Šis tests jums atklās par sevi jaunu informāciju!

Advertisement
Advertisement

Šis tests par jums pastāstīs visjutīgāko informāciju. Izvēlieties ziedu, kas jums patīk. Kad esat izvēlējies, atrodiet aprakstu un neesiet pārsteigts, ja pirms tam jūs to nezinājāt par sevi. Šis slēptais `es` izpaužas jūsu izvēlē!

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Magones

Jūs esat spilgts un enerģisks skaļu kompāniju un ballīšu mīlētājs. Vēl jūs esat radošs cilvēks, mīliet apgūt jaunas lietas, un jums ir talants demonstrēt savu unikālo personību. Saistībā ar šī zieda apreibinošo šarmu, apkārtējiem cilvēkiem atrod jūsu personība liekas magnētiska, un jūs ir grūti aizmirst. Tomēr neizmantojiet šo iedzimto magnētismu. Atcerieties, ka magones rada bīstamu un pat nāvējošu opiju.

2. Īrisi

Īrisi ir varavīksne, kas simbolizē optimismu. Cilvēki, kurus piesaista īrisi, pēc dabas ir radītāji, un viņiem ir milzīga fantāzijas un bezgalīgs iztēles lidojums. Jums ātri paliek garlaicīgi un jūs varat aizmirst par dotajiem solījumiem. Mēģiniet organizēt savu dienu, sākot ar mazumu: piemēram, katru dienu no rīta ēst veselīgu ēdienu vai iet pastaigā vakaros. Tas palīdzēs regulēt jūsu enerģiju.

3. Tulpe

Jūs mīlat ceļot, pastāvīgi meklējat pārmaiņas un ļoti labi protat pielāgoties, bet tajā pašā laikā jūs esat ļoti saistīts ar ģimeni un draugiem. Jūs esat saprātīgs, uzmanīgs un labsirdīgs cilvēks, taču dažreiz jūs varat būt augstprātīgs. Ja jūs dzīvē nokļūstat aiz borta, tad padomā par to, ko tu dari nepareizi.
4. Roze

Roze, protams, ir saistīta ar mīlestību - tādēļ var teikt, ka esat ļoti romantisks, mīlošs un kaislīgs, bet dodat priekšroku cienīt tradīcijas un pat izturēties nedaudz vecmodīgā veidā. Jūs esat estētisks cilvēks ar stila izjūtu un vienmēr vēlaties redzēt vislabāko arī apkārtējos. Bet arī jums ir savi dzelonīši. Jūs alkstat pilnību un naivi gaidāt pilnību arī no citiem, kas ir absolūti nepareizi. Centieties pieņemt citu kļūdas, nevis tās nosodīt.

5. Lilija

Viņu ļoti augstu vērtēja senie grieķi, jo saskaņā ar mītiem šis zieds izauga no dievietes Hēras, Zeva sievas, piena. Jūs esat cienījams cilvēks, tāpēc cilvēki attiecas pret jums kā pret mentoru. Jūs esat līdzjūtīgs, draudzīgs un vēlaties palīdzēt citiem. Jums ir izsmalcināta stila izjūta. Jums ir tendence uztvert jūsu attiecības ļoti nopietni, neatkarīgi no jūsu rotaļīgā rakstura un romantiskās flirtēšanas.

6. Orhideja

Smalkjūtīgs un maigs dabas radījums, tāpēc jūs esat arī labsirdīgs un miermīlīgs cilvēks, kas ienīst nesaskaņas un konfliktus. Dažreiz tāpēc jūs pat gribat būt noslēpumains vientulis. Orhidejā ir ļoti cieši savijusies sakņu sistēma, un tā ir saistīta ar jūsu attieksmi pret dzīvi, jo jūs parasti veidojat sev nelielu, bet tuvu draugu loku. Starp citu, Viktorijas ēras laikā šis zieds simbolizēja greznību un mīlestību pret savu izskatu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:50rainers
so true
0 0 Vakar 14:16...
Idiotu bars
0 0 Aizvakar 18:16Sieviete
Visus egoistus, centrētos uz sevi pamest, mīlēt sevi, cienīt sev, neļaut par sevi bradāt kā par dubļu peļķi, nebūt ideālai ,bet būt laimīgai, pārgulēt sevis dēļ ,bet ne tāpēc, ka to grib viņš.Uz priekšu meitenes!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017