Zodiaka veiksminieki. Kā veicas katrai Zodiaka zīmei

Advertisement
Advertisement

Esmu viens no viņiem! Jauki!


Uzziniet, aiz kādām Zodiaka zīmēm slēpjas cilvēki, kuriem veicas vairāk, nekā pārējiem.


Mums visiem dažreiz pietrūkst veiksmes, uzvara- tas ir finišs, uz kuru mēs visi tiecamies. Uzvara mūs sauc, jo mēs vēlamies dzīvot labāk, aktīvāk, laimīgāk un finansiāli neatkarīgāk, Vai šajā jautājumā zvaigznes mums var palīdzēt? Protams, ja mēs pievērsīsim uzmanību viņu zīmēm:

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Tieši šīs zīmes pārstāvjiem veicas loterijās. Viņi vinnē vienmēr un visu. Mūžīgie uzvarētāji azartspēlēs. Bet, naudas no tā Auniem vairāk nepaliek. Viņi naudu tērē kaut kādiem sīkumiem, nesvarīgajam un nebūtiskajam. Viņi ir dāsni, kas neļauj viņiem iegādāties visu to labāko un atpūsties biežāk, nekā viņi to dara tagad. Auns mīl iedzert, tāpēc bieži vien nolaiž naudu “tualetes podā”. Bet, Fortūna nenolaiž rokas un katru dienu viņu priekšā atver aizvien jaunas un jaunas durvis.

Vērsis

Vērši - magnēti naudai. Viņi nezina, ko nozīmē “pēdējais grasis” kabatā. Viņa galvenā īpašība- centība un darba mīlestība, viņš negaida, kad Fortūna pagriezīsies uz viņa pusi ar seju, viņš pats to pagriež vajadzīgā virzienā. Vērsis vienmēr pirmais darbā, viņu ir sarežģīti pārspēt, tāpēc, karjeras jomā viņam nav līdzīgu. Karjera - tas ir viņa zirdziņš.

Dvīņi

Nauda mīl šo Zodiaka zīmi. Dvīņi prot pārdot jebkuru mantu, pareizi izmanot informāciju.Viņiem ir talants iegūt uzticību un iziet sausam no jebkuras situācijas. Liktenis mīl šos laimes lutekļus. Viņu oratormāksla un prasme izdzīvot jebkurā situācijā noliek viņus uz Fortūnas pjedestāla.

Viņiem visapkārt vienmēr ir vajadzīgie cilvēki, tāpēc viņi var zināt jebkuru cilvēku jebkurā struktūrā vai organizācijā. Un tas – pateicoties tam, ka viņi var atrast kopēju valodu ar visiem. Nauda seko Dvīņu smaržai. Viņi reti sēž bez graša kabatā vai arī- pilnīgā vientulībā.
Vēzis

Vēzim veicās ne vienmēr, precīzāk sakot, veicas reti un ne it visā. Katru savu uzvaru viņam ir jānopelna. Viņš netic Likteņa dāvanām, tāpēc tas nav vēlīgs viņam. Kāpēc jātērē enerģiju tiem, kas nevērtē svešu darbu? Jutekliskais Vēzis mīl, kad viņu žēlo, tajā pašā laikā, neieredz žēlumu. No kā pats arī cieš. Vēzis slēpj savu labsajūtu, saņemot kārtējo žēluma porciju, izliekoties, ka viņam šāds dāsnums nav vajadzīgs. Viņa ala- tā ir viņa komforta zona. Viņam nav nepieciešama veiksme, viņš vēlas mājīgumu un stabilitāti. Vēžiem veiksme- tā ir pārliecība rītdienā, tāpēc viņi arī nesaņem veiksmi tādā apjomā, kādā varētu to darīt.

Lauva

Zvēru karaļi nekad pārlieku necenšas. Viņiem ir īpašs talants vadīt, tāpēc viņi atrod “upurus”, kuri izpilda viņu vietā visu darbu. Lauvas savu brīvo laiku pavada, baudot brīvību, viņiem nevajag tērēt savu brīvo laiku visādām muļķībām. Lauva valda pār pasauli un Fortūnu, viņš ir izveicīgs, tāpēc, vienmēr zina, kur dabūt vieglu naudu. Viņu neieraudzīsi ar izstieptu roku, jo pašlepnums viņa ķermenī dzīvo atsevišķi. Lauva maksimāli riskē, tāpēc, vai nu viņš saņem miljonus, vai arī, aiziet ar “pliku pakaļu”. Viss ir likts uz spēles, savādāk spēles nebūs.

Jaunava

Jaunavu Fortūna bieži vien apiet ar līkumu, jo viņu tiešais skatiens uz lietām un pragmatiskais aprēķins nogalina “veiksmes “auru visapkārt. Viņas neriskē, jo tajā nav loģikas. Jaunavu atriebīgā daba neļauj viņām pilnībā atslābt, un ļaut situācijai iet pašplūsmā, tāpēc viņas Fortūna nemīl nevienā no viņu dzīves sfērām. Viņām viss nāk pateicoties smagam darbam un laimes meklējumiem. Pastāvīgā pašanalīze tur viņas tonusā, un neļauj gūt baudījumu no Likteņa vēlmēm. Vēlme turēt roku uz pulsa neļauj atnāk veiksmei.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:53Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017