S*ksa dēļ. Kā vīrieši imitē attiecības!

Advertisement
Advertisement

Es atceros vienu vīrieti. It kā vakar. Kaut gan runa ir par vienu no tām īslaicīgajām un nejaušajām tikšanās reizēm, kuru varoņiem ir tendence aizmirst vienam otru jau nākamajā rītā pēc seksa. Bet ir virtuozi. Spēj, tā sakot, atstāt pēdas sarežģītajā un noslēpumainajā sieviešu dvēselē.


Jau pirmajā iepazīšanās minūtē šis cilvēks rada iespaidu. Bet ne ar savu svarīgo personību, nē. Viņa ierocis ir patiesa sajūsma par jums.

 
Raksta turpinājums - lapa #1
Kā vīrieši imitē attiecības

Viņš raugās uz tevi ar prieku un izbrīnu acīs un dzied, dzied, dzied.

“Ak, Dievs, cik skaista tu esi. Tikai tagad es saprotu, ka esmu tevi meklējis visu savu dzīvi. Man šķiet, ka esi no mana sapņa. Es nekad vairs neatlaidīšu.”

Nu, mēs jau spicējam ausis.

Pat tad, ja jums ir vairāk kā trīsdesmit gadi, ja esat ciniska vairāk nekā jums vajadzētu, ka jūs zināt viņa vārdu vērtību, ka, ielidojot vienā ausī, vārdi izlido no otras, tu lēnām kūsti un izplūsti zem galda. Vai zem soliņa. Kurš nu zina, kur jūs šobrīd esiet. Pat tev, pieredzējušai tantei, glaimo. Nu, tas ir, tu netici, bet tas ir jauki. Vienalga kūsti. Sen jau neesi jutusies kā cilvēks. Drīksti taču.

Runā, runā ...

Pārliecinoši. Īsti. Kā mākslinieks. Lielā vai mazā akadēmiskā teātra. Ir skaidrs, ka šajās lietās viņš nav ar pīpi uz jumta. Protams, ar bruņotu aci.

Kad esat mazliet atbrīvojusies un zaudējusi modrību, skaistais vīrietis pāriet uz plāna otro daļu. Pārliecinājis jūs, ka tagad būsiet kopā mūžīgi, klaiņojošais pavedinātājs sāk nemanāmi ievīt sarunā nākotnes mājienus un solīt zelta kalnus. Tas izklausās ļoti droši. Viegli un nepiespiesti.

Talants.

- Nākamnedēļ es esmu komandējumā. Man ir daži iecienīti veikali. Es zinu, kādās kleitās tu būsi vēl skaistāka. Plāns plūstošs zīds, olu čaumalas krāsa, garums līdz potītei ... Vai tu valkā augstu papēdi? Es jau redzu domās, kā es staigāju ar tevi pie rokas pa krastmalu, un visi vīrieši skaudīgi noskatās. Vai tu varēsi izrauties nākamā mēneša sākumā uz nedēļu pie jūras?

Virtuozs, es saku. Ko vēl varu teikt? It kā pārgulējām un šķīrāmies. Bet starp mīļākajiem, kas pēdējos desmit gados bijuši, mirgo tikai viņš viens, kurš atstāja siltas atmiņas par sevi. Jā, es vispār neatceros seksu. Bet to, ka viņš mani meklē visu savu dzīvi, es to nekad neaizmirstu. Saprotu, ka tā ir tikai daļa no spēles. Obligātā programma. Un jūs zināt visu jau iepriekš. Bet ir jauki klausīties. Un kaut kur dziļi sirdī jūs joprojām esat gatava doties līdz viņam līdz pasaules galam. Ja tikai viņš turpinātu runāt. Tik profesionāli atdarina ideālu vīrieti, kas neprātīgi iemīlējies no pirmā acu uzmetiena un kurš ir gatavs nomest visu pasauli pie tavām kājām.
Eh, sievietes ...

Nu tas ir. Lirika. Patiesībā jūs jau zināt, ka šodienas promenāde nav sākums skaistam mīlas stāstam ar mājas iegādi Vidusjūras krastā, bet gan gadījuma seksam bez turpinājuma. Bet, piekrītot obligātai spēles daļai, piekrītoši mājat visiem solījumiem, radot ilūziju par uzticību. It kā uzķērusies.

Parasti abas puses imitē attiecību sākumu. Atšķirība ir tikai tajā, ka vairumā gadījumu naivs cilvēks uzskata, ka izkausējis jaunkundzi ar savām pasakām un tas ir iemesls, kāpēc viņš bija tik viegli spēja meiteni iedabūt gultā jau pirmajā iepazīšanās naktī. Pat nepieļaujot domu, ka viņa spēlē viņa pusē. Vēl viens jautājums ir tas, kurš kuru izmanto vairāk. Un viņš faktiski uzķērās. Likteņa ironija...

Dažreiz, šķiroties, jūs apmaināties ar saviem tālruņu numuriem.

Protams, tu nezvanīsi, un negaidīsi no viņa zvanu un vispār jau izdzēsi runājošo mačo no atmiņas. Bet pārliecinātais par sava šarma spēku vīrietis ir neizpratnē: kāpēc tālrunis klusē? Viņam ir ilgstošs plāns, lai atbrīvotos no uzbāzīgās un mīlestības pārņemtās jaunās dāmas, kas gaida olu čaumalu krāsas kleitu. Un pat plāns B. Nepārvaramas varas gadījumā. Bet tu ņēmi un iztvaikoji. Es salauzu parasto shēmu. Pārsteidzu.

Šajā situācijā pārsteiguma sekas ir tādas, ka vīrietis parasti neiztur un pēkšņi pazvana. Viņš atvainojas, ka nav aicinājis ilgu laiku, izskaidro visu ar traku aizņemtību un piedāvā satikties. Viņa balss nav tik pārliecināta.

Ja sekss bija labs, jūs varat piekrist otrajai tikšanās reizei. Bet jūs abi, kā likums, zināt, ka trešās reizes nebūs. Viņš nezina, kā ar tevi uzvesties. Kaut kas neietilpst parastajā shēmā.

Nu, tu savu dabūji.

Cita lieta, ja meitene tiešām nāk patrāpās naiva. Un viņa piemēra kleitas un rok bedri baseinam dārzā. Domās, protams.
Tā tas ir. Mums ir jāieskaidro sev uz visiem laikiem. Jo skaistāk cilvēks dzied, jo lielāka iespēja, ka šī dziesma tiek atkārtota ne jau pirmo reizi. Samelos un pat aci nepamirkšķinās. Bet tu izkusi.

Mana draudzene ar šādām pasaciņām izturēja apmēram mēnesi.

Pirmajā vakarā vīrietis kompetenti spēlēja lomu ar nosaukumu ”Es atklāju savas dzīves sapni, un tagad mēs esam kopā uz visiem laikiem.”

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Šodien 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....
0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017