Tev viss sejā ierakstīts! Lūk, kā noteikt cilvēka likteni un raksturu pēc viņa…

Advertisement
Advertisement

Kopš seniem laikiem cilvēki izmantoja hiromantiju cilvēka likteņa noteikšanai. Bet vai tu zināji, ka ne mazāk populāra bija arī likteņa pareģošana pēc cilvēka sejas? Izrādās, katrai kontūrai, katrai līnijai un pat visnotaļ neuzkrītošākai sejas iezīmei ir nozīme. Mazākajos nelīdzenumos vai rieviņās noslēpts tavs liktenis.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs piedāvājam tev tikt skaidrībā ar pamata iemaņām lasīšanā pēc sejas. Tas ir pat interesantāk nekā hiromantija!

Lasīšana pēc sejas

Šīs senās mākslas cits nosaukums ir fiziognomika. Zinātne par seju radusies Senajā Ķīnā. Tur sastādīja fiziognomikas traktātus, kas ceļoja pa visu pasauli, mainoties un pilnveidojoties, tāpēc tagad rietumu un austrumu fiziognomika samērā stipri atšķiras viena no otras.

Fiziognomikā katra sejas daļa tiek izskatīta atsevišķi un tās formai, krāsai un kontūrai ir sava nozīme. Sākumā svarīgi parunāt par sejas anatomiju. Seja nosacīti iedalās trijās daļās: augšējo, vidējo un apakšējo. Augšējā sejas daļa (piere) stāsta par cilvēka bērnību un attiecībām ar vecākiem, pēc tās var lasīt pagātni. Vidējā (no uzacīm līdz degungalam) stāsta par tagadni. Bet apakšējā sejas daļa stāsta par cilvēka nākotni.
Sejas forma

Svarīga loma ir sejas formai. Tās ir trīs, bet ļoti bieži seju nevar attiecināt tikai vienam tipam. Tādā gadījumā rakstura iezīmes var būt jauktas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017