Zodiaka zīmes, kuras viegli izsvītro cilvēkus no savas dzīves.

Advertisement
Advertisement

Viņas prot to darīt perfekti!

Ar gadiem mēs kļūstam gudrāki un pārskatām savu attieksmi pret apkārtējiem cilvēkiem. Reizēm rodas tādas situācijas, kad nobriest nepieciešamība saraut draudzības saites savas personīgās dzīves atveseļošanas labā. Un tai ir jābūt jūsu apzinātai izvēlei!

 

Ja cilvēks ir radījis jums sāpes, neļauj jums augt un attīstīties un raksturojas ar toksisku uzvedību, viņu, ticamāk, būs prātīgāk izsvītrot no savas dzīves. Tomēr to izdarīt ne vienmēr ir tik viegli. Un tāda izšķiroša rīcība izdodas ne visiem cilvēkiem, tas ir saistīts ar viņu Zodiaka zīmi.

 

Vieni tā spēj rīkoties ar `nulles` nožēlu. Citi nedaudz šaubās, jo vecie sakari viņiem var būt īpaši dārgi, bet trešie atklāti baidās izlemt par tādu soli. Šķiršanās ar kādu nebūt nav necilvēcības, nežēlības un biezādainības pazīme. Tas vienkārši nozīmē, ka jūsu dzīvē nav vajadzīgi toksiski cilvēki, kuri sēj tikai haosu. Kādas piecas Zodiaka zīmes prot to darīt perfekti?

Raksta turpinājums
Foto: ytimg.com
1. Auns

Auns neturās pie kaut kā lieka un nevajadzīga savā dzīvē. Ja jūs viņu ļoti stipri aizskārāt vai, kas vēl sliktāk, nodevāt, jūs priekš Auna faktiski esat miruši. Šī zīme pat nesāks tērēt savu laiku, lai noskaidrotu iemeslus, motīvus vai domāt par to, vai dot jums vēl vienu iespēju. Pie pirmās jūsu brutālas kļūdas, jūs priekš Auna uz visiem laikiem esat nogriezts. Un tas viņam ir par labu.

2. Vērsis

Atšķirībā no Auna, Vērsis veltīs laiku un uzmanību lēmuma pieņemšanai par to, kā tālāk attīstīsies jūsu draudzība un attiecības. Taču kolīdz tas tiks pieņemts ne jūsu labā, Vērsis nesāks šaubīties un izdarīs to viegli. Viņš vienkārši pazudīs no jūsu redzes loka un atšūs visos sociālajos tīklos neatskatoties.
3. Lauva

Lauva mēdz izsvītrot cilvēkus no savas dzīves nevis tāpēc, ka kāds viņu ir aizvainojis, bet tāpēc, ka viņš dod priekšroku būt pats. Piedevām Lauva nemaz nevēlas kādu sāpināt ar savu rīcību. Šai zīmei patīk būt pirmai starp pirmajiem, tāpēc neatlaidīgi rāpjas augšup. Un, ja šīs virsotnes dēļ Lauvam nāksies atteikties no kādiem cilvēkiem savā dzīvē, viņš ne īpaši aizdomāsies par savu izvēli.

4. Skorpions

Draudzības jautājumos Skorpions ir neticami izvēlīgs un draugu viņam patiesībā pavisam nedaudz. Viņš dod priekšroku nelielam cilvēku lokam, kuriem var uzticēties. Tādēļ, ja Skorpions jūs izmetis no savas dzīves, jums tiešām bija jāizdara kaut kas patiesi slikts viņam. Kad tas notiks, Skorpions nepakautrēsies tā izdarīt, bet tamlīdzīgas situācijas viņam ļoti nepatīk un cenšas tādas nepieļaut.

5. Ūdensvīrs

Ūdensvīrs – sabiedriska zīme, bet savdabīga un viņam bieži vien draudzīgās attiecībās kļūst garlaicīgi. Viņš samērā ātri pacentīsies atbrīvoties no tiem cilvēkiem, kuri neatbalsta viņa idejas un viņu uztver ne pārāk nopietni, uzskatot par ekscentrisku dīvaini. Nē, Ūdensvīrs nav rupjš. Šī zīme vienkārši nesaskata jēgu turēt kādu sev blakus kā draugu, ja viņš nejūt, ka jūs patiešām viņu saprotat.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 1 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi
0 0 17:36 15.09Elizabete
galīgi garām man nesanāca nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017