Sveicināti, mani sauc Anna un es esmu NEKAS...

Advertisement
Advertisement

Tas ir raksts par to, kad jūties kā tukša vieta un vairāk nespēj imitēt lielu veiksmi.


Liela veiksme - salda kūka, no kuras ir sarežģīti atteikties. It kā nav par ko sūdzēties. It kā viss izdodas. It kā labu naudu maksā, raksta Anna. Bet sirds nepukst. Klusums. Un viss kā ierasti.


Ja jums paveiksies, tad apkārtne palīdzēs jums no tā izvairīties. Piemēram, jūs apkrāps ar naudu, vai saslimsiet un nevarēsiet turpināt, vai arī, partneri atteiksies palīdzēt, vai kompānija aizvērsies, vai klienti pārstās maksāt naudu utt.
“Kāda veiksme, Anna? Tu stulba palikusi?”

 

Nē. Nepaliku gan. Paveiksies, jo jums ir iespēja pārlikt atbildību uz ārējiem faktoriem. Ticiet, kad ir iespēja atsaukties uz ārējiem apstākļiem - vieglāk pārdzīvot veiksmīga aizsākuma krahu. Jums ir iespaidīgs arguments: “Es jau, es jau, bet, diemžēl”.


Manā gadījumā ārējie apstākļi bija ideāli. Es pati visu sagrāvu. Diezgan sarežģīti skatīties uz graustu un labi zināt, ka ta sir tavu roku darbs. Un neviens, neeeeviens, nav vainīgs. Un, lai kā man gribētos kaut uz minūti novelt vainu uz citu, lai man būtu vieglāk, es nevarēju to izdarīt.


Visu pati.


Kad pati visu sabojā, bez loģikas, un tāpēc ka iekšā tev viss kauc, tad liekas, ka esi trakulīga stulba bāba, kas palti sagrauj savu likteni.


Sūdīgs stāvoklis.


Bet, tajā arī ir savs labums.


Šis raksts ir par to, ko darīt, kad jūties kā tukša vieta un vairāk nevari imitēt lielu veiksmi.


Daudz burtu. Aiziet.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Savu dzīvi kardināli mainīju divreiz.

25-0s un 29-os gados. 25 gados es no bailēm uzsāku karjeru un vētrainu darbību. 29-os gados es nolēmu pārdzīvot bez bēgšanas, bet apzināti visu saliekot pa ķieģelīšiem. Vienkārši stādījos priekšā, ka man blakus trešo reizi būs vīrs un bērni. Un man palika žēl manu nākamo tuvinieku.

Esmu pārliecināta, ka krīzes var ekoloģiski pārdzīvot. Dziļa krīze notiek ar tiem, kas ir aizgājuši pa svešu, nevis savu ceļu. Kad cilvēks iet pa savu ceļu, tad var būt, ka viņu vētrā mēģina saliekt. Bet ir ciešami. Nevis tā, kā Armēniju 1988.gadā.
Vai krīze iestājas pēkšņi?

Nē. Katastrofa sūta brīdinājuma signālus gadu, pus otru iepriekš. Ja cilvēks sev uzticas un ieklausās, viņš ievēro un var novērst katastrofu.

Manā gadījumā es noslāpēju visus signālus un mani pārsteidza.

Pirmais signāls, ka manā dzīvē kaut kas nav pareizi, bija šāds notikums.
Es atrodos grupas terapijā un smakdama asarās apgalvoju:

- Es nevienu negribu redzēt.
- Kāpēc?
- Man negribas smaidīt.
- Tad nesmaidi, ko tu sevi moki.
- Nevaru.

Smaids man bija mākslots. Šī mirkļa kulminācija kļuva moments, kad dziļas depresijas stāvoklī es uz sekundi spēju pārslēgties jautra klauna lomā, jokot stundu, risināt jautājumus, bet pēc tam atkal- gulēt kā akmens.
Signāls №1

Jūs samāksloti smaidāt.

