Visnepieejamākā sieviete pēc Zodiaka zīmes - kas viņa ir?

Advertisement
Advertisement

Varbūt, Tu esi pirmajā vietā?


12. vieta- Strēlnieks


Godpilnā 12. vieta tiek Strēlniekiem, kuras nevajag iekarot vispār. Mierīgi, nevajag atvērt šampanieti un jau svinēt nākamo vieglo uzvaru! No sākuma ierakstiet savās balles grāmatiņās principu, pēc kura vadās jaunkundze - Strēlnieks: “Sekss – nav iemesls, lai iepazītos”. Nu, vienkārši, lai Jūs zinātu. Tāpēc, ka pēc seksa ar Strēlniekiem vīriešiem, kā likums, gribas pielēkt no gultas un skriet uz tuvāko juvelierveikalu pēc saderināšanās gredzena. Pierunāt jaunkundzi – Strēlnieku uz nopietnām attiecībām - tas nav vienkārši, tas ir varoņdarbs.


11. vieta- Auns


11. vieta tiek Auniem, kurus šausmīgi tracina visi šie vīriešu knifiņi, līdzīgi puķu pušķiem (tādu naudu tādām muļķībām, ak dievs!), galantumam (savai vecvecmāmiņai roku padosi, gudrīti!) un vakariņām ļoti dārgos restorānos. Aunus vispār nevajag iekarot. Viņa dod priekšroku iekarot pati. Un te nu vai nu padodies, vai bēdz prom. Ātri skrien prom! Nu, bet tas var nepalīdzēt, protams, jo “nemāki – iemācīsim, negribi- piespiedīsim”, bet šo padomu mums nebija pienākums dot. Nevar, patiesi, lūk, tā, ar vienu atvēzienu atņemt jebkuras cerības uz glābiņu.

 

Raksta turpinājums
10. vieta - Jaunava

Lai iekarotu Jaunavu, neko nevajag darīt. Vispār neko. Vajag tikai atbilst viņas prasībām vīrietim. Jā, visiem trim prasību sējumiem, katrs no kuriem lielpilsētas telefonu tālruņu biezumā. Ja atbilst - Jaunava izdarīs visu pati. Ja nē - Tevi godīgi un patiesi notrieks jau pielidojot. Bet, ja liekas, ka atbilsti, bet mēģināsi sev iegūt vairāk punktu, demonstrējot virtuves mačo paņēmienus - sargies: pat ja Tu Jaunavai neesi vajadzīgs, viņa Tevī ieķersies ar abām rokām. Ieķersies un neatlaidīs, kamēr neiznīdēs no Tavas galvas visas liekās muļķības. Ārstēšanas efekts - mūža garumā.

9. vieta - Skorpions

Negaidīts pavērsiens! Visi nezin kāpēc uzskata, ka iekarot jaunkundzi – Skorpionu- neticami sarežģīts uzdevums, bet patiesībā, tas izdarāms elementāri. Darbības princips ir pazīstams katram vīrietim no agras bērnības: ej uz Smaragda pilsētu, atrodi tur Gudvinu un palūdz no viņa smadzenes, sirdi un drošsirdību. Drošsirdība ir nepieciešama, lai varētu pietuvoties Skorpionam, smadzenes- lai viņa tevi uzreiz nenotriektu ar asti, bet sirdi viņa pēc tam uzceps un apēdīs.

8. vieta - Vēzis

Jautājums “Kā iekarot jaunkundzi – Vēzi”? – vismuļķīgākais pasaulē jautājums. Vēl varat pajautāt, kā elpot, piemēram. Vienkārši appreci viņu, draugs. Cita paņēmiena, vienalga, nav, un kam gan viņš ir vajadzīgs? Cits jautājums ir sarežģītāks: kā atsisties no viņas, ja pēkšņi radās tāda nepieciešamība? Un godīgi sakot, atbildi uz šo jautājumu mēs nezinam. Atkarot sevi atpakaļ var pēc tāda paša principa: vienkārši šķiries no viņas, draugs. Bet kā to lai izdara, neatstājot cieši saspiestās spīlēs pašu vērtīgāko, zinātnei nav zināms. Ja spīle aizcirtusies - viss, finita. Tiesa, kā mierinājumu mēs varam paziņot, ka pēc šķiršanās ar Vēzi Tevi noteikti pieņems kinostudijā. Multenes atskaņot.
7. vieta- Vērsis

Pierakstiet recepti: lai iekarotu jaunkundzi – Vērsi, vajag būt jautram niekkalbim. Pašpuikam, ar kuru viņa nekad neskums. Ar kuru var parunāt par jebko, un viņš sapratīs. Kura priekšā nevajag neko tēlot. Ar kuru var iedzert aliņu ar ceptām desiņām vecmāmiņas vasarnīcā, kur ir tualete pēc sistēmas “caurums zemē”. Uz desiņas jau iepriekš ir jāuzmauc platīna gredzentiņš ar briljantiņu. No kurienes tāda nauda jautram niekkalbim? Vērsim kāda nozīme? Tās nav viņas problēmas!

