Uzmanīgi: 5 rūdītākās stervas pēc Zodiaka zīmēm. Vai nu turies pa gabalu, vai atdodies pilnībā!

Advertisement
Advertisement

Stervas – tās ir pašas bīstamākās sievietes. Pirmsākumos šo jēdzienu saistīja ar kašķīgām un neciešamām sievietēm, taču tagad tam ir nedaudz citāda nozīme. Tās ir ārkārtīgi pašpārliecinātas un nežēlīgas sieviešu dzimtes pārstāves. Daudzas meitenes tiecas uz šo tēlu un ir ne mazums psihologu, kuri apgalvo, ka vīrieši dod priekšroku tieši tādām sievietēm, kaut arī vienlaicīgi tās neieredz.

Raksta turpinājums - lapa #1
Būt saskarsmē ar sievieti – stervu ir tas pats, kas spēlēt krievu ruleti: vai nu tu saņem visu, vai nobendē savu dzīvi. Bet kā gan tādu sievieti izskaitļot? Astrologi apgalvo, ka viss slēpjas dzimšanas datumā. Starp Zodiaka zīmēm ir 5 īstas stervas. Mēs tev pastāstīsim, kāpēc tieši to pārstāves nodēvēja par bīstamām sievietēm. Tas būs aizraujoši!
Stervas īpašības

1. Lauva

Protams, astrologi šīs karalienes pieskaitīja pie stervām. Viņas vienmēr vēlas būt ievērotas un obligāti ir jābūt labākām par citiem. Viņu vīrs ir pats labākais un bērni visgudrākie, un ienākumi lieli, un svinības greznas…

Un nav svarīgi, kādā veidā viņa to visu iegūs un cik galvām pārleks, galvenais – rezultāts. Apkārtējiem uzreiz jāsaprot, ka viņi sarunājas ar Lauveni nevis ar kādu tur niecību.
Sieviete – Lauva ir pārliecināta, ka vienmēr rīkojas pareizi, bet kļūdas pieļauj citi. Viņa vienmēr atradīs veidu kā izgrozīties no pikantas situācijas. Un viņa nepieņems konkurenci.
2. Skorpions

Skorpions var iedzelt, turklāt sāpīgākajā vietā. Šī dāma prot veikli izvēlēties vārdus un apvainot tik skaisti, ka apkārtējie pat nevarēs viņu par to vainot, bet upuris sajutīsies pazemots. Sieviete – Skorpions meistarīgi uzmin ideālu momentu triecienam, viņa ir ļoti viltīga un neparedzama.
Taču visbīstamākie ir Skorpioni, kurus aizvainoja un pameta. Ja no šīs zīmes pārstāves aizgāja vīrs vai mīļākais, viņa atriebsies visiem pēc kārtas.
3. Jaunava

Jaunavas izskatās kā ļoti pareizas un kārtīgas sievietes. Viņu teicamnieces tēls izpaužas it visā. Taču viņām bieži mainās garastāvoklis, kas ir viena no sliktākajām īpašībām sievietēm. Slikta garastāvokļa periodā sievietei Jaunavai labāk netuvoties, vēl jo vairāk izdarīt ko sliktu. Izrēķināšanās būs ātra.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © gangnam.lv 2012 - 2019