Vecākā Zoroastrijas sistēma palīdzēs atklāt visus likteņa noslēpumus

Advertisement
Advertisement

Katrs cilvēks kaut kādā veidā vēlas sevi iepazīt. Un šajos meklējumos astroloģija un tās dažādie virzieni bieži mums palīdz. Šodien mēs runāsim par vecāko no šādām sistēmām - zoroastriju. Tā parāda cilvēkam viņa totēma dzīvnieku.


Tas palīdz ne tikai noteikt raksturu pēc dzimšanas datuma, bet arī atklāt likteņa noslēpumus. Cilvēkiem, atkarībā no dzimšanas gada, totēmi ieteiks, ko un kā darīt, palīdzēs atrast savu mērķi.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Totēma dzīvnieks tiek noteikts pēc dzimšanas gada. Ja uz austrumu kalendāra jūsu dzīvnieka gads nāk reizi 12 gados, tad Zoroastrisma totēms atnāk reizi 32 gados. Un šodien mēs jums pastāstīsim, kāda dzīvnieka zīmē tu piedzimi un ko par to saka horoskops.
Zoroastrisma horoskops

Šī tabula palīdzēs jums noteikt, kas ir jūsu totēma dzīvnieks. Svarīga piezīme: šajā sistēmā katram totēmam ir arī viņa antitotēms – tie ir kārdinājumi, ko cilvēks var sagaidīt uz sava dzīves ceļa, un padodoties tiem, cilvēks var noiet no ceļa. Nu, vai atradāt savu totēmu? Tad mēģināsim uzzināt, ko tas nozīmē.

2016. gads - Āpsis, 2017. gads – Kamielis, 2018. gads – Ezis
1. Briedis ar zelta ragiem (1938, 1970, 2002)

Briedis ir galvenokārt ar karmas zīmi. Tā ir vientuļnieka karma, kas lauž jaunus ceļus. Šajā gadā dzimušajiem ir dota iespēja atpazīt ļaunumu un redzēt cilvēkus caur un cauri. Brieža totēms nozīmē tiekšanos uz augšu, uz kaut ko lielāku, lepnumu, vēlmi radīt ko jaunu un vadīt citus.

Patiesais Brieža ceļš - dvēselē saglabāt gaismu un tīrību, vienmēr pretoties ļaunumam. Jo mazāk cilvēks šaubās un skatās atpakaļ, jo labāk.

Briežu antitotēms ir aukstā vēlme iznīcināt visu un apspiest citus. Ejot pa šo ceļu, tiek zaudēta domāšanas skaidrība, kļūst nejūtīgs un mūžīgi neapmierināts ar visu.
2. Kalnu auns (1939, 1971, 2003)

Tie, kas dzimuši Auna zīmē, ir īpaši pakļauti saviem senčiem. Šie cilvēki ir pakļauti iekšējam mieram, vēlas būt kopā ar visiem, paklausīgi. Neskatoties uz iekšējo pazemību un mieru, šī totēma cilvēki apveltīti ar neparastu aktivitāti. Viņiem vissvarīgākais ir ģimene un ģimenes saites.

Antitotēms Aunam ir saistīts ar paniku, bailēm un atteikšanos no tradīcijām. Aunu bojā spītīgums, pretēji mieram, un apsēstība ar domu par savu pārākumu.
3. Mangusts (1940, 1972, 2004)

Mangusta totēms ir radošais simbols. Cilvēki, kas ir saistīti ar šo totēmu, ātri reaģē uz pārmaiņām, tie ir neprognozējami un diezgan asi. Viņu atklātums pārsteidz visus, viņi neslēps savas domas un noteikti netenkos aiz muguras. Mangustu ceļš ir radošums.

Mangusta antitotēms ir stulbums, bezpalīdzība un meli. Pastaigas pa šo ceļu tikai radīs tumsu.
4. Baltais vilks (1941, 1973, 2005)

Cilvēki, kuri dzimuši ar šo apzīmējumu, ir ļoti aktīvi. Viņiem patīk riskēt, viņi nebaidās no briesmām. Vilki ir ceļotāji, viņi meklē piedzīvojumus un nevar palikt vienā vietā. Totēms dod cilvēkam ārkārtēju prāta spēku un spēju izdzīvot ekstremālos apstākļos. Vilka ceļš ir taisnības ceļš. Viņš meklē jebkādu netaisnību un soda to.

Vilka antitotēms - vajadzība visu lauzt un izsmiet citus. Slinkums un gļēvums ir lielākie šī totēma ienaidnieki.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 30 minūtēmValdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019