzrauties uz neizpratnes dzelzbetona sienu. Ūdensvīru lokanība – tā ir mirāža, bet savu brīvību viņa nostāda augstāk par visu.

1. VIETA – VĒZIS

Та – dam! Lūk viņa – mūsu labāko sievu, līgavu un cīņas biedreņu reitinga galvenā varone. Vēzim ģimene ir augstāka par visu, bet mājas pavards – tā ir tā aizmugure, kas šīs zīmes pārstāvēm palīdz saņemt enerģiju un iekarot pasauli. Sieviete – Vēzis – ideāla māte, lieliska saimniece, asprātīgs sarunu biedrs, dievina vīru un pat viņa radus. Vārdu sakot, sieviete bez trūkumiem. Neliela sieviešu šantāža un histērijas vairs neskaitās!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019