Visbīstamākās un noslēpumainākās aizvilinātājas pēc Zodiaka zīmes.

Advertisement
Advertisement

Visbīstamākās un noslēpumainākās aizvilinātājas pēc zodiaka zīmes. Kuras tās ir un kā rīkoties? Un vai jums ir kādas izredzes?


Vīriešu neuzticības iemesli var būt ļoti atšķirīgi. Bet neviens mīlas trijstūris nevar pastāvēt bez citas sievietes, kura ir tava pretiniece. Vai tev ir līdzīga situācija? Nav vērts uzreiz taisīt skandālu savam vīrietim vai, gluži otrādi, pamest kaujas lauku bez cīņas. Mēģiniet noskaidrot, kādai zodiaka zīmei pieder iespējamā aizvilinātāja. Un tad, zinot jūsu pretinieces psihotipu, jūs varēsit izstrādāt pareizu rīcības stratēģiju. Ar astroloģijas palīdzības jūs viegli uzvarēsiet pretinieci! Mēs iesakām jums izpētīt īsu visu aizvilinātāju zodiaka zīmju aprakstu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Ūdens stihijas aizvilinātājas

Tās ir visbīstamākās aizvilinātājas. Un tikai tāpēc, ka viņas ir ļoti romantiskas un emocionālas, noslēpumainas un seksīgas.
Skorpions - visbīstamākā vilinātāja starp visām Ūdens zīmēm!

Tas ir patiešām ir liktenīgā sieviete, seksīga un gudra. Ir ļoti grūti uzvarēt šādu pretinieku: vīrietis gandrīz uzreiz kļūst par viņas upuri. Skorpions sieviete ir dzimis psihologs un manipulators. Viņa nekavējoties ierauga vājās vietas un uzbrūk caur tām. Galvenais trūkums šajā vilinātājā - tas merkantilisms. Pierādiet viņas emociju pārsteigtajam vīrietim, ka visvairāk viņa vērtē viņa naudu, un ”skorpions” cietīs fiasko.

Zivis ir īsta nāriņa!

Viņas stiprās puses ir prāts, intuīcija un juteklība. Bet šai aizvilinātājai ir arī vājās vietas - iemīlēšanās un nepastāvība. Viņa nezina, cik ilgi mīlēs vienu vīrieti. Pat attālumā un platoniski. Tāpēc jums ir tikai jāatver vīram acis uz viņas neuzticību. Un viņu romāns beigsies, pat nesācies.

Vēzis prasmīgi valkā miesīga eņģeļa masku.

Vīriešu acīs viņa izskatās kā mūžīga meitene, kautrīga un neaizsargāta. Blakus tam ikviens vīrietis, pat vājākais, sevi sajūt kā Herkulesu. Šādu konkurenti vajag provocēt - kad maska lidos, parādīsies tās patiesā daba. Vilinātāja-Vēzis cīņā par vīrieti uzvedas ļoti aukstasinīgi un pilnīgi nezina kaunu. Redzot viņas patieso seju, vīrietis pats aizbēgs.
Uguns stihijas aizvilinātājas

Visas šīs sievietes cenšas būt neatkarīgas. Un, lai gan viņas ir pārliecināti, ka tā ir viņu spēks, bet brīvības mīlestība bieži vēršas pret viņām. Rezultātā starp ugunīgajām dāmām ir daudz vientuļu un šķirtu sieviešu, kas padara tās par potenciālām mīlas trijstūra dalībniecēm.

Strēlnieks - vislielākā aprēķinātāja starp uguns zīmēm.

Viņa piesaista vīriešus ar savstarpējo izpratni un līdzjūtību. Strēlnieka sieviete vienmēr ir gatava uzklausīt visas viņa sūdzības un nekad nekaras kaklā. Šādu pretinieku var uzvarēt tikai ar neatkarību un asprātību. Viņas vislielākais vājums ir neatvairāma vēlme kontrolēt vīrieti. Vēlaties uzvarēt pretinieku? Nemēģiniet būt kā viņa, sagādājot savam vīram daudz neērtību - kur, kad un ar kuru viņš bija? Esiet mierīga un mazliet vēsa. Šāds kontrasts jums tikai dos labumu.

Auns ir pašpārliecināta un rupja vilinātāja.

Šī medniece un amazone vienmēr ir ļoti aktīva, prasmīgi uzmetot lasso vīrietim kā neiejātam zirgam. Kā rīkoties? Tikai sadusmojiet viņu - dusmās un agresijas lēkmē viņa pārstās izvēlēties izteicienus un kautrēties, un tas izskatīsies pretīgi. Šī taktika ātri atver vīrieša acis uz pretinieces patieso būtību.

Lauva apskauž panākumus un šarmu, panākumus un pārticību.

Ja viņa pievērsīs uzmanību kādam vīrietim, tad viņai nav veiksmīga viņas personīgā dzīve. Pie jebkuras neveiksmes no viņas ļoti ātri nolido viss spīdums, un viņa kļūst par vulgāru tirgus sievieti. Un atkal: ja tavs vīrs ir ieķēries šādā sievietē, tad viņam jūsos trūkst spilgtuma un diženuma. Mainiet imidžu vismaz uz kādu laiku!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019