Vīrietis nav skops, ja dod savai sievietei šīs 4 lietas...

Advertisement
Advertisement

Šis būs raksts par vīriešu pienākumiem un par to, kā kļūt par vīrieti (ne tikai pēc dzimuma pazīmēm).

 

Un kas ir ne tā, ja tava sieviete strādā pa 40+ stundas nedēļā? Raksts būs noderīgs arī sievietēm.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Vīrietim ir jānodrošina sava sieviete. Kam tu viņai vispār esi vajadzīgs, ja nepiekrīti šim uzskatam?

Tikai tādēļ, ka sieviete tevī kādreiz bija iemīlējusies? Sirds sažņaudzas, klausoties stāstus, kā vīrietis nedod savai sievietei naudu, tai, kuru pats iepriekš ir izvēlējies. Paskaidrojiet, kur ir loģika? Labi, tad paskatīsimies no citas puses: kādēļ tu dzīvo ar sievieti, kuru negribi un neuzskati par vajadzīgu viņu uzturēt. Es pārdzīvoju par tavu karmu. Pats viņu nepadari laimīgu un citam neļauj.

Paralēli tam, tu vienkārši liec viņai attīstīt sevī vīrišķīgas īpašības (jo viņai ir pašai jāmācās sevi nodrošināt), tā bloķējot sievišķīgo īpašību attīstību, kas savukārt iedzen stūrī jūsu attiecību harmoniju. Galu galā, tamdēļ viņa ir sieviete, lai baudītu dzīvi un nodot vīrietim šo laimes sajūtu (pat, ja vīrietim šķiet neracionālas, neloģiskas sievietes vēlmes).

Te slēpjas milzīga enerģija, kuru daudzi vīrieši aizslēdz aiz smaga slēdža paši ar savu skopumu. Enerģiju izaugsmei un vīrieša veiksmei. Es saprotu, ka ģimenes budžeta ekonomija nav nosodāma. Bet ne uz sievietes rēķina (kuru, atgādināšu, TU PATS IZVĒLĒJIES). Jo vairāk tava sieviete izbauda dzīvi - jo veiksmīgāks un krutāks tu būsi. Dots pret dotu.

2. Pateicies sievietei, ne man tev skaidrot, cik ļoti pozitīvi iedarbojas uz mums, vīriešiem, patiesa sieviešu pateicība.

Vīrieša pateicība uz sievieti iedarbojas ar tādu pašu maģiju. Sieviete tev gatavo? Pateicies katru reizi par to. Viņa cenšas izskatīties skaisti? Pasaki viņai, kā tu to novērtē. Dāvā tev maigumu? Dalies ar savām patīkamām izjūtām. ( Ceru, ka tu vismaz saki, ka sekss ar viņu ir pats labākais pasaule?) Kādēļ? (Sieviete, līdzīgi vīrietim, neprot lasīt domas).

Ar savu pateicību tu vairo viņas vēlmi darīt to vēlreiz un vēlreiz, ar jau lielāku entuziasmu un mīlestību. Ja uztver viņas centienus, kā pašu par sevi saprotamu, tad tu roc kapu visam labajam. Bet cienīt sākam, kad zaudējam...
3.Veido iemeslus, lai sieviete tevi apbrīnotu. Gulēšana uz dīvāna, TV pults spaidīšana, brīnuma nokrišanu no debesīm gaidīšana - tas nav tas iemesls par kuru apbrīno.

Ja sieviete zied (pašlaik un tagad), tad vīrietis kļūst labāks, tikai tad, kad kaut ko sasniedz, pārvar (kad sasniedz rezultātu). Algas palielināšanu. Ienākumu palielināšanu biznesā. Medaļu sacensībās. Uzvaru konkursā un tml.

Atceros kā ziemā atpūtāmies ar draugiem, īrējām māju. Un saimniece rādīja medaļu, pateicības rakstus un teica: ”Mans vīrs - ir labākais ugunsdzēsējs pilsētā! Šie ir viņa sasniegumi”. Biju aizkustināts, goda vārds. Jā, lai sasniegtu ko vairāk ,ir jāiziet cauri pārdzīvojumiem un stresiem, kritieniem un pacēlumiem, bet tieši tādēļ mēs arī esam vīrieši, tāds ir mūsu ceļš.

Kā teica Bils Geits: ”Starp pakaļu un dīvānu dolāram nekad neiespraukties”.

4. Palīdzi sievietei būt vājai. Atver durvis viņas priekšā, neļauj nest smagas somas, sagaidi tumšos vakaros (pat, ja viņa nebaidās no tumsas).

Aizliedz viņai nodarboties ar to, kas viņai nesagādā prieku. Viņai nepatīk mazgāt, uzkopt, gatavot? Var noalgot mājkalpotāju, bet vēl labāk, lai sieviete iemācītos mīlēt mājas darbus. Tieši mīlēt. Tā ir svarīga sieviešu enerģija mājas pavardā un harmoniskas attiecības kopumā. Ja tava sieviete strādā pa 40 stundām nedēļā, viņai būs ļoti sarežģīti mīlēt mājas darbus. Piekrīti?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019