Skaistuma vērtējums no vīriešu puses: pievilcības skala no 1 līdz 10. Ak, tie “uz 3”, “uz 8”!

Advertisement
Advertisement

Neatkarīgi no tā, vai vīrietis ir precējies vai brīvs, viņš vienmēr novērtē apkārtējās sievietes. Tāda ir daba - viņi mīl ar acīm. Jūs droši vien būsi dzirdējis vīriešu kompānijā šādas frāzes, piemēram, “Tā mūsu jaunā darbiniece ir tā nekas, uz stabilu septiņnieku “, “Jāņa sieva gan tikai uz trijnieku...”


Parasti var uzminēt to, kas domāts, bet pievilcības skalā no 1 līdz 10 katram ir noteikta vērtība. Atcerēsimies, ka katram cilvēkam ir savi ideāli par skaistumu. Kas vienam liekas uz “9”, citam liekas uz “4”.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nolēmām jums pastāstīt, kas ir domāts ar šiem punktiem. Neapvainojaties uz vīriešiem, jo sievietes arī novērtē pretējā dzimuma pārstāvjus. Bet par to citā reizē.
Skaistuma vērtējums

NO 1 līdz 3 - briesmonīši

Tas nozīmē, ka sievietei ir vai nu nopietnas fiziski defekti vai nopietni garīgi traucējumi. Šīm sievietēm raksturīgs liekais svars, ādas problēmas, reti mati vai slikti zobi. Tas var būt saistīts ar ģenētiku vai arī rezultāts traumām un veselības problēmām, pārmērīgai smēķēšanai un alkohola patēriņam.

Bet viss ir labojams. Ja ārieni patiešām neuzlabot bez lielām investīcijām un plastiskās operācijas, tad jums ir nepieciešams piestrādāt pie sava rakstura un personības. Šīm sievietēm arī ir daudz veiksmīgas laulības, jo vīrietis redz ne tikai etiķeti, bet arī grib sajust dvēseles mieru.
4 - pelnrušķīte

Pēc vīriešu domām, šādu sievieti nevar uzskatīt par neglītu, bet arī par skaistu vai jauku nē. Viņai ir vienkāršs izskats bez izcilām īpašībām. Tomēr, ja šāda meitene ir diezgan gudra un interesanta, viņa var iekarot vīriešu sirdis. Ir nepieciešams piestrādāt pie prezentācijas un stila. Varbūt trūkst tikai vienas detaļas, lai sasniegtu jaunu līmeni.
5 - vidējā statistika

Šī ir sieviete, kas izskatās kā visas. Piemēram, tas nēsā tādu pašu matu griezumu un apģērbu kā lielākā daļa, un neuztraucas par stilu un individualitāti. Viņai var būt labs augums un seja, bet viņa neizceļas no pūļa. Bet pienācīgi parūpējoties par sevi viņa var iegūt vīriešu atzinību. Nav kauns viņu pavedināt, bet arī nav ar ko lepoties.
6 - kopta, mīlīga

Šīs sievietes nevar nosaukt par skaistulēm. Bet viņas zina, kā izcelt savus dotumus, ar ko arī gūsta vīriešus. Smaidīga, skaista, viņa zina, ko vīrietis vēlas redzēt un dzirdēt. Arī pats vīrietis saprot, ka ir labākas, bet patīkami ar viņu pavadīt laiku. Šādas sievietes parasti nav ar augstām prasībām un vēlas ilgstošas attiecības. Ļoti bieži vīrieši, kas piekopuši izšķērdīgu dzīvi un mainījuši skaistules vienu pēc otras, apprecas ar tādām nepretenciozām, bet jaukām sievietēm.
7 - simpātiska

Šīs ir meitenes ar labiem dabas dotumiem. Noteiktos apstākļos viņas var izskatīties skaisti vai pat seksīgi. Varētu teikt, ka tās ir sievietes, kuras ķermeni vīrieši novērtētas ar 8, bet seju ar 6. Ar veiksmīgu grimu un labā kleitā, šīs sievietes var sagrozīt vīrieša prātu. Stiprākā dzimuma pārstāvji uzķeras uz viņu burvības, un viņiem nav nekas pretī palielīties draugu priekšā ar šādu skaistuli.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019