Vientuļa omīte dzīvoja drausmīgos apstākļos, kamēr kaimiņu meitene nepierunāja ielaist viņu.

Advertisement
Advertisement

Lūsija Ašena, 39 gadus veca trīs bērnu māte nodzīvoja savā Londonas dzīvoklī 21 gadu. Zinot, ka par veco kundzi nav kam parūpēties, Lūsija vairākkārt centās iekarot sievietes uzticību, lai tā ielaistu viņu pie sevis. Savukārt 70 gadus vecā pensionāre nevienu nelaida pie sevis un dzīvoja ļoti noslēgti. Tāpat sieviete cieta no psihiskas slimības.

 

Nesen Lūsijai izdevās pierunāt sievieti ielaist sevi pie viņas dzīvoklī, bet ienākot tajā meitene bija šokā.

 

Vecenīte dzīvoja šausmīgā nekārtībā un netīrībā jau ļoti ilgu laiku. Viņai gandrīz nebija ēdiena. Putekļi un netīrumi noklāja gandrīz katru virsmu šajā dzīvoklī. Mēbeles un drēbes bija caurumos un netīras. Izrādījās, ka sieviete nav mazgājusies jau 13 gadus.

 

Lūsija izveidoja rakstu sociālajos tīklos: "Tas, ko es ieraudzīju ienākot viņas dzīvoklī uz mūžu paliks manā atmiņā".

 

Lieki netērējot laiku Lūsija sāka strādāt pie dzīvokļa un kundzes savešanas kārtībā. Ar šo darbiņu viņai palīdzēja tikt galā viņas 14 gadus vecā meita.

 

Kā arī viņa vērsās pie draugiem un paziņām ar lūgumu palīdzēt ar ēdienu, apģērbu un mēbelēm.

 

Bet nekas nevarēja sagatavot Lūsiju tam, kas notika pēc tam.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
"Es dzīvoju šajā Fulhemas daļā jau 21 gadu. Man blakus dzīvo padzīvojusi kaimiņiene. Viņa dzīvo savā vienistabas dzīvoklītī pavisam viena un cieš no psihiskas slimības. Man nav tiesības atklāt nedz viņas seju nedz vārdu, tāpēc es viņu saukšu par `manu lēdiju`. Viņa sauc mani Lūsija Loketa".
Lēdija dzīvoja pilnīgā nekārtībā un netīrībā.

Viņai nebija nedz ēdiena, nedz drēbju, kā arī nebija neviena, kas varētu palīdzēt viņai nomazgāties vannā.
Vientulība un izmisums.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019