Vai vajag dzemdēt bērnus, esot jau pusmūžā?

Advertisement
Advertisement

Par tēmu - kļūt par māti sievietei gados tiek bieži apspriesta. Jaunām māmiņām gados ir savi pretinieki un savi atbalstītāji.

 

It īpaši aktīvi par šo tēmu sāka diskutēt pēc tam, kā starp slavenībām izplatījās mode kļūt par vecākiem jau pirmspensijas vecumā.

 

Šādu veco-jauno vecāku pretinieki uzskata, ka jādzemdē ir tikai jaunajām. Viņas it kā rūpējoties par bērniem un nenovēl viņiem vecākus gados. Uzskata, ka vecākiem ir jābūt sociāli aktīviem, lai adoptētu bērnu pieaugušo dzīvei.


Sociāli labvēlīga ģimene var būt tikai tad, ja vīrs un sieva ir jauni, veseli un ieņem labu vietu sabiedrībā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Ko var dot nebēdnīgam mazulim vai jaunietim, kuram galvā virpuļo nebeidzamu jautājumu virpulis par to, kā ir izveidota pasaule, novecojošs cilvēks? Jo ar gadiem cilvēki zaudē interesi par dzīvi un viņiem pašiem ir nepieciešams atbalsts un rūpes ne mazāk, kā pieaugošajai paaudzei.

Bet šī jautājuma atbalstītāji uzskata, ka nedrīkst nosodīt sievieti, kura ir izlēmusi kļūt par māti, neatkarīgi cik viņai ir gadu. Ja viņa jūt, ka viņai pietiks spēka, lai dotu jaunu dzīvību un to mīlēt, tad kādēļ ne?
ĢIMENE UN MĀTES LOMA

Apskatīsim situāciju, ņemot vērā piemēru daudzbērnu māmiņu ar pieredzi, kāda patiesībā ir dzīve cilvēkam gados ar mazu bērnu. Runa ir par Brigitu Nilsenu.

Dānieti padarīja populāru galvenā loma filmā ”Rudā Sonja”, kurā viņa tēloja pārī ar Arnoldu Švarcenegeru. Kā arī laulība ar Silvestru Staloni.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 Aizvakar 13:19mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019