Vīrietis nolēma izmēģināt bagāto paradumus. Šodien viņš padalījās ar rezultātiem.

Advertisement
Advertisement

Ir zināms, ka bagātākajiem un veiksmīgākajiem planētas cilvēkiem ir vairāki noderīgi ieradumi, kas palīdz viņiem noturēties virsotnē.


Daudzi saka, ka tikai bagāti cilvēki var ievērot bagāto ieradumus.


Bet viens nabadzīgs vīrietis nolēma veikt eksperimentu un sekot bagātu cilvēku ieradumiem 6 mēnešus, lai noskaidrotu, vai tie palīdz vai nē.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Ziedojiet fiziskiem vingrinājumiem katru dienu vismaz pusstundu

Vadims pirms tam bija nodarbojies ar sportu, bet bez jebkādas sistēmas un reti. Pat iegādājoties trenažieru zāles abonementu, viņš to apmeklēja labi ja reizi nedēļā. Nekāda labuma no nodarbībām nebija. Pieņemot lēmumu ievērot veiksmīgo cilvēku ieradumus, Vadims izstrādāja grafiku, kur 4 dienas nedēļā bija nepieciešams apmeklēt sporta zāli, mainot slodzes dažādām muskuļu grupām.
Kā viņš pats saka, visgrūtāk bija piespiest sevi pēc darba savākt somu un doties uz sporta zāli. Viss ķermenis bija noguris un pieprasīja nepieciešamo atpūtu.

Bet tādas grūtības bija tikai tikai pirmās 12 dienas, pēc tam izstrādājās ieradums un pastāvīgais vakara nogurums bija pazudis. Tagad pēc darba Vadims jutās spirgts. Viņa ķermenis ir gatavs fiziskai slodzei.

Vakarā kļuva vieglāk aizmigt, miegs kļuva labāks. Turklāt sporta aktivitātes izrādījās efektīvs ierocis pret stresu. Vadims sāka justies daudz mierīgāks un uzlabojās spēja koncentrēties.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017