Ja jūsu dzīvē tagad viss ir viss labi, bet smaidot, jūs nejūtat prieku, bet laipnības dēļ. Tas ir pirmais signals, ka jūs iekšēji uzsprāgstat. Samāksloti smaidot es pārstāju nevisai sen.

Bail:

- ja pēkšņi nepatikšu cilvēkiem
- ja no manis baidīsies
- ja es nepatikšu vīriešiem
- ja pēkšņi palikšu viena
- Joprojām nav droši, jo “ir jāpatīk vīriešiem”. Bet, man ir nepieciešams laiks, lai iemācītos neviltoti smaidīt.

Signāls №2

Jūs nejūtaties pārliecināta paziņu un draugu kompānijā, un ja jums nav ziņu par panākumiem, ceļojumiem un citu. Jums ir sarežģīti vienkārši atnākt un pateikto to, kas notiek patiesībā. Jūs esat it kā sacensībās vai pārrunās, un visu laiku ieturat distanci.

Ah, grūti, kā nēģim uz pannas. Manā dzīvē bija moments, kad es pārstāju runāt par darbu, nelasīju gudras grāmatas un nevarēju pārstāstīt filmu saturu.

Man bija interesanti runāt tikai par to, kas ir svarīgi. Par iekšējiem atklājumiem, par jēgām, par vērtībām. “ja tu un es- mēs esam divi Visumi, man interesanti tevi uzzināt”, - šo frāzi es pateicu vairākas reizes un un ieraudzīju bailes. Tāpēc aizvēros un sāku klausīties. Tikai klusēt, saprotot, ka tev ir karjera, nauda un panākumi, viena lieta.

Cita lieta- klusēt, kad saproti, ka tev esi tu. Un nekāda sociālā statusa. Tu, kaila, bez naudas, ar iztukšotu dvēseli.
Es sajutu sevi kā niecību, ar lauztu mugurkaulu, vientuļu un bezpalīdzīgu, bez talanta, nekam nevajadzīgu, kurai nav kam palūgt palīdzību un kura nezina, vai aizlidos līdz galam, bet piezemēties ir bail, jo nezini, pie kā tas novedīs.

Bāc! Un tev stāsta stāstus par karjerām un panākumiem, Sarežģīti, protams. Ko tagad darīt? Vai atgrūst draugus, kuriem ir veiksmīga dzīve?

Nē. Tas ir lieki.

Bet es sataustīju atšķirību starp patiesu vienotu veiksmi un liekulību. Blakus patiesam, harmoniskam, spēcīgam, laimīgam cilvēkam tev viegli un komfortabli. Un nav svarīgi, kā tu esi ģērbies un cik naudas tev ir kabatā.

Šādi cilvēki nevērtē sevi. Enerģētikas līmenī jums ir droši. Cilvēks veiksmes stāvoklī atrodas konfliktā ar savu dabas doto būt un ārējo izlikties. Viņu no iekšpuses nazis griež mazos gabaliņos. Jūs varat pat nerunāt, bet, aiziesiet no kontakta ar griezumu sajūtu.

Signāls №3

Pazūd pateicības sajūta.

Jūs varat izlasīt grāmatu un pārstāt sūdzēties. Jūs varat uzlikt modinātāju un likt sev atrast iemeslu priecāties un kādam pateikties. Tas nav īstais. Bez kontroles jūs vienkārši tāpat neizjūtat pateicības sajūtu. Lai kā neroc,bet dievam nav taisnība. Pateicība? Jokojat? Par ko? “Ei, tu, bārdainais! Aizmirsi par mani? Āzis!”

Ja jūs neizjūtat bez iemesla pateicību un jums ir jāliek sev būt pateicīgam, tad būtu labi paskatīt5ies uz savu dzīvi.
Pateicība un mīlestība- mūsu dvēseles bāzes stāvokļi. Tas ir tāpat, kā mācēt elpot, piedzimstot. Ja to nav, kaut kur ir izdarīts pagrieziens un nepareizo pusi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:53Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017