6. vieta - Lauva

Godājama centrālā vieta horoskopā un ļoti vienkārša recepte iekarotājam. Vienkārši, velti viņai vairāk uzmanības. Vēl vairāk uzmanības! Ja vēlies izvairīties no sakāmā: “Es rāpoju uz ceļiem Tev pakaļ jau 1000 kilometrus, dārgā!”, var to pašu izrādīt naudas ekvivalentā. Vienkārši sakot, ilgi un dārgi, izvēlies vienu no diviem. Abi varianti bez jebkādas garantijas, starp citu. Laipni lūdzam pieaugušo dzīvē!

5. vieta - Svari

Līderu piecinieku atklāj Svari. Svarus vispār nav iespējams iekarot, ja nav bāzes īpašību: laba izglītība, laba audzināšana, attīstīta skaistuma izjūta, inteliģence - un ups, vīrieti, Jūs te nestāvējāt, aizejiet no rindas! - skaista elfa āriene. Atbilsti? Tad viss ir kārtībā. Tagad stāvi zem balkona un gaidi, kad viņa izlems, vai viņai tas ir vajadzīgs vai nē. Tikai no sākuma uzslauki sava priekšgājēja pīšļus, kurš tajā pašā vietā nomira vecuma dēļ. Vēl nosmērēsies.
4. vieta- Dvīņi

Negaidīti! Vieglprātīgie Dvīņi gandrīz nokļuva līdz līderu trijniekam. Tāpēc, ka iekarot Dvīņus - tas nav tā kā kaķim nošķaudīties: Dvīņi gatavi attiecībām tikai tajā gadījumā, ja viņiem ir interesanti. Bet, lai jaunkundzei - Dvīņiem būtu ar Tevi interesanti, būs jāpiebāž smadzenes ar informāciju, līdz tās kūpēs. Bet pēc tam iemācīties nepārtraukti informāciju pasniegt uz šķīvīša Dvīņiem, pielietojot izcilu daiļrunību, ar sarkasma, cinisma un melnā humora pieskaņu. Un, tad vēl viņa padomās, protams. Varbūt Tu esi nenormāls psihs? Tajā gadījumā, ja nē, ja neesi psihs un normāls – ej garām.

3. vieta - Ūdensvīrs

Trešā vieta, bronzas medaļa un goda raksts ”Par izciliem sasniegumiem 80 līmeņa Dinamo darbā” tiek piešķirts Ūdensvīriem. Jā, brāl, tas ir Dinamo, bet kāds! Ūdensvīram patiesi patīc gan Tu pats un Tavas smieklīgās izdarības, un muļķīgās dāvanas, un ziedi. Viņa ar labpatiku aizies ar Tevi uz tikšanos – uz teātri, restorānu, parku vai pasēdēs kopā ar Tevi uz soliņa. Un rociņās sadevušies viņai patīk pastaigāties, un koķetēt, un smieties par Taviem jokiem. Un viss tas ir patiesi, un tajā nav jebkādu melu un izlikšanās. Un tik pat patiesi viņa negrib iet ar Tevi uz gultu. Pavisam. Haha, aplauzies!
2. vieta — Mežāzis

Sudraba medaļa tiek Mežāžiem, kurus iekarot – beigts numurs! Pat ja Tu atnesīsi viņai uz šķīvja drakona galvu - princeses roku neiegūsi. Nu, ja nu kādas svešas princeses roku, kura nejauši gadījās pa rokai Mežāzim saimniecībā no laikiem, kad bija aizraušanās ar anatomiju (neatver bundžu, formalīns ir ļoti smirdīgs).

Lieta tāda, ka Mežāzim nav vajadzīgi ātri gaistoši romāni. Mežāzim ir nepieciešamas nopietnas attiecības ar mērķi “dzīvoja ilgi un laimīgi un nomira vienā dienā”. Bet, no sākuma viņa vēlas ilgi un laimīgi dzīvot priekš sevis. Bet, ja kas, vari ienākt ciemos. Nu, gadījumā, ja viņa tagad ir aizrāvusies ar psiholoģijas zinātni un viņai ir nepieciešams preparāts – “Iemīlējies vecis, izmisis, viens gabals”?

1. vieta — Zivis

Ta-daaaam! Pirmā vieta un zelta medaļa tiek Zivīm! Kuras, kā visiem zināms, aukstas, domīgas, iegrimušas sevī, un liekas, mazliet ne no šīs pasaules. Tāpēc viņas iekarot vajag kaut kā īpaši, bet kā tieši - neviens nezina. Pārsteigums! Mēs zinām. Vajag iegrimt dziļā ūdenī un izliekties par vecu caurumainu zeķi. Tad, varbūt Zivs piepeldēs, un, ar interesei Tevi apskatot, pakustinās asti un pazudīs Pasaules okeānā. Tāpēc, ka, patiesībā, viņa nav iegrimusi sevī. Viņa atrodas slēpnī starp skaistajiem koraļļiem. Tāpēc, ja Tu mēģināsi iekarot, viņa izdarīs “AM”, nu bet pēc tam, kā paveiksies. Vai nu uzreiz apēdīs, vai arī, no sākuma pamocīs. Tāpēc, ka spēlēties ar iekarotājiem, kā kaķis ar peli - vismīļākā viņas nodarbošanās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019