Unikāls tavu skumju horoskops. Zinot to, tu varēsi jebkuram palīdzēt atbrīvoties no depresijas!

Advertisement
Advertisement

Ja runā par horoskopiem par zodiaka zīmju raksturojumu, saproti, ka katrai no šīm grupām ir dažāds temperaments un uzvedības līnija noteiktās situācijās. Un, ja prieka brīžos tās sevi izrāda vienādi, tad cieš, protams, katra savādāk.


Tāpēc mēs sagatavojām tev neparastu horoskopu, kurš palīdzēs uzzināt, kā sevi parāda tas vai cits cilvēks skumju un grūtsirdības brīdī atkarībā no zodiaka zīmes. Atpazīsti sevi un draudzenes!

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Cilvēku ciešanas

1. Auns

Šī lepnā un nepārprotami, apveltītā ar līdera īpašībām zodiaka zīme cieš klusējot. Un, ne jau tāpēc, ka Auns ir noslēgts vai baidās no publiska nosodījuma, vienkārši, viņš praktiski ne no kā nebaidās.

Lieta ir tāda, ka Auns patiesi pārliecināts, ka: a) tu vienalga viņam nevarēsi palīdzēt, tātad, nav vērts tricināt gaisu; b) tu vienkārši nesapratīsi, ko Auns pārdzīvo. Tāpēc, ka tu neesi Auns. Un tas nozīmē, ka jebkura sveša pieredze (nedusmojies, bet uztver to, kā tas ir) pēc noklusējuma ir mēsls. Tāpēc, viņš kaut kādā veidā pats tiks galā, pārdzīvos- un bijis ir visādi un sliktāk.
2. Vērsis

Vērsis- tas ir cietējs, kas visu grauj. Un, negaidi, ka viņš klusu cietīs, iespiedis degumu spilvenā. Ja šī zodiaka zīme cieš, tad, par to, nepārprotami, uzzinās visi apkārtējie, bet pati pazīme ir šāda: raksturīga atombumbas “sēne”, kas izaug vienlaicīgi no visām horizonta pusēm.

Un, ar skumju jautājumu: “Par ko man tas viss?”Vērsis uzsāk saslaucīt ar slotu dusmu un skumju laikā, sasistos priekšmetus.
3. Dvīņi

Iesaku viņiem neuzdot jautājumu: Kas noticis? Arī bez šī jautājuma viņš tev visu pastāstīs, tikai šajā gadījumā ir iespēja, ka viņš sāks savu sirdi plosošo stāstu no tūkstošgades sākuma.

Tie ir runātīgi cietēji. Un, uz jebkuru tavu neapdomātu jautājumu: “Kas notika?”Esi gatavs uzzināt par lietām tūkstošs reižu vairāk, nekā tu gaidi.

Dvīņi uzsāks savu stāstu no pagājušā gadsimta tāla gada, kad aiz loga valdīja silts vakars, bet krūmi vēl nezināja, ka aiz stūra uzglūn auksta ziema ar ledus izkapti, smejoties par floras bezrūpību. Un finālā pastāstīs tev, ka arī viņš, naivais un muļķīgais Dvīnis, vel pāris gadus atpakaļ smējās par par savas vislielākās dzīvē mīlestības jokiem...
4. Vēzis

Ah, šie Vēži! Viņi cieš izsmalcināti garīgi. Un nevajag izdomāt varbūtības par to, ka viņi dzer. Šai zodiaka zīmei ir raksturīgi- ja jau ciest, tad skaisti- ar nopūtām, klausoties dievišķu mūziku un lasot grāmatas par pašattīstību.

Bet, īpaši attīstīti Vēži rakstīs grāmatas par pašattīstību. Piemēram tādas: Asinis, nave, sāpes. Nakts, tumsa, migla. Tu aizgāji, bet tava sirds ir ar mani.
5. Lauva

Cieš kompānijās. Skumt un būt grūtsirdīgam vienatnē – tas nav par lauvām – jācieš visiem! Tāpēc, viņa pārdzīvojumos būs iesaistīti visi neveiklie vasaļi, kas nepaspēja aizbēgt.

Bet, pats interesantākais, ka padotie, neievērojot, ierakstīs Lauvas pāridarītājus savu personīgo ienaidnieku sarakstā. Un metīsies cīņā.Bet, nepārprotami, cietēja Lauva ieteiks viņiem “uzdot piparus”un neaizmirsīs pateikties, ka jūs viņam esat.
6. Jaunava

Bet, sievišķīgā Jaunava- konstruktīva cietēja! Viņa cieš praktiski: un, tapetes nolīmēs, un diplomdarbu paralēli uzrakstīs. Un no tā, viņa kļūst par vispārēju skaudības objektu.

“Kāda stipra, cik vareni turas, kāda savaldība! – teiks apkārtējie. Bet, pati Jaunava necentīsies iebilst par šādu novērtējumu un dvēseles dziļumos neizmērojami pateicīga savām ciešanām. Viņa tās uztver kā savlaicīgi radušos pamudinājumu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019