Viss, kas jāzina par katru no 12 zodiaka zīmēm.

Advertisement
Advertisement

Auns (21.marts – 19.aprīlis)

 

Elementi: Uguns
Valdošā planēta: Mars
Labākā saderība:Svari, Lauvas
Stiprās puses: vīrišķība un kaislība
Vājības: nepacietība un agresivitāte

 

Auns – pirmā zodiaka zīme, viņš ir aktīvs, pārliecināts un enerģisks, neraugoties uz vecumu un demonstrē nepārspējamu mīlestību pret dzīvi. Mīlestībā Auns, tā pat kā visas pārējās uguns zīmes, ir ļoti kaislīgs. Viņš burtiski slīcina apkārtējos savā mīlestībā, ejot līdz pat galējībām. Auns alkst pēc piedzīvojumiem un notikumiem attiecībās. Viņam vajag tik pat jestru un enerģisku partneri, kā viņš pats.

 

Vērsis (20.aprīlis – 20.maijs)

 

Elementi: Zeme
Valdošā planēta: Venēra
Labākā saderība:Vēzis, Skorpions
Stiprās puses: uzticamība un darbu novešana līdz beigām
Vājības: stūrgalvība un īpašnieciskums

 

Tā kā Vērsis – zemes zīme, viņš uztver dzīvi no reālistiskās un pamatotās puses. Lai gan stūrgalvība ir viena no viņa vājībām, bet tā var būt arī viņa labākā īpašība, piemēram, strādājot ar kaut ko, kas ir jānoved līdz galam. Viņš – lielisks darbinieks, uzticams draugs un partneris.

 

Pār Vērsi valda Venēra (mīlestības planēta), tāpēc viņu pievilina skaistums un dažādākie jutekliskie prieki. Viņa partnerim ir jābūt pacietīgam, tā pat kā Vērsim vajag laiku, lai satuvinātos un kļūtu tuvākam pret cilvēku. Kā tikai tas notiks, Vērsis kļūs rotaļīgs un sirsnīgs. Viņš ir pārmērīgi jūtīgs un alkst pēc pieskārieniem. Ilglaicīgām attiecībām viņš meklē partneri, kas spēs iejusties tajā pašā sociālajā vidē, kurā viņš.

 

Dvīņi (21.maijs – 20.jūnijs)

 

Elementi: Gaiss

Valdošā planēta: Merkūrijs
Labākā saderība:Strēlnieks, Ūdensvīrs
Stiprās puses: maigums un ziņkārība
Vājības: nervozitāte, neizlēmība un nekonsekvence

 

Dvīņi – sociāli, sabiedriski un mīl izklaidēties! Viņu divējādā rakstura dēļ viņi var būt nopietni un vētraini vienlaikus. Viņi ir ziņkārīgi, cenšās noskaidrot visu par pasauli, tāpēc sarunājas ar lielu daļu sabiedrības.

 

Kad aiziet līdz mīlestībai, Dvīņi uzskata, ka sarunas ir tik pat svarīgas, kā fiziskais kontakts. Vienmēr gatavi flirtēt, Dvīņi var būt kopā ar neskaitāmiem, pilnīgi atšķirīgiem mīļākajiem, kamēr neatradīs to, ar kuru , pēc viņu domām, var palikt kopā. Problēma attiecībās viņiem – izveidot stipru emocionālu saikni ar citu cilvēku.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: rd.com
Vēzis (21. jūnijs – 22.jūlijs)

Elementi: Ūdens
Valdošā planēta: Mēness
Labākā saderība:Mežāzis, Vērsis
Stiprās puses: attīstīta iztēle, uzticamība un līdzjūtība
Vājības: kaprīzes un manipulācijas

Vēzis ir pārmērīgi emocionāls, jūtīgs un ļoti saistīts ar māju un ģimeni. Viņš rūpējas par savu ģimeni un pieķēries tuviem draugiem. Viņš jūt līdzi cilvēkiem un viņu sāpēm. Vēzi pārpilda emocijas, tāpēc viņam ir grūti iejusties apkārtējā pasaulē.
Mīlestībā Vēzis visvairāk ciena jūtas. Viņam patīk izvēlēties tādus partnerus, ar kuriem viņš var sarunāties bez vārdiem. Viņam arī ir svarīga saderība ikdienas dzīvē, tā kā tā ļauj attīstīt un nostiprināt attiecības.

