Šri Šankars: “Kad jūs visu atlaidīsiet, viss labākais nāk pie jums. Nebaidieties!”

Advertisement
Advertisement

“Dzīves māksla” – viena no lielākajām labdarības organizācijām pasaulē, kas sākās uz brīvprātības principiem. To nodibināja indiešu guru un sabiedriskais darbinieks Šri Šri Ravi Šankars 1981. gadā, viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem Indijā, kurš vairākas reizes tika nominēts Nobela prēmijai.


Šri Šankars ir pazīstams visā pasaulē par Sudarshan Kriya elpošanas aprīkojuma izgudrojumu. Autoritāri medicīnas žurnāli rakstīja, ka tas tiešām spēj noņetm stresu, stiprināt imunitāti, cīnīties pret depresiju un paplašināt smadzeņu spējas. Šankars māca ar to rīkoties pa visu pasauli, vadot seminārus un daloties ar savu gudrību. Tā nonāk līdz diezgan vienkāršiem padomiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nevajag cilvēkus pieņemt tādus, kādi viņi ir

Un nevajag viņus paciest. No pieņemšanas un pacietības līdz naidam ir tikai viens solis. Pacietība – tā ir sava veida nepatika, tāpat kā pieņemšana – nemīlestība. Vajag iemācīties mīlēt cilvēkus tādus, kādi viņi ir.
Kā vienmēr būt laimīgam

Lai kļūtu laimīgs, ir jāizmet vārds “vienmēr”. Vienmēr vēlēties komfortu – tas nozīmē kļūt slinkam, vēlēties pilnību – būt ļaunam, bet vēlēties bagātību – kļūt skopam.
Viss sastāv no domām

Katra tava emocija – skumjas, naids, mīlestība, riebums – tas pirmām kārtām ir doma. Šī fakta apzināšanās padarīs tevi brīvu. Tad neviens tevi nevadīs, bet tu pats varēsi savā dzīvē vadīt visu.
Nepatikšanas

Tas pastāvīgi notiek ar katru, bet kāpēc? Tās ir vajadzīgas tāpēc, lai iemācītu tev mīlēt patīkamo, likt novērtēt to, kas tev jau ir. Tieši tas dzīvi padara tik dzīvu.
Iedod sev brīvību

Brīvību būt pašam. Un tieši tāpat iedod brīvību citiem būt pašiem. Atceries, ka katram ir savs ceļš un katrs saņem savu mācību. Ja jūsu ceļi krustojas – lieliski, ja nē – tad arī labi. Jo viss, kas notiek, vienmēr ir uz labu.
Sirds un galva

Harmonija sasniedzama tikai tad, kad sirds saka un sirds klausās. Ja runā galva un galva klausās, vienmēr rodas strīds.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019