Tests: Izvēlieties dzīvnieku – un mēs atklāsim jūsu personības tumšo pusi.

Advertisement
Advertisement

Mūs instinktīvi pievelk tas, kas atbilst mūsu domām un raksturam. Tests, kas skatās tieši dvēselē.


Mēs nepārvaldām savu impulsivitāti – mūsu būtība to izlemj mūsu vietā. Piemēram, intraverts pirmām kārtām ievēros klusu stūrīti, pat ja istabā notiek balēšanās. 

Raksta turpinājums - lapa #1
Analogā veidā mēs piedāvājam jums izvēlēties attēlā vienu dzīvnieku, kurš jums patīk, bet pēc tam mēs pastāstīsim, kāpēc jūs izvēlējāties tieši to un ko tas liecina par jūsu tumšo pusi. Uz priekšu, izvēlieties!
1. Vilks.

Vilks – nakts radība, tumsas sabiedrotais un dēmona radījums. Taču īstenībā, vilks nekad neuzbrūk pirmais un nenogalina bez vajadzības. Vilki ir izturīgi, ātri, uzticīgi un drosmīgi. Vilka dzīve cieši saistīta ar nakts spīdekli (atcerieties, kā vilki gaudo uz mēnesi). Cilvēkiem, kuri izvēlējās vilku, ir izteiksmīga mīmika, pozas un žesti.

Atšķirībā no cilvēkiem, vilki neplēšas viens ar otru bez ārkārtējas vajadzības. Parasti vilku sadursmes beidzas ar draudošu skatienu, pozu un rūkšanu. Tieši tajā – vilka galvenā īpašība: attīstīt spēku un mierīgumu, pārliecību par sevi. Šīs īpašības neprasa nekādus demonstratīvus pierādījumus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019