Vektoru saistība starp Zodiaka zīmēm

Advertisement
Advertisement

Astroloģijai var neticēt, taču daudzi neapzināti tic, ka liktenis ir atkarīgs no dzimšanas datuma. Viņi to neuztver nopietni, bet viņi izlasa savu horoskopu. Horoskopi var būt ļoti atšķirīgi: pēc zodiaka zīmēm, pēc dzimšanas datuma, personīgais horoskops, biznesa, pat ziedu ...


Cilvēkus vienmēr interesē attiecības, tādēļ ir jautājums: kā atrast savu mīlestību? Tāpēc ir tāda lieta kā saderības horoskops, par ko daudzi ir dzirdējuši. Bet par vektoru attiecībām zina tikai astroloģijā pieredzējušie.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vektoru saistība

Un šodien jums pastāstīsim, kādas ir vektoru attiecības zodiaka zīmēm, kā arī to, uz kuriem pāriem tās attiecas. Iespējams, šī informācija palīdzēs izvairīties no neveiksmīgām attiecībām!

Saskaņā ar astrologu pašu uzskatu, vektoriālā mīlestība ir mīlestība, ko raksturo spēcīgs emocionāls uzliesmojums. Līdzīgu parādību vēl var salīdzināt ar dabas stihiju sadursmi.
Bet diemžēl šāda alianse bieži kļūst nāvējoša. Un tam ir daudz piemēru! Sergeja Jeseņina un Isadoras Dunkanas mīlas stāsts vai Annas Ahmatovas attiecības ar vīru Nikolaju Gumilovu. Kā liecina vēsture, šīs alianses ir neveiksmīgas.
Bet kā saprast, kādas attiecības var saukt par vektoriālām? Lai to izdarītu, pievērsīsimies astroloģijai, jo šī zinātne pastāv jau simtiem, varbūt tūkstošiem gadu ...
Es nezināju, kāda ir vektoriālu attiecību būtība, kamēr parunāju ar savu paziņu, kura jau vairāk nekā 15 gadus sniedz astroloģiskās konsultācijas. Bet izrādās, ka daudz no kā varēju izvairīties, ja vien zinātu šos brīdinājumus agrāk.
Austrumu kalendārs ietver 12 dzīvniekus, no kuriem katrs ir noteikta gada simbols. Balstoties uz dažādu zīmju pārstāvju attiecībām, izveidota struktūra ar nosaukumu ”vektora gredzens”. Tas sastāv no zīmju pāra pēc shēmas ”saimnieks-kalps”.
Gredzenu sistēmā blakus zīmes ir pāri. Tas, kas atrodas pa kreisi, ir ”saimnieks”, labajā pusē ir ”kalps”. Gredzenu secībai ir šāda forma: žurka - zirgs - ķēve - pūķis - kaķis - pērtiķis - suns - bullis - tīģeris - kaza - čūska - mērkaķis - žurka.

Piemēram, ja jūs esat pūķis austrumu horoskopā, tad vektors savieno jūs ar Cūku un Kaķi. Tajā pašā laikā zīme labajā pusē darbojas kā tavs ”kalps” (kaķis), un pa kreisi - kā ”saimnieks” (cūka). Tīģerim kaza būs kalps, un vērsis būs saimnieks.
Pastāv vēl viena zīmju secība, kuras pamatā ir zodiaka zīmes: Dvīņi - Skorpions - Jaunava - Strēlnieks - Auns - Svari - Zivis - Lauva - Vēzis - Mežāzis - Ūdensvīrs - Vērsis - Dvīņi. Šajā gadījumā vektora gredzens var rasties arī apvienojot austrumu un zodiaka horoskopus.

Tomēr vektora attiecību atpazīšana nav tik vienkārša. Piemēram, laulībā vienojās Čūska - Strēlnieks un Žurka - Skorpions. Nav vektora savienojuma starp čūsku un žurku, starp Strēlnieku un Skorpionu. Bet, ja jūs pārtulkojat zodiaka zīmes gadu pazīmēs, kur Strēlnieks ir mērkaķis, un Skorpions ir kaza, jūs saņemat dubultvektora attiecības.
Vektoru attiecību laulības, kas ietilpst austrumu horoskopa gredzenā, ir neparedzamas. Šiem pāriem mīlestība rodas ātri, no pirmā acu uzmetiena. Turpmākā dzīve kopā ir emocionāla un haotiska.

Vektora savienība var būt pārbaudījums vienam no tā dalībniekiem. Parasti tam, kurš ir ”kalpa” statusā. Bieži gadās, ka ”saimnieks” ar spēcīgu enerģiju kļūst egoistisks un narcisistisks, tad otra puse pārī ar vājākajiem astroloģiskajiem datiem zaudē sevi kā personību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019