Skaistuma vērtējums no vīriešu puses: pievilcības skala no 1 līdz 10. Ak, tie “uz 3”, “uz 8”!

Advertisement
Advertisement

Neatkarīgi no tā, vai vīrietis ir precējies vai brīvs, viņš vienmēr novērtē apkārtējās sievietes. Tāda ir daba - viņi mīl ar acīm. Jūs droši vien būsi dzirdējis vīriešu kompānijā šādas frāzes, piemēram, “Tā mūsu jaunā darbiniece ir tā nekas, uz stabilu septiņnieku “, “Jāņa sieva gan tikai uz trijnieku...”


Parasti var uzminēt to, kas domāts, bet pievilcības skalā no 1 līdz 10 katram ir noteikta vērtība. Atcerēsimies, ka katram cilvēkam ir savi ideāli par skaistumu. Kas vienam liekas uz “9”, citam liekas uz “4”.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nolēmām jums pastāstīt, kas ir domāts ar šiem punktiem. Neapvainojaties uz vīriešiem, jo sievietes arī novērtē pretējā dzimuma pārstāvjus. Bet par to citā reizē.
Skaistuma vērtējums

NO 1 līdz 3 - briesmonīši

Tas nozīmē, ka sievietei ir vai nu nopietnas fiziski defekti vai nopietni garīgi traucējumi. Šīm sievietēm raksturīgs liekais svars, ādas problēmas, reti mati vai slikti zobi. Tas var būt saistīts ar ģenētiku vai arī rezultāts traumām un veselības problēmām, pārmērīgai smēķēšanai un alkohola patēriņam.

Bet viss ir labojams. Ja ārieni patiešām neuzlabot bez lielām investīcijām un plastiskās operācijas, tad jums ir nepieciešams piestrādāt pie sava rakstura un personības. Šīm sievietēm arī ir daudz veiksmīgas laulības, jo vīrietis redz ne tikai etiķeti, bet arī grib sajust dvēseles mieru.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 3 Aizvakar 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019