Viena no svarīgākajām Zodiaka zīmēm horoskopā – Skorpions!

Advertisement
Advertisement

Viņš ir līdzīgs eņģelim, kas dejo tumsā.


Skorpions – viena no svarīgākajām Zodiaka zīmēm. Viņš līdzinās eņģelim, kurš dejo tumsā. Viņš izgaismo nakti un ienes pasaulē jaunu krīzes situāciju izpratni. Viņa uztveres dziļums un spējas būt pa īstam godīgam acīmredzama visiem, ar ko viņš sastopas.


Dziļi viņā – varens spēks. Tomēr viņa spēku apvij pagātnes brūces un rētas. Viņam cauri iziet emociju jūra un viņš saprot sāpes kā neviens cits.


Skorpions – tā ir zīme, kas visvairāk saskan ar cilvēku ciešanām. Neskatoties uz tumsu, kas viņu apskauj, Skorpions vienmēr atradīs veidu, kā iziet gaismā un sākt visu no jauna.

Raksta turpinājums - lapa #1
Skorpiona sākotnējais simbols – Čūska. Tā ir būtne, kura var nomest savu ādu un to atjaunot, atdzimt. Tāpat kā čūska, Skorpions met ādu dažādos dzīves periodos, zemapziņā vēloties atjauninājumus.

Skorpionam piemīt spējas it visā gūt panākumus, jo viņam ir gribasspēks, pacietība, uzstājība un izpratne. Neatkarīgi no situācijas, Skorpions vienmēr atradīs veidu kā atkal nostāties uz kājām. Viņā ir nepārspējams spēks un emocionāla piesaiste.
Būdams ūdens zīme vienlaikus ar Zivīm un Vēzi, Skorpions saistīts ar jutīgo dzīves pusi. Viņš ir līdzcietīgs un gādīgs, bet ar noslieci uz ciešanām, sāpēm un vientulību. Tomēr, atšķirībā no Zivīm un Vēža, ekstremālās situācijās viņš ir cietāks.
Skorpions iet tur, kur citi nespēj tikt. Viņš jūt cilvēkus un zin `netīro` patiesību, kuru daudzi cenšas slēpt. Instinktīvi viņš pieņem katra tumšo pusi tāpēc, ka saprot, ka tā ir neatņemama cilvēka dabas daļa.

Skorpions vienmēr atradīs veidu saglabāt savus noslēpumus, bet pēc tam, kad viņš izvēlēsies jūs, jums savu nepaliks. Viņš vienmēr pratīs noskaidrot visu, jo kaut ko noslēpt no šīs zīmes nesanāks. Mēģinājums viņu piemānīt būs veltīgs.

Šīs Zodiaka zīmes cilvēki bieži strādā veselības aizsardzības sfērā, tajā skaitā konsultācijas un psiholoģiskā terapija tāpēc, ka prot izzināt cilvēka personības dziļumus. Viņi ir labākie psihologi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017