Visskopākās Zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Skopuma un merkantilisma horoskops norādīs uz visskopākajām, negausīgākajām Zodiaka zīmēm. Tērēšana un izšķērdība nav raksturīgas visām Zodiaka zīmēm. Zvaigžņu valstībā pastāv pārstāvji, kuru skopums pārsniedz iespējamo un devīgums viņiem ir nepieļaujama greznība.


Skopums- viens no negatīvajiem faktoriem, kuru nedrīkst neņemt vērā. Apspied iedzimtas rakstura iezīmes, cīnies ar tām, tomēr, pēc kāda laika vienalga dabas dotais raksturs būs pārāks par apstākļiem. Skopuma un merkantilisma horoskops norādīs ar pirkstu uz visskopākajiem, negausīgākajiem aprēķinātājiem Zodiaka zīmju lokā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
12. vieta: Plaša dvēsele

Attiecībā uz Strēlniekiem nav nekādu pretenziju. Viņi ir visdāsnākie Zodiaka zīmes pārstāvji. Ar viņiem nav jēgas cīnīties, viņi vienalga atradīs kam palīdzēt: un pabaros izsalkušo, un atradīs ubagam jumtu virs galvas, un skopo sasildīs. Strēlnieki mīl palīdzēt un atbalstīt, protams, ne jau tāpat vien, bet par smaidu un sirsnīgu “Paldies”. Tāpēc nauda mīl Strēlniekus un katrs cenšas tikt viņiem rokās.

11. vieta: Sirsnīgs tērētājs

Praktiski saraksta beigās, kas ir patiesi labi, atrodas Ūdensvīra pārstāvji. Šie cilvēki ne tikai ir ar plašu dvēseli attiecībā pret citiem, viņi ir lieli tērētāji. Viņu lielākā prioritāte – izdarīt tā, lai izdabātu un iepriecinātu mīļos radiniekus, tuvus draugus un kolēģus. Viņi mīl rūpēties, ir uzmanīgi un paredz apkārtējo vēlmes. Tikai viegls mājiens par savu sapni un Ūdensvīrs, protams, nesakot Jums, skrien to izpildīt.

10. vieta: Mīl efektīgi parādīties

Kam citam, ja ne Lauvām, ir zināms, par efektiem, greznumu un graciozitāti. Šīs zīmes pārstāvji nekad neatstās bez uzmanības un dāvina saviem tuviniekiem dārgas dāvanas. Tikai mazpazīstami cilvēki var Lauvās saskatīt rūdītus skopuļus. Bet, ja Jūs spēsiet uzjautrināt un iepatikties astroloģiskā loka karalim, tad, viņš, noteikti, tērēsies arī priekš Jums. Lauvas pērk visu, kas spīd, zaigo un dara viņiem apmierinātību. Bieži domā, ka nopirkt var visu un visus.
9. vieta: Aprēķinātājs un viltnieks

Tērētāji Auni ierindojušies 9. vietā. Tipiskie šīs zīmes pārstāvji ir devīgi, bet praktiski cilvēki. Viņi māk ieguldīt savu naudu perspektīvā. Citiem vārdiem sakot, viņi investē starppersonu attiecībās.

Ja Jūsu dzīvē ir aktīvs Auns un viņš nav skops uz dāvanām, vienmēr aizdod un palīdz materiāli - esiet pārliecināti, ka viņš redz Jūsu personā potenciālus kandidātus, ar kuriem jau sen ir noslēgts savstarpēji izdevīgs lietišķs darījums. Auni iztērēs visu naudu cilvēka, kurš agri vai vēlu viņam noderēs, labā.

8. vieta: Ja tikai uz cita rēķina

Svarus var droši nosaukt par devīgiem cilvēkiem, bet ir tikai viens “BET”: viņi mīl tērēt svešu naudu. Svari ar prieku Jums nopirks vietu uz Mēness, ja no sākuma atradīs sponsoru. Svariem nav grūti palūgt naudu no vecākiem, draugiem, mīļotā cilvēka vai kaimiņa, savām izklaidēm un dzīrēm. Pats galvenais, lai pēc tam nenāktos atgriezt.

7. vieta: Pozētājs

Skorpioniem devīgums - lieliska iespēja parādīt sevi no labās puses. Galvenais, lai paziņas pēc nopelniem novērtētu viņu budžetu, jauno remontu, krāšņo interjeru, izdevīgu darbu un, vispār, viņu materiālo stāvokli. Bet, tiklīdz Skorpionus skar materiālas problēmas, viņi noplok, un pazūd no redzes loka. Skorpioniem ir pretīga pati doma, ka kaut kur sabiedrībā var parādīties bez naudas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 Aizvakar 13:19mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019