Zinātnieki pierādīja, ka vecmāmiņa no mātes puses - pats svarīgākais cilvēks bērna dzīvē.

Advertisement
Advertisement

Šis burvīgais vārds `vecmāmiņa`! Cik gan daudz patīkamu un siltu atmiņu ir ar to saistīts! Pašas gardākās pankūkas, saldākie sapņi, tikšanās prieks, neaizmirstamie vasaras piedzīvojumi un vēl daudz kas īpašs, katram no mums tas ir savs.

 

Vecmāmiņa asociējas mums ar pasakām, vasaru, labsirdību, mīļumu, gardiem pīrāgiem un ievārījumu.

 

Es ļoti mīlu savas vecmammas, bet mana meita savas. Lūk, paradokss: es nezinu, kāpēc esmu vairāk līdzīga savai vecmammai no mammas puses, ne mammai, ne tētim, bet tieši viņai, gan vizuāli, gan raksturā. Un, kas interesanti, mana meita Ieva tāpat nav līdzīga man vai vīram, bet tieši manai mammai.

 

Pievērsu es tam uzmanību tad, kad sarunājos ar savu draudzeni. Kā izrādījās, viņai ir tas pats. Viņas dēls Deniss, raksturā ir pilnīgs viņas mammas atspulgs. Pavisam nesen es uzzināju, kā tas ir paskaidrojams.

Raksta turpinājums - lapa #1
ĢENĒTISKĀ SAIKNE

Izrādās, tieši vecmāmiņas no mātes puses spēlē bērna dzīvē pašu svarīgāko lomu. Viņa ne tikai nodod viņam pašas nepieciešamākās zināšanas, pieredzi un dāvā mīlestību, siltumu un rūpes. Viņas saikne ir daudz dziļāka.
Zinātnieki apgalvo, ka šī saikne ir ielikta jau ģenētiskā līmenī!

”Zināms fakts: bērni manto ģenētisko materiālu ne no vecākiem, bet arī no vecmāmiņām un vectētiņiem tāpat, kā vecāki saņēma savus DNS no savām vecmāmiņām un vectētiņiem. Tādēļ bieži mēdz gadīties, ka mūsu bērni ir līdzīgi mūsu nomirušajiem radiniekiem”, - saka viens no gēnu inženierijas speciālistiem.

Vēl speciālisti apgalvo, ka lielu daļu gēnu informācijas bērni saņem tieši no vecmāmiņām no mātes puses!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Aizvakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Aizvakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017