Stipru un veiksmīgu sieviešu 12 ikdienas paradumi: ir ko pārņemt!

Advertisement
Advertisement

Būt stiprai sievietei – nav sarežģīti, par tādu var kļūt jebkura sieviete. Tikai vajag zināt, kas tu esi un pieņemt sevi tādu, bet visu laiku cenšoties kļūt labākai. Lai būtu stipra sieviete, ir jāuzvedas kā stiprai sievietei. Lūk, vairāki paradumi, kurus jūs varat pārņemt sev:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņas savu karjeru padara par prioritāti.

Stipras sievietes dara to, kas viņām tiešām patīk. Un viņas visu laiku tajā attīstās. Viņas mācās, uzzina kaut ko jaunu, gūst jaunu pieredzi, viņas iemin sev taciņu uz tādu nākotni, kādu viņas vēlas sev.

2. Viņas nerīko drāmas.

Stipras sievietes nekliedz uz draugiem, uz saviem vīriešiem, viņas nežēlojas un neapvaino cilvēkus, kuri nodarījuši viņām sāpes. Viņas risina problēmas būtību un izvairās no konflikta situācijām. Stipras sievietes kontrolē savas emocijas, lai kas arī nenotiktu.

3. Viņas nebaidās būt godīgām.

Stipra sieviete var jūs nolikt pie vietas. Viņa nebaidās izteikt savu viedokli, viņa neklusēs – viņa vienmēr ir godīga, reizēm pat sev par sliktu.

4. Viņas netērē laiku greizsirdībai.

Stipras sievietes koncentrējušās uz sevi. Viņas nav egoistiskas, taču netērē laiku pārdzīvojumiem par to, ko dara citi cilvēki. Viņas nav greizsirdīgas, kad kolēģi viņas apsteidz, viņas nesatraucās, kad draugiem ir lielāki panākumi. Stipras sievietes prot patiesi priecāties par citu panākumiem.
5. Viņas sevi saglabā labākajam, lai cik daudz laika tas prasītu.

Stipras sievietes nepiekrīt mazākam – ne darbā, ne draudzībā, ne mīlestībā. Viņas zin sev cenu un, kas pats galvenais, - viņas zin savu vērtību. Tāpēc viņas nepiekrīt tam, kas nav uz 100% tas, ko viņas vēlas un ko viņām vajag dzīvē.

6. Viņas zin draudzības svarīgumu.

Stiprām sievietēm nav simtiem draugu, jo viņas tos izvēlas skrupulozi. Viņas zin, kā tuvi cilvēki ietekmē viņu dzīvi, tāpēc ap viņām ir tikai pārliecināti un patiesi cilvēki.

7. Viņas tik vienkārši neizbiedēt.

Stipras sievietes ir pārliecinātas. Viņas tic, ka var darīt visu, ko vēlas. Stipras sievietes zin savus spēkus un nepieļaus nevienam teikt, ka viņas ne uz ko nav spējīgas.

8. Viņas necieš necieņu.

Stipras sievietes prot sevi aizstāvēt. Viņas neļauj citiem viņām kāpt uz galvas vai runāt par viņām negatīvi. Stipras sievietes nekad nepazemo citas sievietes, tāpēc necieš arī sev adresētu necieņu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017