Stipra sieviete darīs šīs 16 lietas pat tad, kad ir grūti.

Advertisement
Advertisement

Dari tā un esi cienījama!


1. Viņa strādā.


Jā, mēdz būt dienas, kad viņai negribās nekur iet, kad viņa vēlas vāļāties gultā līdz pusdienām. Taču viņa nekad nepieļauj tam traucēt viņai piecelties, saposties un doties uz darbu. Viņa ir atbildīga, viņa zin, kas ir darba ētika. Viņa nedod sev atlaides.


2. Viņa iet prom no toksiskiem cilvēkiem.


Un nav svarīgi, ka šo cilvēku viņa zināja visu savu dzīvi. Ja kāds viņai kļūst par stresa avotu, tad viņa atstās viņu pagātnē. Viņa necieš toksiskumu. Viņa zin, ka cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā indē viņas dzīvi, nav vietas viņai līdzās.


3. Viņa mīl sevi.


Viņai ir kompleksi tāpat kā visiem, bet viņa tiem neļauj viņai traucēt. Kaut gan mēdz būt brīži, kad viņa nepavisam nav pārliecināta par sevi, tomēr viņa nepārstāj sevi uzskatīt par skaistu sievieti. Vērtīgu sievieti.


4. Viņa atklāti izrāda savas emocijas.


Viņa zin, ka, lai raudātu, būt ievainojamai, atvērt savu sirdi un dvēseli, ir vajadzīgs spēks. Kaut gan tas ir grūti, viņa vienmēr teiks patiesību. Viņa vienmēr būs īsta.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: rbl.ms
5. Viņa atstāj aiz muguras sliktas attiecības.

Viņa nebaidās no vientulības. Viņa labāk būs viena nekā attiecību slazdā, kurā viņu neciena. Viņas standarti vīrietim ir augsti, tāpat kā standarti arī sev.

6. Viņa rūpējas par savu psiholoģisko veselību.

Viņa seko sava saprāta stāvoklim tāpat kā ķermeņa kopšanai. Viņa rīko sev atpūtas dienu no visa, kad tas ir nepieciešams. Viņa zin, kurš ir pelnījis laimi un darīs visu tā labā.

7. Viņa atbalsta citas sievietes.

Kaut neiztiek bez skaudības par citu skaistumu vai panākumiem, viņa nekad to neizrāda. Tā vietā, lai pret citām sievietēm izturētos kā pret sāncensēm, viņa pret tām izturas kā pret māsām. Viņa atbalsta tās.

8. Viņa tic sev.

Viņa nekad nepārstāj ticēt, ka kļūs veiksmīga. Viņa var pārciest neveiksmes, bet viņa vienmēr piecelsies un ies tālāk. Viņa ies, kamēr nesasniegs savu galamērķi, tāpēc ka viņa ir cīnītājs.
9. Viņa saka `nē`.

Viņai ir paradums uzņemties daudzas lietas, bet viņa saprot, ka viņa nav supersieviete. Gadās, ka viņa atsakās satikties ar draugiem vai pastrādāt papildus laiku. Viņa zin savas robežas un kad vajag pateikt `nē`. Viņa prot aprēķināt spēkus.

10. Viņa rūpējas par sevi.

Viņa zin, ka vienīgais cilvēks, uz kuru viņa var pilnībā paļauties – tā ir viņa pati. Lūk, kāpēc viņa pati pelna naudu, maksā rēķinus. Viņa uzvedās kā pašas labākais draugs. Viņa – neatkarības jēdziens.

11. Un vēl viņa prot palūgt palīdzību.

Viņa zin savas iespējas. Un, ja viņai sarežģīti kaut ko izdarīt pašai, viņa nav pārāk spītīga, lai palūgtu palīdzību. Viņa zin, ka viņas nespēja izdarīt visu – tas nav vājums. Pat visstiprākajiem cilvēkiem reizēm nepieciešama palīdzīga roka.

12. Viņa saka to, ko domā.

Viņa nekad neslēpj savu viedokli. Un nav svarīgi, cik daudz tas patīk vai nepatīk citiem. Galvenais, ka viņa dzīvo pēc savas patiesības. Viņai godīgums ir svarīgāks par piekrišanu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017