Zodiaka zīmes, kuras redz tev cauri

Advertisement
Advertisement

Intuīcija ir tāda cilvēku īpašība, kas spēj izlīdzēt dažādās jomās: finanses, veselība, karjera. Cilvēki, kuriem ir labi attīstīta intuīcija, mazāk pieļauj kļūdas un paklūp. Īpaši liela loma intuīcijai ir izvēloties vidi, draugus, pazīstamos un mīļotos. Kā saka, mēs visi esam balti un pūkaini no pirmā acu uzmetiena, bet zinoši cilvēki var nekavējoties noteikt, kur ir meli, un kur ir patiesība.

 

Astrologi saka, ka dažas zodiaka zīmes ir vairāk intuitīvas nekā citas. Kas ir iekļauts šajā četrās goda vietās?

Raksta turpinājums - lapa #1
Dvīņi

Dvīņi pieder pie cilvēku veida, kuri vienkārši nevar sēdēt vieni paši. Viņiem, protams, ir vajadzīga saziņa, un ne vienmēr ir svarīgi, ar ko. Šķiet, ka tik daudzos paziņās Dvīņi vairs nesaprot, kas ir kas. Bet ne! Viņi ļoti ātri nosaka, kam var uzticēties, un no kura jāturas tālāk. Dvīņi var veidot labas attiecības ar visiem, taču par draugiem viņi uzskata tikai dažus.

Vēzis

Tēmas par ģimeni, draugiem, radiniekiem vienmēr Vēžiem būs svarīgas. Apkārtējie ir ļoti svarīgi šai zodiaka zīmei, tāpēc paziņu izvēlei tiek pieiets pamatīgi. Vēzis var ilgu laiku pētīt jaunās paziņas, organizēt viņiem personīgas pārbaudes un pēc tam izlemt, vai šī persona var pievienoties šaurajam Vēža draugu lokam.
Jaunava

Pēc būtības Jaunavai ir tieksme analizēt visu. Lai gan viņa ir ļoti sabiedriska un komunikabla, un viņai apkārt vienmēr ir daudz cilvēku, tas neliedz viņai dzīvot pēc sava prāta un vadīties tikai pēc personīgiem principiem. Jaunava tomēr vienmēr dod cilvēkiem otro iespēju. Paradokss, taču pastāvīga koncentrēšanās uz sevi un savām domām palīdz Jaunavai labāk izprast cilvēkus.

Mežāzis

Mežāzim veicies visvairāk. Tikai daži var konkurēt ar tik augsti attīstītu intuīciju, kāda ir Mežāzim. Turklāt, Mežāzim patīk domāt, pamatot, analizēt. Tas viss kopā palīdz viņam redzēt cilvēkiem cauri, tādēļ viņa vidē ir tikai tie cilvēki, kuri, ja vajadzēs, ies ar viņu visur - gan caur uguni, gan caur ūdeni.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019