Trīs padomi veiksmei katrai Zodiaka zīmei no gudra ebreja!

Advertisement
Advertisement

Patiesi, ne jau velti ebreju tautu sauc par gudru. Un kam vēl, ja ne ebrejiem dot padomus citiem, kā sasniegt bagātību un uzplauksmi. Un tā, Jūs esat gatavi uzzināt, kādus padomus sagatavoja ebrejs Jūsu Zodiaka zīmei? Neuztveriet šos padomus burtiski, dažreiz ir vajadzīgs laiks, lai tos saprastu.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Pret naudu Auns izturas mierīgi, tā nav pašmērķis, bet tikai līdzeklis, kas palīdz viņam sasniegt savus mērķus. Mierīgu Auna attieksmi pret naudu vislabāk ilustrē fakts, ka izvēloties starp slavu un naudu, viņš, gandrīz vai noteikti, izvēlēsies slavu. Vēlme veidot karjeru Aunam atspoguļojas arī viņa finansiālajā labklājībā. Auns māk ne tikai labi strādāt, bet arī, labi nopelnīt.

Atceries: Ja pazuda vai ir nozagta nauda, gudri ebreji saka: ”Paldies Dievs, ka paņēmi naudā!”

Dari: Ādams - pirmais laimīgais, tāpēc ka viņam nebija sievasmātes.

Ieklausies: Ja problēmu var atrisināt ar naudas palīdzību, tad tā nav problēma, bet tēriņi.


Vērsis

Vērsis- ļoti naudīga un mērķtiecīga Zodiaka zīme. Labklājība un privātīpašums Vērsim ir pirmajā vietā. Dzīvē viņam ir ļoti svarīga labklājība, komforts un ērtība, un agri vai vēlu viņš šo mērķi sasniegs, iekrājot pietiekami lielu kapitālu. Kļūstot par solīda kapitāla īpašnieku, kas nācās diezgan smagi. Vērsis nav tendēts izmest naudu vējā. Viņš nav skopulis, bet rēķina un vienmēr tērē naudu ar prātu.

Atceries: Dievs deva cilvēkam divas ausis un vienu muti, lai viņš vairāk klausītos un mazāk runātu.

Dari: Lai pasarga Tevi Dievs no sliktām sievietēm, no labām glābies pats!

Ieklausies: Ienāca vīns - izies noslēpums.


Dvīņi

Dvīņi pret naudu, tāpat kā pret visu pārējo dzīvē, attiecas atkarībā no sava mainīgā garastāvokļa. Pati nauda viņiem nav pašmērķis. Bet tā viņiem dod brīvības sajūtu un iespēju apmierināt savu mūžīgo vēlmi izbaudīt kaut ko jaunu: ceļot, izgaršot jaunus ēdienus, iepirkties. Atkarībā no noskaņojuma, Dvīņi var mest naudu vējā, izdarot bezjēdzīgus pirkumus, vai arī, ekonomēt katru centu. Tiesa, pēdējais ar viņiem notiek daudz retāk.

Atceries: Dievs nevar būt visur vienlaicīgi - tāpēc viņš radīja mātes.

Dari: Neesi salds - pretējā gadījumā tevi apēdīs. Neesi rūgts - pretējā gadījumā tevi izspļaus.

Ieklausies: Visi sūdzas par naudas trūkumu, bet par prāta trūkumu - neviens.
Vēzis

Vēzis - ļoti taupīgs un tāpēc naudīga Zodiaka zīme. Viņš nenosprauž sev mērķi sakrāt naudu, lai pēc tam grezni dzīvotu. Nauda viņa izpratnē - tas ir iekrājums, drošība, kam noteikti ir jāglabājas pie viņa melnai dienai. Tiesa, veidojot šo drošības spilvenu, Vēzis bieži aizraujas un zaudē mēra sajūtu, tāpēc viņa taupīgums sadzīvē robežojas ar skopumu.
Tā vai citādi, bet pateicoties savai taupībai, Vēzis ar laiku kļūst par diezgan solīdas naudas summas īpašnieku, Pie tam, varat būt droši, ka viņš saviem ietaupījumiem izvēlēsies visdrošāko glabāšanas veidu, un nekādas krīzes viņam briesmīgas!

Atceries: Baidies āzi no priekšpuses, zirgu - no mugurpuses, bet muļķi no visām pusēm.

Dari: Zināšanas daudz vietas neaizņem.

Ieklausies: Viesis un zivs pēc trim dienām sāk smirdēt.


Lauva

Lauva - maksimālists, un attiecībā pret naudu viņam nav noslieces zināt mēru, kā arī- visā citā. Viņš mīl dzīvot plaši, ģērbties dārgos tērpos, braukt ar pēdējā modeļa automašīnu. Parasti lauvas māja- izsmalcinātības paraugs, bet viņa daudzi paziņas un draugi zina, ka vienmēr no viņa var aizņemties apaļu summiņu. Pie tam, ka Lauvas finanses nav neierobežotas, un viņa ieradums mērīties ar naudu var viņu novest ik pa laikam uz nabadzības robežas. Tomēr, enerģiskais Lauva ātri atrod, kā uzlabot lietas, lai pēc tam atkal sev neko neatteikt.

Atceries: Ja gribi, lai Tev neuzsēžas uz kakla, neklanies pārāk zemu.

Dari: Ievēloties vienu no ļaunumiem, pesimists izvēlēsies abus.

Ieklausies: Kurlais dzirdēja, kā mēmais pastāstīja, ko redzēja aklais, kā klibais ātri, ātri aizskrēja.


Jaunava

Attieksmē pret naudu Jaunava ir ārkārtēji taupīga. Viss dzīvē nāk ar smagu darbu, tāpēc viņas zina cenu katram santīmam. Bez tam, Jaunavas attieksme pret dzīvi neparedz ”rozā briļļu” nēsāšanu: viņa skaidri skatās uz pasauli un saprot, ka pret nabadzību nav neviens apdrošināts, bet cerēt var tikai uz sevi. Tieši tāpēc sadzīvē Jaunava ir spējīga atteikt sev pat mazumiņā, lai tikai sakrātu ”melnai dienai” solīdu neaizskaramu krājumu.

Ja Jaunavai kā sniegs uz galvas uzkritīs liels mantojums, varat būt droši, ka arī turpmāk viņa tērēs naudu ekonomiski, pārdomājot katru savu soli. Tiesa, Jaunavu nevar nosaukt par skopu: viņa ir taupīga, bet līdzcietīga, un vajadzības gadījumā tuvam cilvēkam palīdzēs ar naudu.

Atceries; Dievs aizstāv nabadzīgos, vismaz, no dārgiem grēkiem.

Dari: Ja labdarība neko nemaksātu - visi būtu filantropi.

Ieklausies: Kad vecmeita apprecas, viņa kļūst par jaunu sievu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 20:33Laura
Vienreiz man tā bija .Takā ,tā ir liela patiesība!
0 0 Vakar 01:00Rooo
Stipras sievietes ir sievietes ar olām,un vīriešiem tādas nafig nav vajadzīgas!Tā nu nāksies tai stiprajai dzīvot ar savām spēļmantiņām vienai pašai un sarunāties ar sevi!Pilnīgs murgs!!!
0 0 Aizvakar 09:13Ina
Varētu teikt 100%

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017