Šo 5 zodiaka zīmju sievietes vienmēr panāk to, ko vēlas!

Advertisement
Advertisement

Tas ir par jums? Vai jums ir kaut kas līdzīgs šai spējai... Vai jūs esiet sarakstā?


Saskaņā ar astrologu datiem, ir 5 Zodiaka zīmes, kuru sievietēm panākumi garantēti gandrīz tikai ar piederību šīm zīmēm. Viņas ir spēcīgas, mērķtiecīgas un pārliecinošas dāmas, viņas vienmēr zina, ko vēlas, un kā vislabāk to sasniegt. Visi pārējie var tikai apskaust!

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Mežāzis.

Slavena pārstāve: Irina Šeiha.

Mežāzis ir sieviete ar elegantu izturēšanās veidu, skaista, katru gadu kļūstot arvien jaunāka un pievilcīgāka, mīl komplimentus un cieš, ja viņa nav pietiekoši novērtēta.

Pēdējais attiecas ne tikai uz izskatu, bet arī uz biznesa lietām. Mežāzis-sieviete cenšas ieņemt diezgan augstu pozīciju. Viņa novērtē tos, kuri ir guvuši panākumus un cieņu, un viņa pati vēlas būt šādu cilvēku vidū.

Viņa ir stabila un praktiska sieviete, kas augstu vērtē savu neatkarību, jo tikai tajā viņa redz drošu nākotni. Viņas karjeras motīvi izriet no vēlmes radīt pamatu sev. Un viņa gūst panākumus! Sasniegt panākumus – ir Mežāža sievietes dzīves mērķis, un uz mērķi viņa iet konsekventi un nežēlīgi.
2. Auns.

Slavena pārstāve: Emma Vatsone.

Auns ir ļoti aktīva sieviete. Viņas balss tiek dzirdēta visur: viņa kaut ko saka, prasa, izsaka, strīdas par kaut ko. Viņu nepārsteigsi aizdomājušos: viņa vienmēr ir kustībā.

Sieviete Auns ir inteliģenta, neatkarīga, viņai ir daudz iedomības un pašcieņas. Viņa nav pieradusi gaidīt, kamēr viņai tiek piedāvāts kaut kas - palīdzība, darbs vai sirds. Viņa nodrošina sevi, viņa rūpējas par sevi un nepieņem pakalpojumus.

Viņa nekad nesūdzas par nogurumu un pārgurumu, viņa nelej asaras. Viņa neuztic nevienam darīt to, ko viņa var pati izdarīt, uzskatot, ka tā viss būs labāk un ātrāk. Tāpēc ar entuziasmu ķeras pie katra darba, ticot tikai savam spēkam un enerģijai.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 38 minūtēmgunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019