Šo 5 zodiaka zīmju sievietes vienmēr panāk to, ko vēlas!

Advertisement
Advertisement

Tas ir par jums? Vai jums ir kaut kas līdzīgs šai spējai... Vai jūs esiet sarakstā?


Saskaņā ar astrologu datiem, ir 5 Zodiaka zīmes, kuru sievietēm panākumi garantēti gandrīz tikai ar piederību šīm zīmēm. Viņas ir spēcīgas, mērķtiecīgas un pārliecinošas dāmas, viņas vienmēr zina, ko vēlas, un kā vislabāk to sasniegt. Visi pārējie var tikai apskaust!

Raksta turpinājums
1. Mežāzis.

Slavena pārstāve: Irina Šeiha.

Mežāzis ir sieviete ar elegantu izturēšanās veidu, skaista, katru gadu kļūstot arvien jaunāka un pievilcīgāka, mīl komplimentus un cieš, ja viņa nav pietiekoši novērtēta.

Pēdējais attiecas ne tikai uz izskatu, bet arī uz biznesa lietām. Mežāzis-sieviete cenšas ieņemt diezgan augstu pozīciju. Viņa novērtē tos, kuri ir guvuši panākumus un cieņu, un viņa pati vēlas būt šādu cilvēku vidū.

Viņa ir stabila un praktiska sieviete, kas augstu vērtē savu neatkarību, jo tikai tajā viņa redz drošu nākotni. Viņas karjeras motīvi izriet no vēlmes radīt pamatu sev. Un viņa gūst panākumus! Sasniegt panākumus – ir Mežāža sievietes dzīves mērķis, un uz mērķi viņa iet konsekventi un nežēlīgi.
2. Auns.

Slavena pārstāve: Emma Vatsone.

Auns ir ļoti aktīva sieviete. Viņas balss tiek dzirdēta visur: viņa kaut ko saka, prasa, izsaka, strīdas par kaut ko. Viņu nepārsteigsi aizdomājušos: viņa vienmēr ir kustībā.

Sieviete Auns ir inteliģenta, neatkarīga, viņai ir daudz iedomības un pašcieņas. Viņa nav pieradusi gaidīt, kamēr viņai tiek piedāvāts kaut kas - palīdzība, darbs vai sirds. Viņa nodrošina sevi, viņa rūpējas par sevi un nepieņem pakalpojumus.

Viņa nekad nesūdzas par nogurumu un pārgurumu, viņa nelej asaras. Viņa neuztic nevienam darīt to, ko viņa var pati izdarīt, uzskatot, ka tā viss būs labāk un ātrāk. Tāpēc ar entuziasmu ķeras pie katra darba, ticot tikai savam spēkam un enerģijai.
3. Ūdensvīrs.

Slavena pārstāve: Shakira.

Ūdensvīra sieviete vienmēr strādā no visas sirds. Darba laikā uz viņu ir patīkami skatīties. Viņa prot izdarīt visu pati, bet viņai nepatīk stingra disciplīna.

Viņai ir neatkarīgs raksturs: viņa dara tā, kā viņai liekas labāk. Bet visas viņas darbības ir pakļautas veselajam saprātam. Viņa redz galveno mērķi, uz kuru ved tikai viņai zināms ceļš. Sieviete, kas dzimusi zem Ūdensvīra zīmes, ir apveltīta ar pārsteidzošu spēju - spēju sarunāties dažādos līmeņos. Ar viņu vienmēr ir patīkami diskutēt. Viņa nekad nemēģina uzspiest savu viedokli un arī necieš to no citiem. Tiem, kas mēģina viņu apspiest, viņa kļūst nepieejama.
4. Lauva.

Slavena pārstāve: Dženifera Lopesa.
Lauva ir sieviešu karaliene. Viņu ieskauj fani, viņa ir pievilcīga un piesaista ar savu lielisko izskatu: viņa ir gracioza, vijīga, skaista, lepna. Viņā nav nekā no vulgaritātes.

Lauvas sieviete ir asprātīga, gudra, spējīga vadīt interesantu sarunu par jebkuru tēmu - no sarunām par augstām tēmām līdz tenkām. Visu šo pozitīvo īpašību kopums viņai dod unikālu šarmu, pateicoties kam Lauvas sasniedz reibinošus augstumus.

Šīs zīmes sievietes bieži kļūst par slavenībām radošajās profesijās. Lielāko daļu Lauvas jūs atradīsit Holivudā un pasaules līmeņa galerijās. Pats svarīgākais, ka bez talanta un ambīcijām viņām dotas ārkārtīgas organizatora spējas.
5. Skorpions.

Slavena pārstāve: Džūlija Robertsa.

Skorpiona sievietei parasti ir spēcīgs, vīrišķīgs raksturs un mentalitāte. Visu, ko viņai dara, viņa dara apņēmīgi, drosmīgi, agresīvi un aizrautīgi. Viņa ir vitalitātes pilna, kura viņai vienmēr ir lietderīgi jāizlieto.

Viņa bezbailīgi metās piedzīvojumos un bīstamās avantūrās, ceļojumos, kur viņu gaida dažādi dzīves izaicinājumi. Rezultātā viņa saņem diezgan daudz likteņa sitienu, bet tas tikai padara viņu stiprāku.

Viņa ir ļoti izturīga sieviete: viņai ir tāda fiziska un garīga spēka rezerve, ka viņu praktiski nav iespējams salauzt. Ja tā notiks, viņa ātri atgūsies un kāps augšup, nezaudējot ticību un neizdziestot.

Viņā mitinās daudz vēlmju, viņai vajadzīgas pastāvīgas jutekliskas sajūtas.
Vai jūs varat apstiprināt vai noliegt šos aprakstus no savas personīgās pieredzes?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019