Visgodīgāko un atklātāko Zodiaka zīmju Top – 5!

Advertisement
Advertisement

Pasaulē pietiekoši daudz divkosīgu un liekulīgu cilvēku, kuri prot prasmīgi nēsāt masku un maldināt apkārtējos cilvēkus. Iemesliem, kāpēc cilvēki slēpj savu īsto identitāti vai savus patiesos nodomus, var būt dažāda izcelsme: no banālām bailēm līdz vēlmei manipulēt ar citiem. Dzimšanas Zodiaka zīme var būt labs indikators tam, cik lielu uzticēšanos cilvēks ir pelnījis. Vismaz šīs piecas zīmes ir iekarojušas labu reputāciju kā visgodīgākās un patiesākās.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Vēzis

Vēži dzīvo saskaņā ar savu ļoti stingro morāles kodeksu: viņi neiztur viltu un nepiedod melus. Viņi pēc dabas ir ļoti empātiski un uzņēmīgi, bet tas nozīmē, ka katrs Vēzis saprot, cik meli ir postoši un cenšas no tiem izvairīties visiem spēkiem. Vēži – devīgas, gādīgas un mīlošas personības, viņi vienmēr cenšas palīdzēt cilvēkiem, kuri ir daļa no viņu dzīves. Viņiem nekad neienāks prātā nodot savus tuviniekus vai slēpt savu patieso seju.

2. Lauva

Lauvas ar lielām aizdomām izturas pret nepatiesiem cilvēkiem, lielā mērā pateicoties savai ekstravertai dabai un vēlmei būt uzmanības centrā. Viņi paši ir atklātas personības un neslēpj savas emocijas, tāpēc nekad nevar saprast, kāpēc cilvēki nēsā maskas un izliekas, slēpjot savas patiesās intereses. Lauvas godīguma trūkumu uzskata kā personīgu apvainojumu un viņi reaģēs ar dusmām un niknumu, ja kādu turēs aizdomās par meliem.
3. Skorpions

Skorpioni – tie ir staigājoši melu detektori. Viņi jūt viltu pa kilometru un visādi izvairās no kontakta ar tādiem cilvēkiem. Tipisks Skorpions viltu uzskata par vājuma pazīmi, bet tāpēc viņš nejutīs nekādu svārstīšanos un šaubas par to, lai aizietu no tāda cilvēka, kurš viņiem nodemonstrējis tādu savu vājo vietu un absolūtu nepārliecinātību par sevi.

Skorpioni ir ļoti lojāli un nekad citus neizmantos, manipulējot ar viņiem savu mērķu sasniegšanai. Ja viņi saskarsies ar interešu konfliktu, tad centīsies to atrisināt un runās tieši nevis dos mājienus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 0 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi
0 0 17:36 15.09Elizabete
galīgi garām man nesanāca nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017