Tests – pareģojums “Pulkstentiņš”: ko jums sagatavojis liktenis?

Advertisement
Advertisement

Piedāvājam jums iziet ātru psiholoģisku testu – pareģojumu un uzzināt, kas jūs gaida tuvākajā nākotnē. Lai viss pats labākais notiek jūsu dzīvē!


Izvēlieties iepatikušos pulksteni un izlasiet pareģojumu!

Raksta turpinājums
Pulkstenis №1

Jūs sasniegsiet jaunas virsotnes, par kurām sen sapņojāt. Jauns enerģijas pieplūdums piepildīs jūsu dvēseli! Viss Visums strādās tā, lai jūs stimulētu jūsu mērķa sasniegšanai un jūs noteikti sasniegsiet iederēto.

Pulkstenis №2

Jūsu nākotne atspoguļos dievišķīgu, vienmērīgu un pienācīgu dzīves ritmu. Ne katrs tic karmai un tas ir normāli. Bet jūs saņemsiet to, ko esat sējuši citu cilvēku dzīvēs: mīlestību un prieku!

Pulkstenis №3

Jūsu priekšstats par nākotni pavisam nesen tika aptumšots ar pēdējiem notikumiem. Tā jums liekas miglaina un noslēpumaina. Nebaidieties! Tas, kas jūs sagaida ir patiesi daudzsološs, pilns ar gaismu un prieku. Turpiniet nodarboties ar to, ko jūs uzskatāt par pareizu, un savā laikā jūs saņemsiet visu.

Pulkstenis №4

Pēdējā laikā esat domājuši par lielām pārmaiņām? Uzticieties sev tuvu cilvēku padomiem un ņemiet vērā, ka katrs jūsu lēmums ietekmēs citus. Neaizmirstiet par to, ka tam, kas tiešām ir labāk priekš jums, ir jānes labums arī tiem, kurus mīlat vairāk par visu.

Pulkstenis №5

Jūsu plāni izrādīsies labi apdomāti. Pārējie, iespējams, šaubījās par jūsu izcilību, bet drīzumā jūs pacelsieties visu acīs! Turpiniet ticēt tam, ko saka jūsu sirds un jūs vienmēr būsiet uz pareizā ceļa.

Pulkstenis №6

Jūsu paziņa drīzumā kļūs jums par tuvu draugu. Nesteidzieties viņu sodīt un jūs sapratīsiet, ka jums ir daudz vairāk kopēja nekā jūs gaidījāt. Dzīve mums bieži atsūta tieši to, kas mums vajadzīgs, pirms mēs paši saprotam, kas tas ir.

Pulkstenis №7

Jūsu dzīvē sākas jauna nodaļa. Viss notiks tā, kā jūs nekad nevarētu iedomāties. To var pat nosaukt par jūsu dzīves gājuma kulmināciju! Turieties un nekad nepadodieties!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:21Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017