Šokējošā patiesība: kāpēc vīrietis vēlas būt ar vienu sievieti, bet ar otru - kategoriski nē!

Advertisement
Advertisement

Kāpēc vīrietis vēlas būt ar vienu sievieti, bet ar citu - kategoriski pret? Atbilde parasti ir ļoti vienkārša un acīmredzama, ja mēs ņemam vērā situāciju tās vienkāršībā, bez dvēseles saviļņojumiem, mistiskiem apstākļiem un vēsturiski veidotām attiecībām. Un šo atbildi pirms daudziem gadiem deva mana māte, kas visu paziņoja tieši un viena audzināja trīs dēlus.


Kad kāda draudzene uztraucās, ka neviens negrib viņu precēt, mana māte teica: ”Sieva ir palīdzība, nevis slogs. Un kāda no tevis palīdzība? Tu esi tikai apgrūtinājums. Tāpēc neviens neņem. Kāpēc kādam vajadzētu vēl papildus slogu dzīvē? ”

 
 
Raksta turpinājums - lapa #1
Ne visai patīkama patiesība, bet ko darīt? Tāda ir dzīve.

Es lūdzu ņemt vērā - ”tikai apdrošināšanas polise var dot jums garantiju”. Citiem vārdiem sakot, es nezinu recepti ”kā piesaistīt vīrieti uz visiem laikiem”, un neviens to nezina. Plāns var nedarboties, apstākļi var mainīties, un laime var neatnākt.

Tātad, kāpēc vīrieši izvēlas vienas sievietes un paiet garām citām? Divi vienkārši noteikumi - un abi galvenie.
Pirmkārt, apopātiķis.

Mammas izteiciens ir ļoti patiess. Pēc diezgan īsa jaunības perioda, kad hormonālais fons un pusaudžu komplekss strādā smadzeņu vietā, normāls cilvēks pēkšņi atklāj, ka viņam sievietes nav vajadzīgas. Nu, ne tā, ka pavisam nav vajadzīgas, bet tas nav galvenais mērķis dzīvē. Ka pabeigt mākslas projektu, uzvarēt maratonā vai kļūt par ģenerāldirektoru - tas ir daudz interesantāk nekā vienkārši piesaistīt skaistules uzmanību. Pie tam uz skaistuli tas viss ilgtermiņā ir efektīvāks nekā vienkārši ”aplidošana”.

Cilvēks kādā brīdī saprot, ka dzīves panākumus principā nenosaka sievietes kāju garums un viņas boršča treknums, kaut ar to labi papildinās. Ka izvēli starp gudru grāmatu un maz izprotamu sievieti ir daudz vieglāk un ekonomiskāk izdarīt par labu grāmatai. Ka bez seksa dzīvot var, bet bez naudas, draugiem vai iemīļotās mūzikas - nevar.

Pastāvīgā sieviešu atbalsta nepieciešamība, sieviešu piekrišanas meklēšana ir vāja cilvēka pazīme.

Pārsvarā šādi vīrieši ir gļēvulīgi - un tāpēc tie bezgalīgi pierāda sev un citiem, ka viņš patiesībā ir oho, kāds. Bet normālam vīrietim, sieviete kā tāda patiešām nav vajadzīga. (Patiesībā, lūdzu, atcerieties, ka frāzi ”tu man esi vajadzīga” saka vīrieši ar nosliecēm uz atkarībām. Un nepieciešama viņam neesiet jūs, bet mamma un atbalstoša persona.)
Labāk, protams, ja sieviete ir, un vēl labāk, ja tā ir īstā sieviete. Bet galvenie vīrieša dzīves uzdevumi ir kaut kur citur. Ne tāpēc, ka sievietes būtu sliktākas, stulbākas, vājākas nekā vīrieši. Tikai tāpēc, ka pasaule ir tā iekārtota.

Galu galā, vairāki novērojumi apstiprina apgriezto fakts: tiklīdz meitene pārstāj piekraut savu galvu ar dzīšanos pēc vīriešu uzmanības, pārdzīvot par viņu uzmanības trūkumu un sāk beidzot rūpēties par sevi, un vienkārši “tehniski” pārdomāt savas lietas, kā likums, visas viņas ”problēmas personīgajā dzīvē” ātri vien atrisinās. Pietiek ar nedaudz skaistuma un veselā saprāta, ja ir pareizs dzīvesveids.

Tāpēc pirmais svarīgais noteikums - neliedz vīrietim veikt savus darbus un labāk - kļūstiet par tā derīgo daļu. Neesiet par slogu.

Un nav nepieciešams būt par sporta treneri viņa sporta veidā vai viņa uzņēmuma grāmatvedi, daudz svarīgāk un lietderīgāk, kā to pierāda prakse, ir iedvesmot un atbalstīt. Kā teica kāda rakstniece, pareiza sieviete pavada vīrieti uz darbu kā uz karu, un sagaida no darba kā no kara, bet pārējā laikā nepievērš viņam nekādu uzmanību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:53Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017