Visgudrākās zodiaka zīmes - zodiaka zīmju reitings

Advertisement
Advertisement

Katrai zodiaka zīmei ir savas stiprās puses, bet, kad mēs runājam par intelektu, dažu zodiaka zīmju pārstāvji izceļas starp pārējiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: vix.com
Auns (no 21. marta līdz 20. aprīlim)

Auns ieņem piekto vietu šajā reitingā, un ne velti. Viņi izceļas ar diezgan augstu intelekta līmeni, kas viņiem ļauj labi izprast humānās zinātnes. Cilvēki, kas dzimuši zem šī zodiaka zīmes, ir rūpīgi un pacietīgi, kas ļauj viņiem sasniegt, lai arī ne izcilus, bet ļoti augstus rezultātus. It īpaši rakstniecībā un pedagoģijā.

Slaveni Auni: Vilhelms Rentgens, Johans Sebastians Bahs, Leonardo da Vinči

Vēzis (no 22. jūnija līdz 22. jūlijam)

Cilvēkiem, kas dzimuši šīs zīmes aizgādībā, ir attīstīta loģika. Viņi lieliski aprēķina vairākus gājienus uz priekšu, spēj pamanīt vismazākos sīkumus. Tas vēzi padara ļoti erudītu. Viņi pamana lietas, kam citi nepievērš uzmanību, un no tā ir atkarīgas daudzas svarīgas un interesantas lietas. Viņi var un vēlas atbalstīt intelektuālās sarunas, meistarīgi argumentēt un pierādīt savu pozīciju, analizēt un mācīties jebko.

Slaveni Vēži: Nikola Tesla, Ēriks - Maria Remarks, Ernests Hemingvejs
Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Strēlnieki pelnīti iekļauti trīs gudrāko zodiaka zīmju reitingā. Viņu inteliģenci var salīdzināt ar precīzu mašīnu. Viņi spēj ļoti īsā laikā apstrādāt milzīgu daudzumu jaunas informācijas. Viņiem pakļaujas skaitļi, viņi nekrīt panikā, aprēķinot logaritmu un integrāli, vai risinot diferenciālo vienādojumu. Matemātika, fizika un datorzinātne padodas ļoti viegli. Tehniskā domāšana padara šo zodiaka zīmi par reālo intelektuāli citu cilvēku acīs.

Slaveni Strēlnieki: Aleksandrs Eifelis, Benedikts Spinoza, Ludvigs van Bēthovens

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņi ieņem otro vietu visgudrāko zodiaka zīmju reitingā. Cilvēkiem, kas dzimuši zem šīs zīmes, ir augsts IQ. Apmācība padodas ļoti viegli. Viņi ātrāk nekā daudzi citi apgūst jaunas prasmes. Dvīņi vēlas attīstīties, un tas kļūst par neatņemamu viņu dzīves daļu. Un visi zina, ka pašattīstība var padarīt cilvēku patiesi intelektuāli attīstītu.

Slaveni Dvīņi: Adams Smits, Aleksandrs Puškins, Žans Ivs Kusto

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017