Vārda skaitlis pastāstīs par Jūsu stiprām īpašībām!

Advertisement
Advertisement

Pārsteidzoši, cik viss ir precīzi! Super!!! Vārda numeroloģija - tas ir senās zinātnes atzars par skaitļiem un to enerģētiku. Katram vārdam atbilst īpašs sakrāls skaitlis, kuru noteikt nebūs īpašas grūtības.


Dzimšanas dienas numeroloģija nav mazāk svarīga, bet nemaināma, jo aprobežojas ar dzimšanas dienu. Vārdu cilvēks var izmainīt. Tādā veidā izmainīsies ne tikai viņa pasaules uztvere, bet arī liktenis, tāpēc, ka vārds - tas ir pats svarīgākais, kas mums ir.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Sakrālā cipara aprēķins

Aplūkosim aprēķinu.

• Aprēķins sākas ar Jūsu vārda garuma noteikšanu,, Ja tajā 7 vai vairāk burtu, tad Jūsu vidējais cipars ir 3. Tas ir, pie sakrālā skaitļa tiek pielikts skaitlis 3. Pretējā gadījumā – jāraksta skaitlis 1.
• Ja Jūs vārds iesākas no patskani, tad sakrālais skaitlis būs 3.ja vārds sākas ar līdzskani, ir jāraksta ciparu 1.
• Ja patskaņu ir vairāk, nekā līdzskaņu, tad pie sakrālā skaitļa tiek pievienots cipars 2. Pretējā gadījumā skaitlis nemainās.
• Ir vēl viens ļoti svarīgs moments. Gadījumā, ja Jūsu vārds ir tāds pats, kāds ir Jūsu tēvam vai mātei, pie iegūtā skaitļa pieskaitiet ciparu 2.
• Beigās saskaitiet burtu skaitu vārdā un pievienojiet sakrālajam skaitlim.
Vārda sakrālā skaitļa atšifrējums

Viens

Ja Jums aprēķinu laikā sanāca vieninieks, tad Jūsu stiprās puses- punktualitāte, godīgums un čaklums. Sākot no sākuma, ir nepieciešams pateikt pāris vārdus par punktualitāti. Lieta nav tikai mākā nekavēt uz tikšanos, uz darbu vai uz jebkuru citu vietu.

Jūsu punktualitātei ir daudz senākas saknes , jo Jūs esat spējīgs savlaicīgi pieņemt svarīgus lēmumus. Godīgums arī Jums nav vienkārša lieta, jo Jūs esat godīgi pret sevi. Jūs labi tiekat skaidrībā ar savām bailēm. Čaklums izpaužas Jūsu spējās likt sev darīt to, no kā būs atkarīgs ne tikai Jūsu liktenis, bet arī, Jūsu tuvinieku liktenis.

Divi

Ja Jūsu sakrālais skaitlis ir divi, tad Jūsu stiprā puse- psiholoģija, empātija. Jūs varat izjust to, ko izjūt citi, tāpēc Jums ir daudz draugu, Jūs, bieži vien, ciena arī ienaidnieki, Jūs esat augstsirdīgsm bet dažreiz varat būs nežēlīgs. Vēl viena šādu cilvēku, kā Jūs, stiprā puse – attīstīta atbildības sajūta. Jūs mākat un varat pareizi izvirzīt prioritātes. Jūs esat dzimis diplomāts. Jūsu aicinājums- kopīgs darbs. Jūs esat radošs cilvēks, spējīgs no ierastām lietām radīt kaut ko unikālu.

Trīs

Jūs esat garīgs cilvēks. Jūs esat lielisks pasniedzējs, lielisks līderis un skolotājs. Tieši šādi cilvēki nes atbildības nastu par tradīciju mantošanu no vienas paaudzes otrai. Jūs esat spējīgi uztvert informāciju, kā sūklis uzsūc ūdeni. Jums ir lieliska atmiņa, ļoti attīstīta nestandarta domāšana. Ja Jūsu skaitlis ir 3, tad Jums ir vēl viena īpaša, bet nemanāma īpašība – Jūs labi izjūtat cilvēkus, kas mēģina Jūs izmantot.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 11:23Tu
Nelasiet šī 150 kilogramīgā cilvēka komentārus.... :)
0 1 Aizvakar 20:33Laura
Vienreiz man tā bija .Takā ,tā ir liela patiesība!
0 0 Aizvakar 01:00Rooo
Stipras sievietes ir sievietes ar olām,un vīriešiem tādas nafig nav vajadzīgas!Tā nu nāksies tai stiprajai dzīvot ar savām spēļmantiņām vienai pašai un sarunāties ar sevi!Pilnīgs murgs!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017