Zodiaka zīmes ar eņģeļa pacietību – Reitings!

Advertisement
Advertisement

Vai jūs piederat pie cilvēkiem ar eņģeļa pacietību?


Pacietība- viena no rakstura īpašībām, ar kuru īpaši nelielās, bet, īstenībā, ir diezgan noderīga. Ja pasaulē eksistētu tikai impulsīvi cilvēki, konfliktu un bīstamu situāciju būtu vēl vairāk. Kad jūs esat pacietīgi un noturīgi, jūs spējat stāties pretī provokācijām, aizkaitināmībai un negatīvajām situācijām, nesūdzoties.


Jūs tiekat galā ar visgrūtākajām situācijām, un visu darāt plānveidīgi un pareizi. Jūs mierīgi uztverat neveiksmes un meklējat citu virzienu, kurp jādodas. Vai jūs var uzskatīt pie šādiem cilvēkiem ar eņģeļa pacietību.


Katrā ziņā, 6 Zodiaka zīmes var izrādīt šīs rakstura īpašības.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Vērsis

No malas Vērsis var likties kā kompānijas dvēsele, bet iekšēji viņš ir uzmanīgs, mierīgs un pacietīgs. Tas dod Vērsim iespēju ilgi un rūpīgi pārbaudīt cilvēkus, pirms uzsākt ar viņiem attiecības vai uzticēties tiem. Vērši nesteidz dusmoties vai izrādīt jebkādas emocijas, viņus līdz tam ir jānoved, bet tas, jāsaka, nav viegli. Šī zīme ies pa nosprausto ceļu, neatkarīgi no tā, cik laika tas aizņems. Vērsis ir neticami spītīgs, un līdzīgu viņam šajā rīcībā nav. Viņa pacietība ļauj viņam būt uzstājīgam un neatlaidīgam- viņš vienkārši tāpat neapstāsies.

2. Vēzis

Vēži māk izcili uzklausīt citus cilvēkus – tieši eņģeļa pacietība padara šīs zīmes cilvēkus par tik labiem un uzmanīgiem klausītājiem. Mīlestībā jebkurš Vēzis gatavs gaidīt savu ideālo cilvēku līdz pat mūža galam. Ja Vēzis kaut ko gaida, īpaši to, kam tic, tad to gaidīs mūžam, līdz saņems. Bez tam, Vēzis ir jūtīgs un maigs, viņš drīzāk noslēpsies savā apvalkā, kamēr viņa sāpes norims, bet atriebties un sist atpakaļ – to viņš nedarīs.
3. Jaunava

Viens no iemesliem, kāpēc Jaunavas ir neticami pacietīgas, protams, slēpjas viņu perfekcionismā. Pilnība nenāk uzreiz, un ja Jaunība uz to tiecas, viņa var pagaidīt tik, cik ir nepieciešams. Jaunavas dara to, kas viņam ir jādara, lai sasniegtu savu mērķi, un , parasti, tas ietver sevī ilgu un rūpīgu darbu. Viņas nav no tiem, kas atstāj darbu pusnovārtā. Ja jaunavām nebūtu šīs pacietības, tad viņas pastāvīgi būtu saskumušās par neizpildītiem uzdevumiem.

4. Svari

Svari izvēlas labāk nogaidīt, nekā kādam justies neērti vai izraisīt konfliktu. Svari ir tas cilvēks, kurš ilgi uzturēs nepatīkamu vai nevēlamu viņam sarunu, bet nevis to asi izbeigs- lai tikai neizskatītos neaudzināts vai muļķis. Šī zīme neieredz jebkādas pretrunas, un ja viņš var paciest un nogludināt asos stūrus – tad to viņš izdarīs. Viņu pieklājība un krietnums saistīti tieši ar māku būt pacietīgam. Svari, kā īsti diplomāti, patērēs daudz laika, lai uzklausītu pretējās puses strīdā un pamēģinās samierināt oponentus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:42Mārīte
bērnus dala, kā ā b o l u s - beidziet vien reiz s p ē l ē t i e s !
0 0 Vakar 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Vakar 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017