”Starp citu, esmu precējies, bet starp mani un sievu nekā nav”. Un tad es atbildu ...

Advertisement
Advertisement

Pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu beigās amerikāņi Tompsons un Pleks izpētīja, ka vīrieši, kā izrādās, dzīvo smagā apspiestībā no tā sauktās vīriešu lomas un sieviešu pārāk lielo prasīgumu.


Mēs, mūsdienu sievietes, neesam prasīgas, bet reālistiskas. Mums ir tikai viens lūgums: vīrietim jābūt vīrietim, un nevajag domāt, ka `ja tā nepiekritīs, vienmēr būs vēl kāda cita`. Mēs nevēlamies kārtējās bikses mājās, mēs vēlamies veselīgas un laimīgas attiecības.


Pastāstīsim jums par Tamriko Šolijas publikāciju, kas diezgan prātīgi un pamatoti runā par to, kas ir īsts vīrietis, un par pieaugušo cilvēku veselīgām attiecībām kopumā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Par attiecībām starp vīrieti un sievieti

”Viens man stāsta:” Starp citu, esmu precējies, bet starp mani un sievu nekā nav . Mēs vienkārši dzīvojam kopā un mums ir divi mazi bērni. ” Un es atbildu: ”Kad būsi šķīries un dzīvosi atsevišķi, tad zvani man. Un pirms tam nav vērts.”

Viņš man: ”Zini, ka meitenei vispirms jāpierāda man, ka man ir vērts atteikties no visa un iet pie viņas.” Gandrīz aizrijos no smiekliem. Bet viņš piebilst: ”Tādas kategoriskākas sievietes kā tu beigu beigās paliek vienas .”
Vai arī tā: ”Es ceru, ka tev nav pārāk lielu prasību pret vīrieti?” - un viltīgi paskatās uz pasūtīto vīna pudeli un salātiem ar jūras veltēm. Ne pārāk lielas prasības - tas ir kā? Nekrāc naktī un nečurā gultā - tad var ņemt? Galvenais, ka vīrietis mājā?

Esmu strādājusi kopš 13 gadu vecuma, mani audzināja tēvs-gruzīns, kādas prasības man var būt? ”Paaugstinātas” - es atbildu un lūdzu viesmīli atnest rēķinu. Bet viņš uzmet lūpu, viņš ir aizvainots, un sāk mani apvainot.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017