Lauva (23. jūlijs – 22.augusts)

Elementi: Uguns
Valdošā planēta: Saule
Labākā saderība: Ūdensvīrs, Dvīņi
Stiprās puses: kreatīva un sirsnīga pieeja
Vājības: pašpārliecinātība un egoisms.

Lauva – dzimis līderis. Viņa ir pārliecināta par sevi un ir kreatīva, un var gūt panākumus jebkurā sfērā. Viņai bieži mēdz būt daudz draugu, tāpēc, ka viņa ir dāsna, uzticama un labsirdīga. No citas puses, Lauva patstāvīgi ir attīstības meklējumos un var izrādīt egoismu attiecībā pret citiem.

Iemīlējusies Lauva ir dāsna un kaislīga pret savu partneri. Lauvai vajag partneri, kas atrodas uz tā paša intelektuālā līmeņa, kā viņa. Viņa paņems uz sevi līdera lomu jebkurās attiecībās.

Jaunava (22. augusts – 22.septembris)

Elementi: Zeme
Valdošā planēta: Merkūrijs
Labākā saderība: Zivis, Vēzis
Stiprās puses: uzticamība un darbaholisms
Vājības: pārmērīgs nemiers, kritika pret sevi un citiem

Jaunava skaitās kā pati piesardzīgākā zodiaka zīme. Jaunava cenšās pēc iespējas labāk izplānot savu dzīvi. Šo zīmi bieži nepareizi saprot, jo viņa nespēj atzīt pati savas jūtas. Tā kā pār Jaunavu valda Merkūrijs, tad viņai var būt labi attīstītas oratora spējas, kā arī rakstnieka talants.

Mīlestībā Jaunava reti atzīstas mīlestībā, bet parādīs savas jūtas caur intīmajām attiecībām.
Foto: com.au
Svari (23. septembris – 22.oktobris)

Elementi: Gaiss
Valdošā planēta: Venēra
Labākā saderība: Auns, Strēlnieks
Stiprās puses: sadarbošanās un taisnīgums
Vājības: neizlēmība un konfrontāciju izbēgšana

Svari ir pārņemti ar balansu. Viņi izbēg konfliktus, kā mēri, miera un harmonijas dēļ. Viņiem ir jāsaprot, ka viņiem ir savs viedoklis. Tā kā Svari – gaisīga zīme, viņi patstāvīgi tiecās uz zināšanām, kā arī piepilda savu dzīvi ar mūziku un mākslu.
Attiecībās svari grib atrast līdzsvaru. Viņi meklē dziļu, emocionālo saikni ar partneri. Svari arī tiecas uz tradicionālām saistībām un laulību. Viņiem ir nepieciešams partneris uz visu dzīvi.

Skorpions ( 23. oktobris – 21. novembris)

Elementi: Ūdens
Valdošā planēta: Plutons
Labākā saderība: Vērsis, Vēzis
Stiprās puses: drošsirdība un atjautība
Vājības: greizsirdība un slēptība

Skorpions – kaislīgs, drošsirdīgs un neatlaidīgs. Viņš pārbauda pasauli uz izturību ar sīvu neatlaidību. Viņš ciena patiesību un paturēs noslēpumā visus jūsu noslēpumus. Viņš ir pazīstams ar savu mierīgo uzvedību un noslēpumaino auru. Viņš ienīst melus.

Skorpions – pati jūtīgākā zodiaka zīme. Viņu kaislīgās dabas dēļ tuvums viņiem ir ļoti svarīgs. Viņa attiecības veidojas uz uzticības un sapratnes.

Strēlnieks (21. novembris – 22. decembris)

Elementi: Uguns
Valdošā planēta: Jupiters
Labākā saderība: Dvīņi, Auns
Stiprās puses: ideālisms un lieliska humora izjūta
Vājības: nemācēšana filtrēt pateikto, nepacietība

Strēlnieks – sajūsmināts, enerģisks eksperts. Viņš ciena brīvību augstāk par visu, tāpēc, ka pateicoties tai, viņš var ceļot apkārt, izpētīt pasauli un citas kultūras. Viņš ir nepacietīgs, kad sastopas ar lietām un cilvēkiem, kurus vēlas, un viņam jāiemācās sevi pasniegt tā, lai cienītu citus.

Attiecībās viņam ir vajadzīgs partneris, ar kuru var jautri pavadīt laiku, pateicoties savam rotaļīgajam raksturam.

Strēlnieks bieži maina partnerus, tāpēc, ka vēlas dažādību. Bet kad viņš ir iemīlējies, tad viņš būs ļoti uzticīgs partnerim.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017