Viņš nevēlās ideālu sievieti. Viņš vēlās no tevis šīs 3 lietas!

Advertisement
Advertisement

Тu kaut kad esi aizdomājusies par to, cik daudz laika tu tērē tam, lai censtos būt par tādu sievieti, kādu tavuprāt viņš vēlās? Visticamāk, loti daudz. Bet lieta tāda, ka viņš nevēlās ideālu sievieti. Viņš no tevis vēlās šīs 3 lietas!


Pirmkārt, tavs izskats: mērķis – būt seksīgai un pievilcīgai jebkurā laikā.


Otrkārt, raksturs: būt vienkāršai, jautrai, sabiedriskai un interesantai. Galvenais, nebūt uzbāzīgai.


Bet ir kaut kas neprātīgs šajā procesā… Tu tērē tik daudz laika un pūļu, lai viņš ieraudzītu, cik tu esi jauka priekš viņa… Cik brīnišķīga būs viņa nākotne, ja viņš izvēlēsies tevi…


Bet vai tas darbojās? Nē.


Viņš nevēlās ideālu sievieti. Viņš vēlās no tevis šīs 3 lietas!

Raksta turpinājums - lapa #1
Bet kāpēc? Kā? Kā var tik ļoti censties ne priekš kā? Kā viņš var tevi pieņemt kā pašsaprotamu, viņš tevi vispār ir ievērojis? Varbūt vienkārši tas ir brieduma trūkums? Viņš neredz, cik tu esi jauka, kamēr nebūs tevi zaudējis. Vai… nekad tā arī neiegūs…

…tāpēc, ka tu visu dari viņa vietā.

Viņš attiecības novērtēs tikai tad, kad viņam nāksies to dēļ pacensties.

Lūk, fakts: vīrieši vēlās papūlēties, lai kaut ko iegūtu. Tikai šādā veidā viņi to cienīs savā dzīvē.

Pat ja tu esi ideāla, bet tiki viņam bez pūlēm, viņš tevi nenovērtēs. Jā, ir jābūt grūti pieejamai, bet, lūk, kur problēma:
Kas notiek, kolīdz viņš tevi iegūst ? Pakaļdzīšanās ir beigusies. Asuma vairs nav. Viņam it kā parādās liela zīme “Game over” – “Spēle beigusies”. Un viņam vairs nav interesanti. Līdz nākamai spēlei.

Bet kā gan to apstādināt?! Kā pārliecināties, ka tu būsi viņa galvenais mērķis uz visiem laikiem? Ne tikai sākumā.
Tā ir problēma visām sievietēm (un, lūk, kāpēc viņām nepieciešama palīdzība)

Daudzas sievietes padodas mīlestībā. Tāpēc, ka viņām pārāk bieži salauza sirdi. Viņas pārstāj mēģināt satuvināties ar vīriešiem. Ja arī uzdrošinās, tad iemīlas līdz ausīm. Viņas kļūst ļoti mīlošas un gādīgas. Viņas ir gatavas uz visu viņa dēļ.

Viņas atrod priekš viņa laiku, kad viņš to lūdz. Un pat tad, kad nelūdz.

Bet visu to darot, viņas vīrietim atņem ko svarīgu. Līdz ar to atgrūž viņu… Viņas atņem viņa mērķi. Bet viņa mērķis – būt par tavu varoni.

Vīrieši par to sapņo kopš bērnības, zemapziņā. Un katram varonim ir meitene. Un, ja viņš nevar izglābt pasauli, tad vismaz vēlās sev meiteni, kurai vajadzīgs varonis.

Lai iekarotu meitenes sirdi, ir nepieciešams varoņa šarms, pārliecība un noturība pret grūtībām un sāpēm. Tas ir pienācīgs izaicinājums tikai labākajiem vīriešiem. Bet sākumā viņam vajadzīga tā īpašā meitene, kurai vajadzīgs varonis.
Kāda esi tu?

Ak, nē. Tu taču esi neatkarīga. Stipra. Tu taču visu vari izdarīt pati. Tev neviens nav vajadzīgs. Tu pati vari daudz ko dot. Vai tiesa? Tu esi godīga, labsirdīga, patiesa, mīloša. Kurš gan vīrietis nevēlētos to visu izjust uz sevis?

Kur gan viņš ir? Viņa nav pat tuvumā. Un kā gan tavā dzīvē uzradīsies varonis, ja tu arī tāpat ar visu tiec galā? Tu nesaņem varoņus. Tu saņem egoistus. Tie, kuri rodas, liek tev izlocīties viņa priekšā gan tā, gan šā, salauž tavu sirdi un aiziet.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Aizvakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Aizvakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017