Uzzini mājas apstākļos, vai tu neesi nolādēts...

Advertisement
Advertisement

Pasaulē ir daudz nelaimīgu cilvēku, kuru dzīve nav īpaši veiksmīga. Viņi nestrādā pie tā, lai atgūtu laimi, bet tikai apskauž cilvēkus, kuri ir veiksmīgāki un bieži vien tos nolādē. Un pat lieto dažādas burvestības, lai šos lāstus piepildītu.

 

Mēs tev pastāstīsim par ļoti senu paņēmienu, ar kura palīdzību var noskaidrot, vai tu neesi nolādēts.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
TEV VAJADZĒS

• glāze
• ūdens
• 2 sērkociņi
PĀRBAUDE

1. Pirms pārbaudes uzsākšanas atslābsti, esi mierīgā stāvoklī un uzdod jautājumu: “Vai uz manis ir svešas enerģētiskas iespaida pēdas?”
2. Turot sērkociņu aiz brīva no sēra gala, noliec to vertikāli 4-5 cm virs ūdens līmeņa tieši pa vidu glāzei.
3. Aizver acis un uzdod to pašu jautājumu, Atlaid sērkociņu un ļauj tam iekrist ūdenī.
4. Pēc tam, kad sērkociņš pārstās kustēties, izdari to pašu ar otru sērkociņu.
Protams, sērkociņi izvietoties noteiktā stāvoklī, pēc kura var spriest par to, vai ir lāsts. Ir trīs bāzes varianti sērkociņu izvietojumā: nav kontakta starp tām, saskaršanās un krustošanās. Katra no šīm kombinācijām nes sevī noteiktu informāciju.
Par vislabāko variantu tiek uzskatīts tas, ja starp sērkociņiem nav kontakta. Šis stāvoklis saka par to, ka jūsu enerģētika ir brīva no sveša iespaida, bet rūpēm un slimībām ir tikai fizisks raksturs. Šajā situācijā, lai uzlabotu veselību, nepieciešams lietot medikamentus, dzert uzlējumus un nodarboties ar fizisko vingrošanu.
Saskārušies sērkociņi stāsta par to, ka tu atrodies neprofesionālā enerģētiskā iespaidā vai esi nolādēts. Tu varēji šīs nepatikšanas iegūt sabiedriskā transportā, strīdoties ar tuviniekiem vai radiniekiem un citās līdzīgās situācijās.
Sērkociņi, kas ir sakrustoti liecina par mērķtiecīgu nolādēšanu. Sērkociņu saskaršanās un krustošanās vieta norādīs tev uz enerģētisko centru, kuram visvairāk ir bijis uzbrukumu no nelabvēļu puses. Lai noskaidrotu šādu centru ir nepieciešams vizuāli sadalīt sērkociņu divās daļās un paskatīties, kurā tās daļā ir saskarsme ar otra sērkociņa galu.
Ārējo spēku šajā gadījumā parāda augšējais sērkociņš, bet par bojājuma līmeni vajag spriest pēc sērkociņa, kas ir izvietots zemāk.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:02Os
VID man tocna nepateiks ko pirksu pa skaidro naudu vai nepirksu.un kur to darīšu.sūkājiet ledu
0 0 Aizvakar 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019