Tikai trūcīgie tērējas šīm 5 lietām! Bagātie ļaudis nedara tādus neapdomātus pirkumus…

Advertisement
Advertisement

Sabiedrības finansiālā noslāņošanās bija un būs vienmēr. Viss tāpēc, ka daudzi cilvēki neprot apieties ar naudu, tādēļ vienmēr cieš no tās trūkuma. Iepriekšējais Urugvajas prezidents reiz izteica frāzi, kas jāpadara par dzīves likumu: “Kad es kaut ko pērku vai kad jūs kaut ko pērkat, mēs taču nemaksājam ar naudu. Mēs maksājam ar to mūsu dzīves laiku, kuru mēs bijām spiesti patērēt tam, lai nopelnītu šo naudu.”

Raksta turpinājums - lapa #1
Runā, ka nauda mīl skaitu un labu apiešanos. Un bagātie cilvēki nekad par to neaizmirst, ko nevar teikt par nabadzīgajiem. Jo vairāk nenodrošinātam cilvēkam rodās naudas, jo vairāk viņš tērē. Tēriņu mērenības trūkums ir visrupjākā kļūda. Bet ir arī vilinoši pirkumi, kurus bagātie nekad nedarīs un par kuriem mēs tev pastāstīsim. U tu arī netērē tam naudu!
Naudas ekonomija

1. Dāvanas bērniem

Ja paskatīties uz šīs pasaules visbagātākajiem, tad viņu bērni nebūt nav lutināti, īpaši neizceļas ar izskatu savu vienaudžu kopējā pūļa vidū. Šeit mēs neņemam vērā 90. gadu kriminālo grupējumu pēcnācējus, kuri šķērdējas pa labi un pa kreisi. Bagāti cilvēki no bērna gadiem māca bērnam apieties ar naudu, konkrēti – māca to nopelnīt.

Vēlies jaunu velosipēdu vai viedierīci – nopelni. Saprotama lieta, ka viņi pieliks trūkstošo summu. Bet tieši pateicoties darbam un strādājot patērētajam laikam, bērns augstu vērtēs ieguvumu un turpmāk pratīs nopelnīt. Nevis mirt no depresijas un īdēt, cik briesmīga ir pieaugušo dzīve.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017