Tavs augums pastāstīs par tevi daudz jauna! Esi gatavs uzzināt rezultātu?

Advertisement
Advertisement

Par cilvēku var daudz ko pastāstīt viņa āriene: tu vienmēr pievērs uzmanību sarunu biedra acu krāsai, sejas formai, nagiem, matiem. Tās ir primārās pazīmes, kuras nosaka iespējamo turpmāko kontaktu. Visas šīs lietas signalizē par to, vai turpmāk tu sadarbosies ar šo cilvēku.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Re, kur vēl viens kritērijs, kurš bieži paliek neievērots kā ne sevišķi svarīgs. Un absolūti velti! Tici, tam ir izšķiroša nozīme daudzās lietās. Tūlīt uzzināsi, kāpēc. Paskaties uz savu augumu un uzzini, par ko liecina šie parametri – rezultāts var izrādīties diezgan saistošs!
Ja tu esi mazāks par 140 cm

Tu vienmēr tiecies kļūt labāks, tev ir daudzas ambīcijas un tiešām augstas prasības. Daudzi uzskata, ka ar tevi grūti, bet īstenībā grūti ir tev pašam ar sevi. Tu ļoti daudz strādā ar cerību padarīt šo pasauli jaukāku un bieži vien cilvēki nesaprot tavus pūliņus, nespēj adekvāti novērtēt visu, ko tu dari. Taču pat pēc nodevības tu neatsakies no piedošanas un mīlestības.
140–150 cm

Tev patīk pasapņot. Kaut vai tāpēc, ka visi tavi sapņi bieži realizējas dzīvē. Šis patīkamais process ir daļa no tava brīvbrīža, kad tu paliec vienatnē ar sevi. Tu esi intraverts un skaļas kompānijas nepavisam nepiesaista. Tu vienmēr nopietni izturies pret jebkuru lietu, nekad neietekmējies no citu viedokļa un problēmu novērtē no morāles skata punkta.
150–160 сm

Tu neesi nevienam līdzīgs un apkārtējie bieži tevi var noturēt par dīvaini. Protams, tas tevi ievainos, tāpēc tev ir nepieciešama personīgā telpa un necietīsi, ka kāds pārkāpj tavas robežas.Tik un tā tev piemīt jaunrades spējas un tu vienmēr centies attīstīt savas iemaņas. Tu lieliski saproti cilvēkus, redzi viņus no visām pusēm, bet ar to visu esi ļoti emocionāls cilvēks.
160–170 сm

Tādi kā tu visbiežāk kļūst par līderiem, kuri nebaidās uzņemties atbildību. Cilvēkos tu izsauc uzticēšanos un viņi tiecas pie tevis, apbrīnojot tavu asprātību, sabiedriskumu un tiešumu. Tu esi tieši tas cilvēks, kurš spēj savākt tautu un saliedēt ap sevi. Un vēl, tu no sirds tici, ka cilvēki ir godīgi. Laikam, tā arī ir tava vājā puse.
170–180 сm

Tu dzīvo pēc principa `labāk visu izdarīšu pastāvīgi`, un tas veido tevi kā personību, kura ir pārliecināta par sevi un kurai patīk dominēt. Tu esi pieradis paļauties tikai uz sevi, zini, kas tev ir vajadzīgs un tērē tam visus savus spēkus. Nekādas grūtības nespēj tevi nobiedēt. No cilvēkiem tu gaidi sirsnību (jo pats esi tāds) un nebaidies no patiesības. Meli izsauc tevī pretīgumu, bet neliela mānīšanās tiek uztverta kā spēle.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019