Viena vienīga frāze, kas tenkotājām aizvērs muti reiz un uz visiem laikiem!

Advertisement
Advertisement

Reizēm tenkas cilvēkus vieno spēcīgāk nekā kopējas intereses. Apspriest svešas neveiksmes ir daudz jautrāk nekā slavēt vai līdzi just. Tas ir stāstītāju teicams pašapliecināšanās veids. Kurš ir bijis vārdu batāliju centrā, mani sapratīs.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc psihologu viedokļa 80% ikdienas saziņas frāzes sastāv no tenkām un baumām. Uz tām cilvēki reaģē dažādi: vieniem sagādā baudu būt uzmanības centrā, bet citi ļoti pārdzīvo mēlnesības dēļ. Pēdējā gadījumā cilvēks “iestrēgst”negatīvā situācijā, viņam ir grūti pārslēgties un nedomāt par to. Nomāktais stāvoklis provocē dusmas, aizvainojumu un depresiju, kas postoši ietekmē fizisko veselību. Rezultātā var iedzīvoties nervu sabrukumā.
Pirmais noteikums cīņā ar tenkām – izveidot aizsardzību. Nekādā gadījumā nevajag ierauties sevī un pārstāt stāstīt par savu dzīvi. Pastāv risks, ka jaunas runas būs dibinātas uz izdomājumiem un absurdām iedomām. Pārstāj attaisnot katru tenkotājas stāstu, tas tikai uzkarsē runas un pastiprina negatīvismu. Personīga tikšanās arī rada jaunu pavērsienu aprunāšanai.

Komunikācijas frāzes

Bet kā reaģēt, ja cilvēks cenšas tevi iesaistīt kompromitējošā sarunā? Atbilde vienkārša – nevajag iedziļināties svešās intrigās un baumās! Stingri sakiet sarunu biedram: “Kāpēc tu man to saki?”.

Tik tiešs jautājums iedarbojas pirmajā sekundē, tas stāstītāju ieved strupceļā un liek saprast, ka tevi saruna neinteresē.
Dusmu vietā – pažēlo tenkotāju, nav svarīgi, pēc kā viņš vadās – atriebības, skaudības vai apvainojuma. Viņa zemiskums ir tik acīmredzams, ka viņš cenšas ar tukšiem vārdiem pacelties augstāk par tevi. Tikai dziļi nelaimīgs cilvēks var atļauties pašapliecināšanos ar nekrietnību palīdzību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Vakar 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Aizvakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017